پرواز به مونیخ

پروازهای مستقیم و غیر مستقیم مونیخ

فهرست مطالب

پرواز به مونیخ

دومین شهر پرجمعیت آلمان شهر زیبای مونیخ می باشد. امروزه شهر مونیخ یکی از مقاصد گردشگری جهان محسوب می شود و همه روزه پروازهای زیادی به آن انجام می شود. پرواز به مونیخ از طریق ایرلاین های مختلف و به دو صورت پروازهای مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود. این ایرلاین با استفاده از مسیرهای مختلف هوایی پرواز به مونیخ را با بهترین شرایط در اختیار مسافرین قرار می دهند تا مسافرین بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن و با امنیت به مقصد برسند.

 

 پرواز به مونیخ

 

شهر مونیخ آلمان

شهر مونیخ دارای جمعیتی برابر با 1.5 میلیون نفر می باشد که سومین شهر پر جمعیت این کشور بعد از برلین و هامبورگ است. این شهر مرکز اصلی هنر، تکنولوژی، امور مالی، چاپ و انتشار، اختراعات، تحصیل، تجارت و بخش توریست می باشد. این شهر از استاندارد بالای زندگی برخوردار می باشد . این شهر امروزه خانه بسیاری از دانشگاه ها، موزه ها و تئاترها می باشد. جاذبه های معماری بیشمار، رویدادهای ورزشی، نمایشگاه های هنری و … از جمله موارد بسیار مهم در جذب گردشگر می باشد. این شهر یکی از شهرهای موفق و در حال پیشرفت است و 37 درصد افرادی که در آن زندگی می کنند مهاجر هستند.

 

Munich Airport

 

فرودگاه مونیخ

فرودگاه مونیخ یکی از فرودگاه های بین المللی است که در نزدیکی مونیخ، پایتخت باواریا قرار دارد. این فرودگاه از نظر تعداد رفت و آمد و مسافر دومین فرودگاه شلوغ در آلمان می باشد و در کل اروپا رتبه هفتم را دارد. در ماه مارس 2018 در این فرودگاه 266 پرواز به مقاصد مختلف انجام شد. این فرودگاه نام خود را از نخست وزیر فرانز جوزف استراس که در شهر مونیخ به دنیا آمده است گرفت. در این فرودگاه دو ترمینال مسافربری وجود دارد و همچنین دارای دو باند پرواز بسیار بزرگ می باشد. این فرودگاه از زمان ساخت خود تاکنون پیشرفت های بسیار زیادی کرده است و هر روزه بر امکانات آن افزوده می شود. این فرودگاه پرواز به این شهر  را بسیار راحت و آسان کرده است.

 

 پرواز به مونیخ

 

پروازهای مستقیم و غیر مستقیم به مونیخ

پرواز به مونیخ از طریق ایرلاین های هوای مختلف انجام می شود (پرواز ترکیش و …). هر کدام از این ایرلاین ها بر اساس زمان بندی خود و بر اساس شرایط این پرواز هزینه ای را بلیط خود تعیین می کنند. پرواز به مونیخ به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم صورت می گیرد. پروازهای مستقیم به پروازهایی گفته می شوند که از فرودگاه مبدا تا به مقصد هواپیما در فرودگاه های مسیر خود هیچ توقعی نداشته باشد و بدون توقف پرواز کند. پروازهای غیر مستقیم نیز به پروازهایی گفته می شود که هواپیما در مسیر به فرودگاه مقصد توقف دارد و مسافرین بعد از یک توقف در یک فرودگاه دیگر به مقصد خود می رسد.

هر کدام از این پروازها برای خود مزیت هایی دارند. در پرواز مستقیم هزینه پرواز کمی بیشتر است و مسافر در مدت کوتاهی به مقصدر می رسد. اما در پرواز غیر مستقیم هزینه پرواز کمتر است و مسافر مدت زمان بیشتری پرواز می کند.

 

 پرواز به مونیخ

 

مدت زمان پرواز به مونیخ(مستقیم و غیر مستقیم )

شهر مونیخ در فاصله 2196 مایلی یعنی در فاصله 3534 کیلومتری از تهران قرار دارد. مدت زمان پرواز به مونیخ در بیشتر ایرلاین ها برای پروازهای مستقیم به این شهر برابر با 4 ساعت و 53 دقیقه می باشد. البته این مدت زمان بر اساس شرایط آب و هوایی و همچنین قدرت باد متغیر می باشد. در صورتی که مدت زمان پرواز به مونیخ در پروازهای غیر مستقیم افزایش می یابد و مدت سفر کمی طولانی تر می شود. البته تمامی شرکت های هوایی تمامی تلاش خود را می کنند تا این مدت زمان پرواز به مونیخ را کاهش دهند.

 

خرید بلیط ارزان پرواز به مونیخ

یکی از بهترین راه های خرید بلیط ارزان پرواز  در این است که سایت های هوایی مختلف را جست و جو کنید و اطلاعات خود بالا ببرید. در این سایت ها می توانید درباره بهترین زمان پرواز که بلیط ها ارزان تر هستند، ایرلاین هایی که بلیط های خود را در اواسط هفته ارزان تر ارائه می دهند، بلیط های چارتری، نوع پرواز و … اطلاعاتی کسب کرد. تمامی این اطلاعات به مسافر کمک می کند تا یک بلیط ارزان برای پرواز به مونیخ انتخاب کند و یک سفر امن و راحت به این شهر زیبا داشته باشد.

مونیخ یکی از مهمترین مقاصد گردشگری جهان و اروپا می باشد که هر ساله پذیرای مهمانان بسیار زیادی می باشد. در صورتی که می خواهید با زیبایی های این شهر آشنا شوید بهتر است وارد سایت گردشگری دلتابان شوید تا بتوانید از اطلاعات موجود درباره این شهر استفاده کنید.

 

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران