رستوران های ساری
18 آذر 1397
مازندران

معرفی بهترین و شناخته شده ترین رستوران های ساری

رستوران مارشو و حاج حسن

رستوران های ساری برای سفارش غذاهای محلی و سنتی دایر شده اند. برای سرو غذاهای فرنگی نیز می توانید به برخی از رستوران های این شهر مانند میلان ایتالیایی مراجعه نمایید. در ادامه به معرفی چند مورد از بهترین رستوران های این شهر پر جاذبه ایران خواهیم پرداخت.

در سفر به مازندران و شهر ساری مسلماً به دنبال بهترین رستوران های این شهر خواهید بود تا بتوانید با کیفیت ترین غذاهای محلی را نوش جان کنید. در مطلب امروز دلتابان قصد دارد از میان لیست رستوران ها چند مورد را برای شما عزیزان بازگو نماید. رستوران مارشو یکی از رستوران های این شهر شناخته می شود. این رستوران بهترین غذاهای محلی را برای مراجعه کنندگان سرو می کند.

قیمت مناسب غذاهای این رستوران باعث شده تا افراد بیشتری به آن مراجعه نمایند. رستوران ماشو در خیابان پانزده خرداد مازندران و در ابتدای خیابان بهمن غربی واقع شده است. رستوران حاج حسن یکی از مکان هایی است که می توان بهترین غذاهای ساری را در آن نوش جان نمود. چلو گردن و میرزا قاسمی از غذاهای محبوب این رستوران شناخته شده در ساری است. در ادامه به معرفی دیگر رستوران های ساری خواهیم پرداخت.

رزرو آنلاین هتل

غذاهای مازندران و ساری

شالی و سالاردره از بهترین رستوران های ساری

از دیگر رستوران های این شهر می توان به رستوران هتل سالاردره اشاره کرد. این رستوران که در هتلی با نام سالاردره واقع شده است انواع مختلفی از غذاهای ایرانی و فرنگی را پخت و سرو می کند. جالب است بدانید که در این رستوران برای سفارش دسرهای خوش مزه می توان به کافی شاپ دایر در آن مراجعه نمود. رستوران هتل سالاردره در دوازده کیلومتری جاده ساری به سمنان بنا شده است.

 رستوران شالی نیز در لیست رستوران های این شهر قرار دارد و جزء رستوران های سلف سرویس شناخته می شود. در این رستوران که در جاده دریا و در مرکز خرید پردیس واقع شده می توان انواع مختلفی ازغذاهای ایرانی و فرنگی را سفارش داد. کیفیت بالای خوراکی و غذاهای این رستوران در شهر ساری زبانزد عام و خاص می باشد.

تور مشهد با هواپیما

رستوران های ساری

مستر دیزی و اکبر جوجه از بهترین رستوران ها

از مهم ترین و شناخته شده ترین رستوران های این شهر می توان به اکبر جوجه اشاره کرد. این رستوران که در کمربندی غربی ساری واقع شده است یکی از شعبه های رستوران های زنجیره ای اکبر جوجه می باشد. کیفیت غذاهای این رستوران مخصوصاً جوجه کباب های آن مثال نزدنی است. از دیگر رستوران های زنجیره ای شهر ساری که در خیابان پیوندی واقع شده است رستوران مستر دیزی نام دارد.

این رستوران که از نامش نیز کاملاً هویداست به سرو دیزی می پردازد. در کنار این غذای اصیل ایرانی مراجعه کنندگان می توانند به سفارش غذاهای دیگر از جمله میرزا قاسمی و همچنین کشک بادمجان نیز اقدام کنند. نگران کیفیت غذاهای این رستوران نباشید چرا که از مواد مناسب در پخت تمامی غذاها استفاده می شود. در ادامه به معرفی دیگر رستوران های این شهر خواهیم پرداخت.

رستوران های ساری

رستوران محسن و کافه آش از بهترین رستوران ها

این رستوران نیز یکی دیگر از رستوران های ساری محسوب می شود. این رستوران در بلوار داراب ساری قرار دارد. از مهم ترین ویژگی های این رستوران می توان به پخت و سرو غذاهای محلی به صورت پرسی و سلف سرویس اشاره کرد. در سفر به مازندران و ساری رستوران محسن را فراموش نکنید. یکی دیگر از رستوران هایی که در خیابان پیوندی ساری قرار دارد کافه آش می باشد.

 در این مکان نه تنها می توانید انواع مختلف آش و هلیم را سفارش دهید بلکه غذاهای دیگر از جمله زرشک پلو با مرغ نیز در کافه آش از محبوبیت بسیاری برخوردار می باشند. از مهم ترین ویژگی های این رستوران می توان به فضای دل پذیر و زیبای آن اشاره کرد. خوردن یک غذای محلی در کنار خانواده در این رستوران لذت خاصی به همراه خواهد داشت.

خرید پرواز چارتر

غذاهای مازندران و ساری

دیگر رستوران های ساری

رستوران های این شهر در نقاط مختلف این شهر دایر شده اند و به هر نقطه که نظر کنید می توانید نام آن ها را مشاهده نمایید. دکان ویچ، فست فود استار، رستوران شار، کافه کنج و چندین مورد دیگر در لیست رستوران های شهر ساری واقع شده اند. در این شهر می توانید بهترین غذاهای محلی و سنتی را در رستوران های مختلف آن نوش جان کنید.

جالب است بدانید که در ساری ،رستوران هایی مانند میلان ایتالیایی به سرو غذاهایی فرنگی می پردازند و می توانید این مدل از غذاها را نیز در این شهر نوش جان نمایید. با توجه به ذائقه و سلیقه خود می توانید بهترین غذاها را در رستوران های محلی ساری سفارش دهید.

 

نظرات کاربران