خوشتیپ ترین مهمانداران هواپیما در جهان

این روزها شرکت‌های هواپیمایی علاوه بر اینکه بر سر ارائه‌ی بهترین خدمات و فروش بیشتر بلیط هواپیماهای خود با یکدیگر رقابت میکنند، بر سر موضوعی جذاب یعنی لباس مهمانداران نیز با یکدیگر در حال رقابت هستند. رقابتی که امروزه پایش به مراسمات مد و فشن هم باز شده و البته طراحان لباس را نیز به چالش انداخته است. هواپیمایی ها بر خلاف دهه 70 و 80 میلادی، لباس هایی با شکل راحت تر و شیک تر برای مهمانداران خود در نظر گرفته اند و به همین خاطر دست طراحان لباس را برای طراحی هر چه بهتر یونیفورم مهمانداران بازتر کرده است. بر این اساس دلتابان در این مطلب قصد دارد به معرفی خوشتیپ ترین مهمانداران هواپیما در جهان بپردازد تا شما هم آنها را بشناسید.

معرفی خوشتیپ ترین مهمانداران هواپیما

ایرفرانس Air France France

بی شک یکی از خوشتیپ ترین مهمانداران هواپیما را ایرلاین ایرفرانس به خود اختصاص داده است. این هواپیمایی که ایرلاین ملی کشور فرانسه نیز محسوب میشود، خدمه ای خون گرم و میهمان نواز دارد. این ایرلاین با یونیفورم های جذاب خود که توسط طراح مشهور کریستین لاکرویکس طراحی شده، سالهاست که لقب زیباترین و شیک ترین لباس مهمانداران را در جهان از آن خود کرده است.

ایرفرانس یکی از خوشتیپ ترین مهمانداران هواپیما

ایرلاین هانیان Hainan Airlines China

چین، اما از دیگر مالکان خوشتیپ ترین مهمانداران هواپیما در جهان است. ایرلاین هانیان با خدمه ای خوشتیپ و جذاب که لباس هایی به سبک سنتی چین دارد، همواره در لیست بهترین یونیفورم ها جای گرفته است. همچنین این لباس ها که توسط طراح مشهور یعنی لارنس ژو دیزاین شده اند، در نمایش مد پاریس هم از آن رونمایی شده است.

هانیان از خوشتیپ ترین مهمانداران هواپیما

اتحاد ایرویز Etihad Airways UAE

ایرلاین اتحاد که به عنوان دومین شرکت هواپیمایی کشور امارات شناخته میشود، لباس هایی جذاب به مهمانداران خود اختصاص داده که به سبک دهه 60 میلادی و توسط طراح ایتالیایی یعنی ایتور بیلوتا طراحی شده اند. این لباس ها که از ترکیب رنگهای شکلاتی و بنفش طراحی شده، در نوع خود بسیار جذاب و چشم نواز هستند.

اتحاد از خوشتیپ ترین مهمانداران هواپیما

ایرلاین کانتاس Qantas Australia

ایرلاین کانتاس که متعلق به کشور استرالیا است، از جمله خوشتیپ ترین مهمانداران هواپیما را داراست. یونیفورم جذاب مهمانداران این ایرلاین را مارتین گرنت طراحی کرده که به رنگ قرمز و مشکی است.

کانتاس یکی از خوشتیپ ترین مهمانداران هواپیما

هواپیمایی سنگاپور Singapore Airlines Singapore

یکی از با ثبات ترین لباس های مهماندارن هواپیما را ایرلاین سنگاپور به خود اختصاص داده است. یونیفورم مهماندارن این ایرلاین از سال 1968 چندان تغییری نکرده و در طراحی آن نیز سعی شده از سبک سنتی بهره گرفته شود.

سنگاپور ایرلاین

ایرلاین کره Korean Air

لباس مهماندارن ایرلاین کره را طراح ایتالیایی به نام جان فرانکو فرره طراحی کرده که همچنین در این طراحی، گل سرهای مخصوص نیز برای مهمانداران اختصاص داده شده است. در طراحی این یونیفورم سعی شده از رنگ های سرد استفاده شود.  

هواپیمایی کره از خوشتیپ ترین مهمانداران هواپیما

هواپیمایی امارات Emirates UAE

ایرلاین امارات نیز از دیگر خوشتیپ ترین مهمانداران هواپیما را در خود جای داده است. این شرکت هواپیمایی با یونیفورم هایی که توسط سیمون جرسی طراحی شده، توانسته در لیست جذابترین لباس میهمانداران قرار گیرد.

هواپیمایی امارات دارای خوشتیپ ترین مهمانداران هواپیما

ایر مالتا Air Malta

ایر مالتا یکی از کوچکترین خطوط هوایی جهان است که به نظر میرسد یکی از شیک ترین لباس ها را داشته باشد. یونیفورم هایی که برای این ایرلان در نظر گرفته شده، به نوعی برگرفته از ترکیب سنت و مدرنیته است.

ایر مالتا به همراه خوشتیپ ترین مهمانداران هواپیما

هواپیمایی هنگ کنگ Hongkong Airlines

لباس های جدید که برای ایرلاین هنگ کنگ در نظر گرفته شده همراه با دامن و روسری بلند است که ترکیبی شیک را رقم زده و چشم مسافران را نیز به  خود خیره میکند. 

هنک گنک دارای خوشتیپ ترین مهمانداران هواپیما

 ایر ایندیا Air India

از دیگر خوشتیپ ترین مهمانداران هواپیما در ایر ایندیا و کشور هندوستان قرار دارند. این ایرلان برای مهمانداران مرد لباسی مدرن و برای مهمانداران زن نیز لباسی سنتی طراحی کرده که با یکدیگر ترکیبی جذاب را به نمایش گذاشته اند.

ایر ایندیا و خوشتیپ ترین مهمانداران هواپیما

هواپیمایی تایلند Thai Airways Thailand

هواپیمایی تایلند با یونیفورم های بنفشی که بر تن مهمانداران خود کرده، شعار ”نرم مثل ابریشم“ که شعار اصلی این ایرلاین است را به خوبی به مسافران نمایش داده است.

خوشتیپ ترین مهمانداران هواپیما در تایی ایرویز

قطر ایرویز Qatar Airways Qatar

لباس مهمانداران هواپیمایی قطر که توسط اولینو یکی از مشهورترین طراحان صنعت مد طراحی شده است، ظاهری جذاب را به رخ همگان می‌کشد. ظاهر زیبا و جذاب مهمانداران چند ملیتی ایرلاین قطر بسیار فریبنده و دلرباست و مسافران را تحت تاثیر قرار می دهد. بی اغراق میتوانیم بگوییم که قطر دارای خوشتیپ ترین مهمانداران هواپیما در جهان است.

خوشتیپ ترین مهمانداران هواپیما در قطر ایرویز

هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Italy

ایتالیا که خود مهد مد و فشن به حساب می آید، در طراحی یونیفورم مهمانداران هواپیمایی آلیتالیا انصافا کم نگذاشته است. این لباس های جذاب را فردی به نام اتوره بلوتا طراحی کرده که از طراحان مشور ایتالیایی به شمار میرود. جالب است بدانید که لباس مهمانداران این هواپیمایی برگرفته از مدهای دهه 50 و 60 میلادی در ایتالیا است.

خوشتیپ ترین مهمانداران هواپیما در آلیتالیا

هواپیمایی ژاپن Japan Airlines

ژاپن ایرلاین نیز دارای خوشتیپ ترین مهمانداران هواپیما در جهان است. لباس مهمانداران هواپیمایی ژاپن همچون سبک زندگی ژاپنی ها بسیار منظم و شیک طراحی شده که از این حیث در لیست جذابترین یونیفورم های مهمانداران جای گرفته است.

هواپیمایی ژاپن با خوشتیپ ترین مهمانداران

 

نظرات کاربران