شگفت انگیزترین های هوشی مین

شگفت انگیزترین های هوشی مین

آشنایی با شگفت انگیزترین های هوشی مین

آیا از گشت و گذار ساده خسته شده اید و به دنبال شگفت انگیزترین های هوشی مین هستید تا بتوانید بهترین و لذت بخش ترین لحظات را با شادی سپری نمایید؟ با ما باشید تا شما را با شگفتی های هوشی مین آشنا نماییم و بتوانید بهترین لحظات را در این شهر تجربه نمایید. هوشی مین جاذبه های طبیعی و گردشگری بسیاری را در خود جای داده که به همین دلیل مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته است.

جاذبه هایی که هوشی مین دارد مملو از شادی بوده و برخی از آنها نیز می توانند تجربه ای به یاد ماندنی برایتان بوده باشند. منظور از شگفت انگیزترین های هوشی مین جاذبه هایی است که با گشت و گذار در آنها می توانید روی جدیدی از طبیعت و یا سازه های منحصر به فرد را مشاهده نمایید که انتخاب هوشی مین به عنوان مقصد می تواند بهترین مورد باشد. چرا که شهر هوشی مین مملو از شگفتی هایی است که شما را جذب خود خواهد کرد.

شگفتی های هوشی مین تنها به جاذبه های طبیعی و رود سایگون خلاصه نمی شود و می توان معماری های برخی بنا های آن را نیز از جمله شگفت انگیزترین های هوشی مین دانست. در این مقاله سعی کرده ایم که شما را با برخی مناطقی که کمتر دیده شده اند آشنا کرده و شما را در سفر به هوشی مین یاری رسانیم

در صورتی که به سفر به کشورهای آسیایی علاقمند هستید ، تور پاتایا و تور ترکیه ارزان هم میتوانند پیشنهادات خوبی برای شما باشند.این تور ها از پرطرفدار ترین تور های خارجی هستند .

موزه یادگار جنگ از شگفت انگیزترین های هوشی مین

موزه یادگار جنگ هوشی مین

بی شک مشاهده تاریخ یک کشور می تواند برای هر فردی لذت بخش بوده باشد. از آنجا که هوشی مین در زمانی پایتخت ویتنام جنوبی بوده است به همین دلیل جاذبه های گردشگری بسیاری داشته و موزه های متعددی در آن فعالیت می نمایند که موزه یادگار جنگ را می توان شگفت انگیز ترین موزه هوشی مین دانست.

حال شاید از خود بپرسید که شگفتی دیدن موزه چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت: موزه یادگار جنگ از جمله مراکزی است که خود را کاملا بی طرف نشان داده و هیچگونه تعصبی نسبت به هوشیمین نشان نداده و به همین دلیل می توانید تمامی حوادث جنگ را به روی تصویر مشاهده نمایید.

همچنین تاکتیک های رزمی نیز قابل مشاهده می شود. به عبارتی می توان گفت: با مراجعه به این موزه می توانید از شیوه جنگ ویتنام و همچنین نحوه مقاومت 30 ساله آن آشنایی یابید. یکی از شگفتی های این موزه را می توان امکان مشاهده تفنگ های قدیمی و جدید دانست که می تواند شما را با پیشرفت روز افزون آشنا سازد.

تانک و همچنین جنگنده های دوران قدیم را نیز می توانید در این موزه مشاهده نمایید. البته گذشته از اقلام داخل موزه نباید معماری موزه را فراموش نمود. چرا که معماری این موزه بسیار لوکس و زیبا بوده و اطراف آن را فضای سبز فرا گرفته و به همین دلیل می توانید به راحتی در فضای سبز اطراف موزه قدم بزنید.

بلیط ماهان

تونل کوچی از جمله شگفت انگیزترین های هوشی مین

تونل کوچی هوشی مین از شگفت انگیزترین های هوشی مین

یکی از بهترین و شگفت انگیزترین های هوشی مین را می توان تونل های کوچی دانست که این تونل ها به دستور ویت کنگ ساخته شده اند. البته منظور از تونل یک شبکه به هم پیوسته نخواهد بود. چرا که می توان از آنها به عنوان یک گودال کوچک یاد کرد. اما این تونل ها توانست کمک بسزایی به نیروهای ویتنامی نموده و جان بسیاری را نجات دهد. این تونل ها در جای جای شهر هوشیمین قابل مشاهده هستند که تقریبا طول و عرضی حدود 50 در 50 داشته و بسیار کوچک خواهند بود. با قرار گرفتن در داخل این تونل ها می توانید تجربه ای به یادماندنی برای خود ایجاد نمایید.

توجه داشته باشید که تونل های کوچی به وسیله سنگ کاشی مدلی که بر روی آن قرار می گرفته به صورت کامل پوشیده می شد تا نیروهای دشمن نتوانند محل مخفی شدن نیروهای ویتنامی را بدانند. البته برخی از این گودال ها به یکدیگر پیوسته هستند و می توان نام تونل بر روی آنها گذاشت که امکان بازدید از آنها برای همگان وجود داشته و می توانید یکی از شگفت انگیزترین های هوشیمین را مشاهده نمایید. البته کسانی که تنگی نفس دارند و یا نمی توانند در نواحی تنگ قرار گیرند بهتر است بازدید از این تونل ها را از برنامه سفر خود حذف نمایند.

برج بیتکس از شگفت انگیزترین های هوشی مین

برج بیتکس هوشی مین از شگفت انگیزترین های هوشی مین
آیا به دنبال شگفت انگیز ترین منظره هوشی مین هستید؟ برج بیتکس یکی از شگفت انگیزترین های هوشیمین میباشد که بازدید از آن برای همگان توصیه می شود. باید بدانید که این برج بلندترین برج هوشیمین می باشد که 262 متر ارتفاع دارد. این برج تشکیل شده از بازار های تجاری بسیاری میباشد که می توانید لوازم مورد نیاز خود را از این فروشگاه های خریداری نموده و سپس عرشه برج را جهت استراحت انتخاب نمایید.

از این بخش می توانید کل شهر را به ذره بین کشیده و تمامی نقاط شهر را به صورت دقیق مشاهده نمایید. توجه داشته باشید که منظره زیبای این برج را به هیچ وجه نباید از دست بدهید. بخصوص در زمان شب بهترین منظره را داشته و می توانید خاطره خوشی از برج برای خود داشته باشید. رود سونگ سایگون را می توان مهمترین موردی دانست که به زیبایی هرچه تمام تر منظره برج افزوده است.

عبادتگاه امپراطور JADE

عبادتگاه امپراطور JADE هوشی مین
این مرکز تاریخی را حتما باید در برنامه سفری خود به هوشیمین قرار دهید چرا که این بنا را می توان یکی از شگفت انگیزترین های هوشی مین دانست که می تواند هر شخصی را به حیرت آورد. باید بدانید که مهمترین موردی که شما در بازدید عبادتگاه جذب خود خواهد کرد معماری بی نظیرش می باشد. مهمترین ویژگی این عبادتگاه را می توان چند فرقه بودن آن دانست. چرا که در داخل این عبادتگاه می توانید انواع عبادتگاه ها را مشاهده نمایید که مردم در مذهب خود عبادتگاه را انتخاب می نمایند.

مهمترین ویژگی این عبادتگاه را می توان رنگ بندی معماری و همچنین فضای داخلی آن دانست. چرا که معماری آن به گونه ای است که از چندین رنگ تشکیل شده که توجه شما را به صورت کامل به خودش جلب خواهد نمود. چنانچه به معماری های جالب قدیمی و مشاهده مجسمه های بی نظیر علاقه دارید بازدید از این عبادتگاه را در لیست مراکز دیدنی هوشی مین قرار دهید.

کوه بادن از شگفت انگیزترین های هوشیمین

یکی دیگر از شگفت انگیزترین های هوشیمین را می توان کوه بادن دانست که بازدید از این کوه برای همگان لذت بخش خواهد بود. این کوه در هوشی مین واقع شده و حدود دو ساعت با هوشی مین فاصله دارد. این منطقه شگفت انگیز می تواند هدف خانوادگی شما بوده باشد. گشت و گذار در قله کوه از یک طرف و چشم انداز زیبای شهر از طرف دیگر سبب شده که این کوه از اهمیت ویژه ای برای گردشگران برخوردار بوده باشد.

البته می توانید تله کابین را جهت صعود به قله کوه بادن انتخاب نمایید که در این صورت لذت آن بیشتر نیز خواهد شد. توجه داشته باشید که این کوه از اهمیت ویژه ای برای مردم هوشیمین برخوردار می باشد و در قدیم آتشفشان فعال داشته است و امروز آتشفشان مرده به شمار می رود.

بازار شناور از شگفت انگیزترین های هوشی مین

بازار شناور هوشی مین
شاید این بازار ها تاکنون بسیار کم مورد توجه قرار گرفته اند اما بازدید از این بازار ها می تواند شگفت انگیز بوده باشد. در این بازار ها انواع میوه، گل و همچنین غذاهای دریایی به فروش می رسد که گردشگران می توانند علاوه بر خرید، بهترین تجربه را از این نوع بازار ها داشته باشند. قایق هایی که به عنوان مغازه فعالیت می نمایند بر روی رودخانه سونگ سایگون واقع می شوند و به راحتی می توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید پرواز چارتر از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو آنلاین هتل نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

نظرات کاربران