زیبایی های شهر مونترال

زیبایی های شهر مونترال کانادا

زیبایی های شهر مونترال

زیبایی های شهر مونترال هر بیننده ای را شگفت زده می کند. مونترال، شهر اروپایی کانادا، طبیعت منحصر به فردی دارد. شهری که گردشگران بدون بازدید از آن کانادا را ترک نمی کنند. دومین باغ گیاهشناسی جهان در مونترال واقع شده است. پارک های طبیعی این شهر شهرت جهانی دارند. ورزش های زمستانی و تفریحات تابستانی این شهر طرفداران بسیاری دارد. مونترال از پر بازدیدترین شهر های جهان است. در سفر هیجان انگیز مجازی به مونترال با ما باشید!

دلتابان ارائه دهنده کلیه خدمات گردشگری اعم از تور های داخلی و خارجی آماده است تا سفر های داخلی و خارجی شما عزیزان به شما خدمت رسانی کرده و لحظات به یادماندنی برای شما رقم بزند، تور ترکیه ، تور پاتایا ، تور گرجستان ، تور ارمنستان تور های خارجی پر طرفدار و تور های مشهد و کیش از تور های داخلی محبوب برای گردشگران است ، اطلاعات تکمیلی را در لینک زیر دنبال کنید و هم چنین در ادامه به زیبایی های شهر مونترال می پردازیم.

خرید پرواز چارتر

مونترال

 

ویزای کانادا

آب و هوای مونترال

آب وهوای مونترال قاره ای مرطوب است. شهر مونترال تابستان های گرم و مرطوب دارد. زمستان های مونترال سرد و خشک و طوفانی است. بهار و پاییز در مونترال هوای ملایم با تغییرات شدید را شاهد هستیم. آشنایی با آب و هوای مونترال برای تعیین زمان سفر بسیار حایز اهمیت است. هوای مونترال در زمستانها بسیار سرد است. اکثر افراد تحمل سرمای شدید را ندارند. بنابراین اکثر گردشگران فصل تابستان را برای سفر به مئنترال انتخاب می کنند.

قیمت تور گرجستان

طبیعت و زیبایی های شهر مونترال

طبیعت زیبای شهر مونترال از بهترین های گردشگری دنیا است. پارک های جنگلی، کوهستان زیبا، رودهای پر آب، حیوانات کمیاب از زیبایی های این شهر هستند. انواع تفریحات ورزشی مناسب فصل در مونترال فراهم است. قایق رانی، اسکی روی آب، دوچرخه سواری، موتورسواری از تفریحات تابستانه مونترال هستند. در زمستان اسکی و سورتمه در تمام مناطق تفریحی مونترال فراهم است. بسیاری از گردشگران به منطور استفاده از موقعیت های ورزشی به مونترال سفر می کنند.

پارک ژان دراپو

پارک ژان دراپو از زیبایی های شهر مونترال محسوب می شود. جزیره مصنوعی نتردام و سنت هلن در این پارک قرار دارند. نمایشگاه سال 1967 موجب شهرت این پارک شد. سازه کره ای شکل بایوسفر در پارک ژان دراپو موزه ای اکولوژیک است. این موزه محیط زیستی شهرت جهانی دارد. شهر بازی لاروند، موزه استوارت، دریاچه المپیک و زمین مسابقه ژیل ویلنوو از دیدنی های این پارک هستند.

باغ گیاه شناسی

باغ گیاه شناسی در پارک مزونوو واقع شده است. باغ های چینی و ژاپنی از دیدنی های این باغ هستند. گونه های مختلف حشرات در این پارک نگه داری می شوند. گلخانه های شیشه ای این پارک بسیار جذاب هستند.

پارک المپیک مونترال

پارک المپیک مونترال از زیبایی های این شهر است. بازی های زمستانی المپیک 1976 در این پارک برگزار شد. ورزشگاه صدفی شکل این پارک از پربازدیدترین مکان ها در مونترال است. مراکز ورزشی و امکانات تفریحی پارک المپیک از به روزترین ها در جهان هستند.

پارک جنگلی رویال

پارک جنگلی رویال از محبوب ترین پارک های طبیعی جهان است. این پارک در مرکز جزیره مونترال است. 200 هکتار از بکرترین مناظر طبیعت را در این پارک می بینیم. گونه های بسیاری از پرندگان و حیوانات در این پارک زندگی می کنند. پیاده روی و دوچرخه سواری در دل طبیعت از جذابیت های این پارک است. پیست 20 کیلومتری این پارک مناسب تفریحات زمستانی است. امکانات اسکی، سورتمه و تیوپ برای گردشگران وجود دارد. خانه های آهنگری و باغ مجسمه از شگفتی های این پارک است.

اکو موزه مونترال

اکو موزه مونترال یک موزه زیست شناخی در دل طبیعت است. گونه های نادر جانوران دریایی و پرندگان در این زیست گاه زندگی می کنند. انواع حیوانات کمیاب در این پارک وجود دارند. آشنایی با حیوانات برای گردشگران در گروه های سنی مختلف از جذابیت های این پارک است. گونه های درحال انقراض حیوانات در این پارک معرفی می شوند. احترام به طبیعت از رسالت های این زیست گاه است.

کوه لارنتیان

کوه لارنتیان از زیبایی های شهر مونترال است. انواع تفریحات ورزشی متناسب با فصل در این گردشگاه وجود دارد. در تابستان قایق سواری و کایاک سواری از تفریحات هیجان انگیز است. موتورسواری در کوهستان از تفریحات مورد علاقه گردشگران است. زمستان ها برف سنگینی در این منطقه می بارد. امکانات اسکی و سورتمه سواری در این فصل فراهم است.

 

 

 

نظرات کاربران