کافه لوت پولد

لذت طعم غذا در کافه لوت پولد مونیخ

 معرفی کافه لوت پولد مونیخ

شهر مونیخ یکی از شهرهای توریستی آلمان می باشد که هر ساله گردشگران و توریستان بسیار زیادی از جاذبه های آن بازدید می کنند. در این شهر کافه های زیادی وجود دارد که کافه لوت پولد یکی از کافه های مشهور و سنتی این شهر می باشد. طراحی زیبا و منحصر بفرد این کافه محیطی بسیار جذاب و رویایی ایجاد کرده است که بهترین خدمات را برای مسافرین ارائه می دهد. با ما همراه شوید تا با کافه لوت پولد مونیخ بیشتر آگاه شوید و در زمان سفر خود به مونیخ بتوانید از بهترین نوشیدنی ها و دسرهای آن لذت ببرید.

کافه لوت پولد

 

کافه لوت پولد مونیخCafé Luitpold

یکی از کافه های سنتی و بسیار زیبای شهر مونیخ، کافه لوت پولد است. طراحی این کافه به صورت مدرن، بسیار شیک و برازنده می باشد. این کافه در یک منطقه ی بسیار مشهور شهر مونیخ قرار دارد و بخاطر سرو بهترین دسرها شهرت بسیار زیادی پیدا کرده است و افراد زیادی حامیان این کافه هستند. تنوع فرهنگی و دقت سنتی با کافه لوت پولد هم معنی شده است و زیبایی را برای این هتل به ارمغان آورده است. پذیرایی عالی این کافه در قهوه خانه شهری اش هم بوی سنتی و هم بوی مدرن بودن را می دهد. این کافه بسیار زیبا است و از چیدمانی کلاسیک و منحصر بفردی برخوردار می باشد. در محیط دنج این کافه می توان از بهترین غذاها و نوشیدنی ها لذت برد و چشم انداز بیرون را تماشا کرد.

 کافه لوت پولد

 

منوی غذاییکافه لوت پولد مونیخ

منوی غذایی این کافه بسیار متنوع و رنگارنگ می باشد. عمدتاً در لوت پولد منوی غذایی گوشت و ماهی می باشد که به سبک بسیار خاصی تزئین شده اند. غذاهای این رستوران از عطر و طعمی بسیار خوب و عالی برخوردار هستند که هر کسی که آن ها را چشیده است، این طعم ها را فراموش نخواهد کرد. در منوی این کافه می توانید هر چیزی را ببینید از صبحانه، ناهار و شام گرفته تا مجموعه ای از انواع کیک ها که دارای طعمی عالی هستند و برای دسر سرو می شوند. مواد اولیه غذاهای این کافه از بهترین مواد ارگانیک می باشد.

کافه لوت پولد

 

سرآشپز کافه لوت پولد مونیخ  Café Luitpold

 سرآشپز مخصوص این رستوران شخصی به نام الکساندر سیسالر است که یک سرآشپز بسیار مشهور و معروف می باشد و مهارت خاصی در طبخ غذاها دارد. الکساندر به عنوان کارشناس واقعی غذاها شناخته شده است و توانایی زیادی در طبخ گوشت ها و ماهی ها دارد. این سرآشپز ماهر و توانمند می تواند انواعی از غذاهای مختلف را در منوی روز خود قرار دهید و برای ناهار و شام آماده کند. هر آنچه که در این رستوران سرو می شود از طعم خوب و خوشمزه ای برخوردار هستند و مواد اولیه ی آنها ارگانیک می باشد.

Munich

 

دسرهای کافه لوت پولد مونیخ  Café Luitpold

دسرهای کافه لوت پلود بسیار تحریک کننده هستند. کمتر کسی است که به این کافه رفته باشد و از دسرهای بسیار خوشمزه و رنگارنگ آن نچشیده باشد. این دسرها شامل کیک های چند لایه ای هستند که با کرم شکلاتی پوشانده شده اند. بعضی از این کیک ها سنتی هستند و بعضی دیگر شامل کیک های مدرن و کلاسیک می شوند که با بهترین و خوشمزه ترین میوه های فصل و یا شکلات ها تزئین می شوند. به همراه این کیک ها می توان از قهوه های متنوع و اصل لذت برد. برای مثال قهوه تند شکلاتی که طعم قهوه کف دار را دارد، یکی از نوشیدنی های این کافه این است که هنگام خوردن احساس می کنید که تندی آن گلوی شما را غلغلک می دهد و کمی با آن بازی می کند.

پیشخدمت های کافه لوت پولد مونیخ

یکی از بهترین ویژگی های کافه لوت پولد وجود پیشخدمت ها و کارکنان بسیار مهربان و دلسوز می باشد. این پیشخدمت ها بسیار مفید هستند و تمامی تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات به مسافرین و مهمانان می کنند. کارکنان کافه بهترین خدمات را ارائه می دهند و در تمامی ساعات حضور مشتری تلاش خود را می کنند تا مشتری در کافه احساس راحتی کند. بعضی از این کارکنان به چند زبان مسلط هستند و می توانند با مشتریان خارجی به راحتی ارتباط برقرار کند و نیازهای آنها را برطرف کنند.

کافه کافه لوت پولد در یک مکان بسیار دلربا و زیبا قرار دارد که بیانگر تاریخ کافه می باشد. در طبقه ی بالای این کافه یک موزه قرار دارد که در آن می توانید تاریخچه کوچی از دوران جنگ و تاریخ گذشته را ببینید. در این کافه نه تنها می توانید از بهترین غذاهای آلمانی لذت ببرید، بلکه می توانید از تاریخ و سرگذشت مردم آن نیز باخبر شوید.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران