پارک لورو

معرفی پارک لورو بزرگترین باغ وحش جزایر قناری

معرفی پارک لورو

پارک لورو ، با مساحتی بیش از ۱۳ هکتار در جزایر قناری در اسپانیا، از بزرگترین و بهترین باغ وحش های دنیاست و تنوع زیادی از حیوانات را در بر می گیرد. این باغ وحش با بیش از 40 میلیون بازدید کننده تبدیل به یکی از بزرگ ترین جاذبه های جزایر قناری شده است. دلتابان در ادامه به معرفی این پارک و حیواناتی که در آن نگهداری می شوند می پردازد.

 

Zen Garden

 

بخش های مختلف پارک لورو

این پارک از بخش های زیادی از جمله باغ زین (Zen Garden)، بخش مربوط به حیوانات آبزی (Aqua Viva)، پادشاهی شیرها (Lion’s Kingdom)، موزهٔ طوطی چینی (Porcelain Parrot Museum)، باغ ارکیده، چشم انداز طبیعت (Naturalvision)، سرزمین کودکان (Kinderland)، درختان کاتاندرا (Katandra Treetops)، سرزمین پنگوئن ها (Planet Penguin)، جنگل، آکواریوم و ایستگاه نگهداری کودکان و روستای تایلندی تشکیل شده است.

باغ زین، یک باغ منحصر به فرد در دنیاست که زیر آب ساخته شده است. این باغ، اولین باغی است که به این صورت طراحی شده است. در بخش Aqua Viva یا همان حیوانات آبزی، ظاهر فوق العادهٔ آن ها به همراه شکل های شگفت انگیز و زیبا، باعث شده این جانداران جالب، ستارهٔ این نمایشگاه محسوب شوند. این بخش به منظور تاکید بر جزئیات خاص این موجودات جذاب که در دریاهای گرمسیر سیارهٔ ما زندگی می کنند، ساخته شده اند. چشم انداز طبیعت یا همان Naturalvision، هم یک نمایش فیلم است که در یک گنبد شیشه ای برای گردشگران نشان داده می شود.

 

 پارک لورو

 

حیوانات پارک لورو

انواع حیوانات از جمله پستانداران، پرندگان، ماهی ها و خزندگان در پارک لورو نگهداری می شوند. پستانداران این پارک، شامل شامپانزه ها، دلفین ها، گوریل ها، پلنگ ها، شیر ها، اسب های آبی، شیر های دریایی، مارمولک ها، سمور های دریایی، نهنگ های قاتل، مورچه خوار ها، تنبل ها، موش خرمایی ها، ببرها، کاپی بارا ها و پانداهای قرمز می شود. همچنین پرندگان آن شامل فلامینگوها، ماهی خوارها، طوطی ها، پنگوئن ها و قوها می شود. در قسمت ماهی ها، می توان عروس دریایی، ماهی کپور و ماهی های آکواریوم یافت. بخش خزندگان هم شامل تمساح ها، سوسمار ها و لاک پشت ها می شود.

 

 پارک لورو

 

تور گشت و گذار در پارک لورو

در پارک لورو هنگام بازدید از بخش های مختلف باغ وحش، قطعاً دانستن اطلاعاتی مانند وزن نهنگ قاتل، غذای پنگوئن ها و اطلاعات دیگر مربوط به حیوانات، این گشت و گذار را برای شما جذاب تر خواهد کرد. به همین منظور افرادی در این باغ وحش هستند که شما را در بازدید از بخش های مختلف پارک کمک خواهند کرد و اطلاعات جالب زیادی را به شما خواهند داد. حین گشت و گذار در پارک که قریب به ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه به طول می انجامد، راهنما با رفتاری دوستانه، داستان های مربوط به حیوانات، زیستگاه هایشان، تدارکات فنی و امکانات پارک، تاریخچهٔ پارک، پیشرفت های تکنولوژی پارک که آن را در سطح جهانی تبدیل به یکی از خاص ترین پارک ها کرده است، برای شما بیان خواهند کرد. شما می توانید از راهنماها به زبان های اسپانیایی، انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، هلندی و روسی کمک بگیرید.

 

رخدادهای پارک لورو

شما می توانید برای جشن تولد فرزندانتان به این پارک بروید و مراسم تولد را در آن جا جشن بگیرید. در صورتی که در روز تولد خود به پارک لورو بروید، یک بلیط ورودی پارک لورو، منوی اختصاصی، شرکت در نمایشگاه ها، آرایش صورت، کادو و سورپرایز های بیشتر دیگری از پارک هدیه خواهید گرفت. فقط در نظر داشته باشید اگر می خواهید جشن تولدی در این پارک بگیرید، حداقل ۱۲ کودک را برای جشن دعوت کنید. علاوه بر جشن تولد، این پارک وسیع امکانات دیگری را برای برگزاری رخدادهای دیگر مانند کنفرانس ها و مهمانی ها و غیره در اختیار شما قرار خواهند داد و می توانید برای هماهنگی با این مجموعه با ایمیل های این پارک و یا شماره تلفن های گفته شده در ارتباط باشید.

 

 پارک لورو

 
بلیط های پارک لورو

پارک لورو به طور کلی ۴ نوع بلیت برای خرید به شما پیشنهاد خواهد داد: بلیط ویژهٔ پارک لورو برای بزرگسالان با قیمت ۶۰ یورو، بلیت ویژهٔ پارک برای کودکان با قیمت ۴۰ یورو، بلیط دوقلوی بزرگسالان با قیمت ۶۴ یورو و بلیت دو قلو برای کودکان با قیمت ۴۳٫۵ یورو. توجه داشته باشید هنگام ورود باید کد مربوط به رزرو را به همراه داشته باشید. ورود به پارک برای کودکان زیر ۶ سال رایگان خواهد بود و برای کودکان ۶ تا ۱۱ سال هم قیمت کمتری برای ورودی خواهید پرداخت و افراد زیر ۱۸ سال باید توسط یک شخص بزرگسال همراهی شوند. بلیط هایی که از طریق سایت این پارک تهیه شده اند، به مدت یک سال از زمان خرید بلیط اعتبار خواهند داشت. 

 

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران