سیستم حمل و نقل فرودگاه
26 آذر 1397
فرودگاه ها

خدمات سیستم حمل و نقل فرودگاه کیش

جزیره کیش یکی از جزایر پر طرفدار در ایران می باشد که هر ساله افراد زیادی از آن بازدید می کنند و یکی از مقاصد گردشگری می باشد. سیستم حمل و نقل فرودگاه بسیار راحت و سریع می باشد. امروزه جزیره کیش یکی از جزایر پر رفت و آمد می باشد که مسافرین داخلی و خارجی بسیار زیادی به آن رفت و آمد دارند. این مسافرین بعد از خروج از فرودگاه جزیره می تواند از سیستم حمل و نقل فرودگاه استفاده کنند و به راحتی به مرکز شهر بروند.

 سیستم حمل و نقل فرودگاه

جزیره کیش

جزیره کیش یکی از جزایر جنوبی ایران می باشد که یکی از نقاط دیدنی هرمزگان در جنوب است. همانطور که می دانید جزیره کیش بیضوی است و در 12 کیلومتری کرانه شیب کوه قرار دارد. گفته می شود که جزیره کیش مسافتی برابر با 91.5 کیلومتر مربع دارد و جمعیت زیادی در آن زندگی می کنند. علاوه بر این افراد جزیره سالانه میلیون ها نفر جمعیت را جذب خود می کند تا از جاذبه های گردشگری آن بازدید کنند. جاذبه های این جزیره فقط به سواحل شنی و تفریحات آبی ختم نمی شود، بلکه می توان از پارک ها، جاذبه های تاریخی شهر، آکواریوم و …. دیدن کرد. جزیره کیش جزیره زیبایی ها را می توان در بهترین اوقات سال یعنی در فصل های پاییز، زمستان و بهار با استفاده از خرید تور ارزان کیش بازدید کرد.

 سیستم حمل و نقل فرودگاه

فرودگاه جزیره کیش

بهتر است بدانید که در جزیره کیش یک فرودگاه بین المللی وجود دارد که در مساحت بسیار زیادی ساخته شده است. گفته می شود که زمین فرودگاه برابر با 9 میلیون متر مریع است. ساخت این فرودگاه در سال 1349 آغاز شد و سرانجام در سال 1356 به اتمام رسید. شرکت های هواپیمایی مختلفی به این فرودگاه پرواز دارند و از امکانات عالی این فرودگاه استفاده می کنند. هر ساله مسافرین داخلی و خارجی بسیار زیادی از امکانات این فرودگاه برای رفت و آمد استفاده می کنند. در این فرودگاه نه تنها پروازهای داخلی انجام می شود بلکه پروازهایی از سایر کشورها نیز انجام می شود. خدمات زیادی مانند امانت بار، حمل چمدان ها، رستوران، کافه، سیستم حمل و نقل فرودگاه و .. وجود دارد. سیستم حمل و نقل فرودگاه بسیار مجهز و امن می باشد.

 سیستم حمل و نقل فرودگاه

سیستم حمل و نقل فرودگاه

یکی از بهترین امکاناتی که در فرودگاه بین المللی کیش وجود دارد، امکان استفاده از سیستم حمل و نقل فرودگاه می باشد. خوشبختانه در فرودگاه تاکسی هایی وجود دارد که مسافرین و گردشگران را به سایر نقاط جزیره انتقال می دهند. این تاکسی ها از اصلی ترین سیستم حمل و نقل فرودگاه هستند که آرم مشخص شده ای دارند. این سیستم حمل و نقل فرودگاه مسافرین را به مرکز شهر، هتل ها، رستوران ها، مراکز گردشگری و هر آنجایی که مسافرین بخواهند انتقال می دهند. سیستم حمل و نقل فرودگاهی بهترین و امن ترین راه برای رفت و آمد از فرودگاه به داخل شهر می باشد که سفری امن را برای مسافرین به ارمغان می آورند.

taxi

سیستم حمل و نقل جزیره

بعد از سیستم حمل و نقل فرودگاه می توان گفت که در جزیره امکانات زیادی برای رفت و آمد مسافرین ایجاد شده است. یکی از مهمترین آنها استفاده از تاکسی می باشد. در سطح شهر تاکسی ها رنگارنگی وجود دارند که نقش زیادی را در جا به جایی مسافرین دارند. تمامی این تاکسی ها با کیفیت و مدرن هستند و بسیار راحت می باشند. شرکت های تاکسیرانی متعددی در سطح شهر مشغول به کار هستند که در تمامی قسمت های جزیره حضور دارند و مسافرین را جا به جا می کنند. در صورت نیاز می توانید با مرکز تاکسیرانی ها تماس بگیرید و از آنها درخواست تاکسی کنید.

 

اجاره خودرو در جزیره

امروزه یکی از فرصت هایی که در جزیره کیش ایجاد شده است، فرصت اجاره خودرو بدون راننده می باشد. در طی سال های اخیر به دلیل افزایش تعداد گردشگران جزیره امکانی به وجود آمده است تا مسافرین بتوانند از شرکت های مختلف موجود در جزیره خودروهایی اجاره کنند. این خودروها به آنها فرصت می دهند تا بدون خودشان با خیال راحت در سطح شهر رانندگی کنند و به بازدید از جاذبه های و مناطق مختلف تور کیش بپردازند. طیف گسترده ای از انواع خودروها در این آژانس ها وجود دارد که بر اساس بودجه خود می توانید آنها را اجاره کنید. سیستم حمل و نقل فرودگاه کیش بسیار راحت می باشد و در زمانی کوتاهی مسافرین را به سطح شهر می برند. این سیستم حمل و نقل فرودگاه تمامی نکات ایمنی را رعایت می کنند و تحت نظر فرودگاه مشغول به کار هستند.

نظرات کاربران