قوانین پرواز ترکیش ایرلاین

آشنایی با شرکت هواپیمایی ترکیه: ترکیش ایرلاینز

فهرست مطالب

ترکیش ایرلاینز

ترکیش ایرلاینز را می توان یکی از بهترین شرکت های پروازی دانست که سابقه رتبه اول در اروپا را دارد و به عنوان چهارمین شرکت هواپیمایی معتبر جهان شناخته می شود.  پرواز ترکیش ایرلاین خدمات منحصر به فردی برای مسافران ارائه می نماید که به همین دلیل می توانید سفری آرام و راحت را به همراه این شرکت تجربه نمایید. توجه داشته باشید که بلیط هواپیما چارتر این شرکت از نظر میزان خدمات به دو نوع اکونومی و بیزینس کلاس دسته بندی می شوند که بیزینس کلاس بیشترین میزان خدمات را به مسافران ارائه می نماید.

غذاهای عرضه شده در این شرکت پروازی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و می توانید انواع غذاهای ترک و بین المللی را در آن سرو نمایید. این شرکت تاریخچه پر فراز و نشیبی داشته است اما روند صعودی خوبی داشته و در مدت زمان کوتاهی توانست به عنوان یکی از بهترین شرکت های هواپیمایی شناخته شود. این شرکت افتخارات بسیاری دارد و کمترین میزان سوانح را داشته است و بارها در روزنامه ها شاهد تحسین آن بوده ایم. 

از شرکتهای هواپیمایی فعال

ترکیش ایرلاینز یکی از شرکت های فعال پروازی می باشد که پروازهای مختلفی به سراسر جهان توسط این شرکت پروازی انجام می شود و این امر به دلیل کیفیت بالای هواپیماهای این شرکت می باشد. ترکیش ایرلاین به عنوان هواپیمای ملی ترکیه شناخته می شود و رتبه چهارم را در میان شرکت های پروازی جهان به خود اختصاص داده است. یکی از مهمترین ویژگی های این شرکت پروازی را می توان داشتن ناوگان هواپیمایی با کیفیت بالا دانست و به همین دلیل می توانید بهترین پروازها را با این شرکت تجربه نمایید. این شرکت امنیت بسیار بالایی دارد و به همین دلیل بسیاری به دنبال رزرو بلیط های این شرکت هستند. ترکیش ایرلاینز به ایران نیز پروازهای متعددی دارد و بسیاری از مردم ایران بلیط های این شرکت پروازی را برای سفر به اکثر نقاط جهان انتخاب می نمایند.

صندلی های ترکیش ایرلاین را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود چرا که کلاس های پروازی مختلف صندلی ها و خدمات متفاوتی با یکدیگر خواهند داشت. قبل از رزرو بلیط هواپیما چارتر ترکیش ایرلاینز بهتر است با مواردی آشنایی داشته باشید تا در طول سفر دچار سردرگمی نشوید.

 

ترکیش ایرلاینز

 

تاریخچه ترکیش ایرلاینز

شرکت پروازی ترکیش ایرلاین سال های پر فراز و نشیب بسیاری را تجربه کرده است و در همه حال روند رو به بالا داشته است. ترکیش ایرلاین در سال 1933 به دستور آتاتورک تاسیس شده است و هدف از احداث این شرکت پروازی مدرن تر توسط کشور ترکیه می باشد. ترکیش ایرلاین جوایز متعددی در طی سال های متمادی دریافت نموده است که در سال 2015 به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی در اروپا شناخته شده است.

شرکت های هواپیمایی ایران و ترکیه همکاری های گسترده ای با یکدیگر دارند و به همین دلیل مردم ایران می توانند به سهولت از هواپیماهای ترکیش ایرلاین استفاده نمایند. شرکت های ترکیش ایرلاین به 300 نقطه مختلف جهان پرواز انجام می دهند و امروزه از جمله شرکت های معروف پروازی به شمار می رود. شرکت ترکیش ایرلاین بیشترین روند صعودی را در میان سایر شرکت های پروازی داشته است و بسیار سریع توانسته است محبوبیت بسیاری در میان مردن کسب نماید.

افتخارات ترکیش ایرلاین

دفتر اصلی شرکت ترکیش ایرلاین در شهر استانبول واقع شده است که در 2 فرودگاه این شهر به نام های سابیها گوکچن و فرودگاه جدید استانبول شعبه دارد. شرکت ترکیش ایرلاین طی سال های متمادی و تلاش های مسئولین به منظور بهبود خدمات توانسته به عنوان یکی از بهترین شرکت های هواپیمایی شناخته شود. شرکت ترکیش، سرمایه گذاری های گسترده ای را به منظور تجهیز پروازهای خود داشته است و به همین دلیل شاهد بالاترین کیفیت در خدمات و صندلی های این شرکت پروازی خواهیم بود.

از جمله مهمترین افتخارات این شرکت پروازی می توان به ارائه بهترین و لذیذترین غذاها اشاره نمود چرا که منو متنوع و خوش طعم ترکی این شرکت هر فردی را مدهوش خود خواهد نمود. منو ارائه شده به مسافران الهام گرفته شده از منو غذاهای عثمانی می باشد و انواع غذاهای بین المللی و ترکی را می توانید در این منو مشاهده نمایید. ترکیش ایرلاینز بارها و بارها مورد تحسین قرار گرفته است که این امر نشان دهنده کیفیت بالای خدمات و امکانات این شرکت می باشد. تمامی مسافران این شرکت پروازی از آن رضایت کامل داشته اند.

[cn-suggest-posts sts=”آشنایی با کاخ بیلربی در استانبول ترکیه” stl=”https://deltaban.com/attraction/biliry-palace-istanbul/” sbs=”تور ترکیه لحظه آخری” sbl=”https://deltaban.com/turkey-tours/”]

کلاس های پروازی ترکیش ایرلاینز

شرکت ترکیش ایرلاینز کلاس های مختلفی را برای پرواز در نظر گرفته است که هر یک از آنها خدمات متنوعی ارائه می نمایند. کلاس های پروازی ناوگان این شرکت به دو نوع اکونومی و بیزینس کلاس دسته بندی می شوند که کلاس بیزینس کلاس خدمات گسترده تری دارد و اکونومی کمترین میزان خدمات را ارائه می نماید که در ادامه توضیحات کامل تری در رابطه با هر یک ارائه نموده ایم:

–  کلاس اکونومی:

کلاس اکونومی یکی از کلاس های پر مخاطب ترکیش ایرلاینز می باشد که این کلاس پروازی کمترین میزان خدمات را ارائه می نماید و صندلی های این کلاس پروازی قابلیت عقب کشیدن به میزان 18 سانتی متر را خواهند داشت و در طول پرواز می توانید بهترین موزیک ها را گوش کنید. امکان تماشای فیلم ها نیز در این کلاس پروازی وجود خواهد داشت.

– بیزینس کلاس:

بیزینس کلاس را می توان یکی از بهترین کلاس های پروازی این شرکت پروازی دانست. بیزینس کلاس بالاترین میزان خدمات را برای مسافران ارائه می نماید و با انتخاب این کلاس پروازی هیچگونه کمبودی شاهد نخواهید بود. این کلاس پروازی فضایی آرام و دنج برای مسافران فراهم نموده است و صندلی های آن قابلیت تا شدن دارند و به شکل تخت درخواهد آمد و تختی 188 سانتی متری برای شما مهیا خواهد شد. امکان کنترل کردن نور محوطه نیز توسط مسافران وجود خواهد داشت و می توانید با استفاده از چراغ مطالعه مشغول مطالعه شوید.

 

کلاس های پروازی ترکیش ایرلاینز

قوانین پرواز ترکیش ایرلاین

ترکیش ایرلاینز قوانین مختلفی برای مسافران در نظر گرفته است. یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید میزان وزن مجاز برای سفر می باشد که در این باره باید گفت: هر فردی متناسب با نوع بلیطی که خریدبلیط چارتر می نماید اجازه حمل بار خواهد داشت و برای تمامی بلیط ها نمی توان یک وزن دقیق در نظر گرفت. برای پروازهای تجاری معمولا حداکثر وزن مجاز 30 کیلوگرم و برای پروازهای اکونومی 20 کیلوگرم خواهد بود و البته در صورتی که بار بیشتری به همراه داشته باشید باید هزینه بیشتری را پرداخت نمایید. توجه نمودن به تاریخ دقیق خرید آنلاین بلیط پرواز نیز بسیار ضروری خواهد بود چرا که با کنسل کردن بلیط هواپیما امکان عودت دادن مبلغ در صورت کم ماندن به موعد سفر وجود نخواهد داشت.

مقاصد ترکیش ایرلاینز

ترکیش ایرلاینز همانطور که اشاره شد یکی از شرکت های پروازی معتبر و مطرح جهان می باشد و به همین دلیل پروازهای متعددی توسط این شرکت به اکثر نقاط جهان انجام می شود. ترکیش ایرلاین به 120 کشور دنیا و 302 مقصد مختلف جهان پرواز دارد. این شرکت پروازی با شرکت های: ایران ایر، ایر کانادا، تای ایرویز، یونایتد ایرلاینز و اوا ایر همکاری دارد. ناوگان هوایی این شرکت بسیار مجهز و ایمن بوده و از جمله مهمترین ناوگان آن می توان به انواع ایرباس و بوئینگ اشاره نمود.

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران (1)
  • علیرضا گلپرور 18 اردیبهشت 1399

    با درود. لطفا آدرس دفتر هواپیمایی را ارسال بفرمائید.با سپاس

    پاسخ دادن