امکانات و خدمات مناسب هتل نوید ساری

هتل نوید ساری از اقامتگاه های مناسب

هتل نوید ساری با تمامی امکانات و خدماتی که دارد بهترین گزینه برای اقامت در این شهر توریستی ایران محسوب می شود. از امکانات رفاهی این هتل می توان به اینترنت رایگان آن اشاره کرد. در ادامه بیشتر این هتل 3 ستاره را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

در شهر ساری هر ساله مسافران و گردشگران مختلفی به دنبال هتل های مناسب برای رزرو می گردند که یکی از آنها هتل نوید ساری نام دارد. این هتل هر روزه از مسافران بسیاری میزبانی می کند و در نهایت رضایت اقامت کنندگان را فراهم می نماید. هر کدام از هتل های شهر ساری دارای رتبه بندی مشخصی می باشند که این موضوع برای هتل نوید نیز کاملا صدق می کند.

هتل مذکور را می توان در میان هتل های 3 ستاره شهر ساری جستجو نمود. در میان لیست هتل های رزرو شده که بیشترین آمار را به خود اختصاص داده اند می توان به هتل نوید شهر ساری نیز اشاره کرد. امکانات و خدمات این هتل بر اساس نیاز اقامت کنندگان برنامه ریزی شده است که در بخش های بعدی بیشتر به آنها خواهیم پرداخت. با دلتابان همچنان با ما همراه باشید تا بیشتر این هتل را مورد بررسی قرار دهیم.

دلتابان ارائه دهنده کلیه خدمات گردشگری اعم از تور های داخلی و خارجی آماده است تا سفر های داخلی و خارجی شما عزیزان به شما خدمت رسانی کرده و لحظات به یادماندنی برای شما رقم بزند، تور ترکیه ، تور پاتایا ، تور گرجستان ، تور ارمنستان تور های خارجی پر طرفدار و تور های مشهد و کیش از تور های داخلی محبوب برای گردشگران است ، اطلاعات تکمیلی را در لینک زیر دنبال کنید.

تور مشهد

هتل نوید ساری

اتاق های هتل 

در تمامی هتل های شهر ساری اتاق هایی برای استراحت اقامت کنندگان در نظر گرفته شده است که هر کدام از آنها دارای امکانات مناسب و استانداردی هستند. در این هتل نیز 64 اتاق تاسیس و طراحی شده است که هر کدام از این اتاق ها برای رزرو خانواده و زوج های جوان از تخت های مختلفی برخوردار می باشند.

 اتاق های این هتل 3 ستاره از حمام و سرویس بهداشتی برخوردار می باشند. از مهمترین ویژگی های اتاق های این هتل تعداد تخت های موجود در آن است. این هتل از اتاق های 2 تخته تا 4 تخته برخوردار است که هر کدام دارای قیمت های مناسبی برای رزرو می باشند. برای اقامت در این هتل توصیه می کنیم پیش از سفر خود به رزرو اتاق مورد نظر خود اقدام نمایید.

تور پاتایا

هتل نوید ساری

امکانات رفاهی هتل 

در این بخش سعی خواهیم کرد امکانات رفاهی این هتل را برای شما عزیزان بازگو کنیم. پارکینگ از امکاناتی است که در این هتل برای مسافرانی که با خودرو شخصی به ساری سفر نموده اند در نظر گرفته شده است. اتاق چمدان نیز از دیگر امکانات این هتل به شمار می رود. خدمات ترانسفر البته به صورت غیر رایگان نیز در این هتل برنامه ریزی شده است.

تاکسی سرویس، خودپرداز و همچنین اینترنت بی سیم نیز از جمله امکانات رفاهی هتل نوید ساری به شمار می روند. عزیزان با اقامت در این هتل 3 ستاره می توانند از کافی نت و سالن همایش آن نیز برخوردار شوند. در ادامه بیشتر به خدمات و امکانات تفریحی این هتل خواهیم پرداخت تا امکان انتخاب و رزرو برای شما عزیزان راحت تر شود.

تور گرجستان

هتل نوید ساری

خدمات و امکانات تفریحی هتل نوید ساری

در این هتل برخی از خدمات و امکانات برای تفریح و سرگرمی مسافران و اقامت کنندگان برنامه ریزی شده است که در این بخش بیشتر آنها را مورد واکاوی قرار خواهیم داد. در هتل مذکور برای بازی بیلیارد امکانات مختلفی در نظر گرفته شده است تا مسافران و اقامت کنندگان بتوانند از این بازی لذت کافی ببرند. استخر نیز از مهمترین امکانات تفریحی هتل نوید شهر ساری به شمار می رود.

عزیزان علاقه مند به جکوزی نیز می توانند از این امکان برای آرامش روحی و جسمی خود استفاده نمایند. در هتل نوید فضای سبزی نیز طراحی شده است تا خانواده ها و اقامت کنندگان بتوانند از این فضا استفاده بهینه نمایند. اگر اهل عکس گرفتن در سفر هستید می توانید از آتلیه عکاسی این هتل 3 ستاره برای ثبت تصاویر خود استفاده نمایید. اقامت در این هتل را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم.

هتل نوید ساری

رستوران و کافی شاپ هتل  ساری

در زمان تاسیس و راه اندازی هر یک از هتل های شهر ساری به رستوران و کافی شاپ های مورد نیاز نیز توجه بسیاری می شود. در هتل نوید ساری نیز رستورانی برای سرو غذا در وعده های مختلف وجود دارد که عزیزان می توانند به آن مراجعه نمایند.

انواع مختلفی از غذاهای محلی شهر ساری و مازندران مانند خورشت آلو را می توان در این رستوران سفارش داد و از طعم دلچسب آن لذت برد. نکته مهم در رابطه با این هتل کافی شاپی است که در آن دایر می باشد و عزیزان می توانند نوشیدنی های گرم و سرد را در آن برای خود و عزیزان و همچنین همراهان خود سفارش دهند. دلتابان اقامت در این هتل را به شما عزیزان پیشنهاد می کند.

نظرات کاربران