ماه عسل
24 آذر 1397
کیش

ماه عسل در کیش و بازدید از کشتی یونانی

فهرست مطالب

جزیره کیش

جزیره کیش یکی از مقاصد گردشگری کشور ایران است که دارای جذابیت ها و جاذبه های بسیار زیادی برای افرادی که در ماه عسل هستند می باشد.  ماه عسل در کیش به معنی حضور در دنیایی از زیبایی می باشد که می توان از هر لحظه حضور خود لذت برد و از زیبایی های این نگین درخشان دیدن کرد. یکی از مکان های حیرت آوری که هر زوجی می تواند در ماه عسل خود از آن لذت ببرد کشتی یونانی می باشد. کشتی به گل نشسته یونانی مملو از خاطره برای ماه عسل زوج ها می باشد.

 ماه عسل

جزیره کیش یکی از زیبایی های حیرت آور جنوبی کشور است که در میان آب های درخشان خلیج فارس قرار گرفته است. این جزیره فرصتی عالی و منحصر به فرد برای خوشگذرانی و ثبت خاطره ای بیاد ماندنی می باشد. در سواحل زیبا و همیشه آفتابی این جزیره می توان ساعت ها قدم زد و از طلوع و غروب خورشید لذت برد. امروزه زوج های جوان بسیار زیادی این جزیره را برای ثبت خاطرات ماه عسل خود انتخاب می کنند و از زیبایی های برتر این جزیره بازدید می کنند. این زوج ها در ماه عسل خود می توانند در بهترین هتل های جزیره اقامت داشته باشند و در سوئیت هایی که مخصوص ماه عسل هستند اقامت رویایی و منحصر به فردی داشته باشند.

 ماه عسل

کشتی به گل نشسته یونانی

یکی از بهترین خاطراتی که هر زوج جوانی می تواند آن را در ماه عسل خود ثبت کند بازدید از کشتی یونانی می باشد. کشتی یونانی یکی از کشتی های به گل نشسته در جزیره کیش می باشد که در میان آب های خلیج فارس سال ها است که آرمیده و گنجینه ای از خاطرات را در دل خود به ثبت رسانده است. این کشتی در سال 1345 در مرداد ماه به گل نشست و از همان سال در همان مکان قرار دارد. این کشتی ساخته شرکت ویلیام همیلتون است و آخرین بار در یونان بوده است. این کشتی فرسوده در دل آب های خلیج فارس منتظر حضور تمامی زوج های جوان برای ماه عسل آنها می باشد.

 ماه عسل

غواصی و تفریحات آبی در جزیره کیش

یکی از تفریحاتی که هر زوج جوانی می تواند از آن در ماه عسل بهره ببرد حضور در سواحل و غواصی کردن می باشد. از آنجایی که جزیره کیش دارای سواحلی دراز و طولانی می باشد. فرصت استفاده از تفریحات آبی را برای تمامی افراد ایجاد کرده است. جت اسکی و تفریحاتی مانند غواصی کردن، قایق سواری و موج سواری می باشد. در این سواحل می توان ساعت ها از این تفریحات دریایی استفاده کرد و هر لحظه حضور خود را مانند گنجینه ای از خاطرات ثبت کرد.

kish

جاذبه های گردشگری جزیره کیش برای ماه عسل

ماه عسل در جزیره کیش به معنی حضور در دنیایی از خاطره و آرزو می باشد. این جزیره تمامی آرزوهای شما را برآورده می کند و می توانید از تمامی جاذبه ها دیدن کنید. در این جزیره رویایی می توان از جاذبه هایی مانند باغ پرندگان، شهر زیرزمینی کاریز، گذر هنرمندان، پارک دلفین، لاک پشت های دریایی، آکواریوم، شهر باستانی و سنتی حریره و همچنین سافاری کیش دیدن کرد. مطمئنا زوج های جوانی هستند که از این مکان ها بازدید می کنند و جزیره کیش را پاتوق دائمی خود قرار می دهند و هر ساله به آن سفر می کنند.

البته ناگفته نماند که در این جزیره بهترین فرصت خرید برای مسافرین وجود دارد و می توان از مراکز خرید و بازارهایی مانند پردیس، مرکز تجاری کیش، مرجان، زیتون، مریم، مروارید، پانیذ، صفین، ونوس و بازار پارس خلیج و صدها گزینه دیگر بازدید کرد و هر آنچه که نیاز دارید را با قیمت های مناسب بخرید.

رستوران ها و هتل های جزیره برای ماه عسل

یکی از فرصت های ناب که جزیره کیش برای ماه عسل زوج های جوان فراهم می کند، حضور در بهترین هتل ها و رستوران های شهر می باشد. در این جزیره رستوران های زیادی وجود دارد که در محیط های دنج و راحت بهترین غذاهای دریایی به همراه بهترین دسرها را برای مسافرین سرو می کنند. بعضی از این رستوران ها یک منوی ویژه برای تازه عروس و دامادها دارند که بهترین غذاهای خود را با قیمتی خوب برای آنها سرو می کنند. هتل های جزیره نیز سوئیت های مخصوصی برای زوج های جوان در نظر گرفته است تا این زوج ها بتوانند از تمامی لحظات حضور خود در جزیره لذت ببرند و خاطرات خوبی را برای خود به ثبت برسانند. جزیره کیش فرصتی بیاد ماندنی برای ماه عسل زوج های جوان می باشد.

 

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران