ماه عسل بارسلون

هتل ها و تفریحات مناسب ماه عسل در بارسلون

ماه عسل در بارسلون

بارسلون اسپانیا می تواند برای گذراندن تعطیلات مکان بسیار مناسبی باشد. می توانید حتی روی بارسلون برای گذراندن ماه عسل رویایی خود نیز حساب باز کنید. همراه ما باشید تا به شما تمام کارهایی که می توانید در ماه عسل در بارسلون انجام دهید را تک به تک بررسی کنیم و بعد از آن می توانید به راحتی مقصد مناسب ماه عسل خود را انتخاب کنید.

بارسلون در واقع توانسته است به یکی از رمانتیک ترین شهرهای اروپا تبدیل شود. حال سوال این است که از کجا شروع کنید.

شاید به حدی انتخاب های فراوانی پیش رو داشته باشید که نتوانید همه آن را در طول مدت سفر خود انجام دهید.

در بارسلون می توانید همه چیز را تجربه کنید. از نوشیدنی های عالی گرفته تا تفریحات فوق العاده و حتی غذاهای بسیار خوشمزه که حتی افرادی که رژیم های بسیار سخت غذایی نیز دارند قادر به مقاومت در برابر آنها نیستند.

در ادامه تعدادی از کارهایی که می توانید در ماه عسل دربارسلون انجام دهید را آورده ایم.

همچنین در بخش آخر نیز هتل های مناسب برای ماه عسل در بارسلون را نیز به طور کامل معرفی می کنیم.

 

یک قایق سواری رمانتیک

یکی از کارهایی که در شهر بارسلون می توانید انجام دهید یک قایق سواری رمانتیک در شب می باشد.

می توانید به سراغ اجاره یک قایق کوچک و خصوصی بروید و یک شب رویایی را بر روی قایق سپری کنید.

البته پیشنهاد ما این است که حتما این کار را برای تابستان انجام دهید تا در شب های گرم تابستان بر روی آب در ماه عسلدر بارسلون لذت ببرید.

 

ماه عسل در بارسلون

 

کلاس آشپزی

شاید یکی از جالب ترین و خنده دار ترین تفریحات مناسب برای ماه عسل در شهر بارسلون و کشور اسپانیا را بتوانید شرکت در کلاس آشپزی در نظر بگیرید.

جایی که می توانید به همراه همسر خود در کلاس های چند ساعته یادگیری پخت غذاهای خوشمزه اسپانیایی شرکت کنید و روزی عالی را در حین آشپزی داشته باشید.

البته ممکن است این کار از نظر بعضی ها نیز خیلی هیجان انگیز نباشد ولی به شما قول می دهیم از آشپزی کردن در کنار همسر خود و همچنین شرکت در کلاس های دسته جمعی آشپزی در ماه عسل در بارسلون لذت خواهید برد.

 

ماه عسل در بارسلون

 

دیدن غروب خورشید

اگر به دنبال این هستید که تفریحات جالب و ساده که البته بسیار رمانتیک نیز برای ماه عسل در بارسلون هستند را انتخاب کنید می توانید به دیدن غروب آفتاب بارسلون بروید.

منظره بسیار زیبایی که ممکن است در کمتر نقاطی از جهان بتوانید نمونه آن را پیدا کنید.

همچنین بهترین نقطه را نیز که برای این کار به شما پیشنهاد می کنیم  Mirabeau می باشد می توانید در این نقطه یک نیمکت را انتخاب کنید و به دیدن غروب خورشید زیبا بارسلون در کنار همسر خود مشغول شوید.

 

ماه عسل بارسلون

 
موتور سواری

اگر به دنبال کمی هیجان بیشتر هستید به شما اسکوترهای برقی یا همان وسپا های قرمز را پیشنهاد می کنیم.

دقیقا شبیه همان چیزهایی که در فیلم ها می بینید.

این اسکوترها یا موتورهای برقی یکی از بهترین انتخاب ها برای گشت و گذار در شهر هستند و می توانید آنها را در نقاط مختلف شهر کرایه کنید.

سوار این موتورها به بازدید از بارسلون بروید و یک ماه عسلدر بارسلون خود را به بهترین و هیجان انگیز ترین شکل ممکن بسازید.

تعداد کارهای رمانتیکی که می توانید در ماه عسل در بارسلون انجام دهید به قدری زیاد است که اگر بخواهیم در دلتابان آنها را لیست کنیم بسیار طولانی خواهند شد. پس فرصت داشتن ماه عسل در بارسلون را از دست ندهید.

 

Barcelona honeymoon

 
هتل های مناسب ماه عسل در بارسلون

این ها تعدادی از بهترین هتل های بارسلون برای ماه عسلدر بارسلون هستند. می توانید هر یک را که خواستید با خاطری آسوده انتخاب کنید.

  • : Majestic Hotel & Spa این هتل دارای امکاناتی نظیر استخر و بار، بر روی پشت بام می باشد که می تواند برای قرارهای عاشقانه شما مکان مناسبی باشد.
  • :Mandarin Oriental Barcelona یک هتل 5 ستاره عالی و مناسب برای ماهعسل در بارسلون از نظر تعداد زیادی از افرادی که تاکنون در آن اقامت کرده اند، می باشد. در بدو ورود به اتاق نیز شاهد یک جعبه شکلات بر روی تخت خواهید بود.
  • Hotel Bagués
  • Mercer Hotel Barcelona
  • The Wittmore
  • Soho House Barcelona
  • Hotel Casa Fuster
  • Gran Hotel La Florida

تمام هتل های این لیست بهترین ها برای اقامت در ماه عسل در بارسلون هستند. شاید همین امر نیز باعث شود تا در انتخاب خود دچار مشکل شوید ولی هر کدام را که انتخاب کنید از امکاناتی عالی و لاکچری بهره مند خواهید شد .

 

Barcelona

 

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران