رستوران هاوکس ورث در هتل جورجیا

رستوران هاوکس ورث در هتل جورجیا

رستوران هاوکس ورث در هتل جورجیا

رستوران هاوکس ورث در هتل جورجیا از بهترین های گردشگری غذا است. رستوران هاوکس ورث در ونکوور شهرت جهانی دارد. تیم حرفه ای آشپزی این رستوران از برند های آشپزی کانادا هستند. در این مطلب سری به رستوران هاوکس ورث می زنیم.

دلتابان ارائه دهنده کلیه خدمات گردشگری اعم از تور های داخلی و خارجی آماده است تا سفر های داخلی و خارجی شما عزیزان به شما خدمت رسانی کرده و لحظات به یادماندنی برای شما رقم بزند، تور ترکیه ، تور پاتایا ، تور گرجستان ، تور ارمنستان تور های خارجی پر طرفدار و تور های مشهد و کیش از تور های داخلی محبوب برای گردشگران است ، اطلاعات تکمیلی را در لینک زیر دنبال کنید.

رزرو هتل

مدیر رستوران هاوکس ورث کیست؟

مدیر رستوران هاوکس ورث سر آشپز بسیار معروفی است. او کسی نیست جز دیوید هاوکس ورث. او اولین رستورانش را در سال 2011 در مرکز شهر ونکوور افتتاح کرد. آرزوی دیوید هاوکس ورث ارائه غذاهای تشریفاتی معاصر کانادا بود. هاوکس ورث آشپزی با سبک شخصی خود را در سطح بین المللی ارائه می دهد. او انواع غذاهای بین المللی را تجربه کرده است. 

رزرو هتل ارزان

ویژگی های مدیر 

توانایی فنی

آموزش در بهترین مراکز اروپایی

استفاده از مواد اولیه عالی

تلاش برای  مطلوب بودن

ارائه بهترین کیفیت

رقابت با بهترین رستوران های جهان

جوایز رستوران هاوکس ورث

رستوران هاوکس ورث در هتل جورجیا تاکنون جوایز بسیاری دریافت کرده است. در سال های 2012 و 2013 جوایز بهترین رستوران مجله ونکوو را بدست آورده است. این رستوران چهار سال متوالی برنده بهترین سالن غذاخوری ونکوور بوده است. هاوکس ورث یکی از سه برنده رستوران های مجله Enroute  و Maclean است. عنوان بهترین رستوران غذاهای کانادایی در ونکوور متعلق به این رستوران است.

ویزای کانادا

سرآشپز رستوران هاوکس ورث در هتل جورجیا

سرآشپز هاوکس ورث بعد از طی مراحل مختلف آشپزی در اروپا به ونکوور بازگشت. او در برزگ ترین رستوران های اروپا آموزش دیده است. هاوکس ورث یک استعداد پیشرو در آشپزی کانادا است. دیوید هاوکس ورث عنوان جوان ترین سرآشپز در بین مشاهیر رستوران را بدست آورد. او توانست نام رستورانش را در بین رستوران های برتر جهان جای دهد.

جایزه هاوکس ورث

جایزه هاوکس ورث در سال 2013  راه اندازی شد. این جایزه بین المللی 10000 دلاری جوان ترین سرآشپز حرفه ای را انتخاب می کند.

هاوکس ورث به عنوان داور مشهور سرآشپز مهمان در رقابت برند های آشپزی به قضاوت می پردازد. آشپزی هاوکس ورث تاثیر بسیاری در سطح رقابت های بین المللی دارد.

این رقابت در شهر های ونکوور، کالگری، تورنتو و مونترال برگزار می شود. سپس فینالیست ها به ونکوور سفر می کنند تا عنوان “شوالیه هاوکسورث” را بدست آورند.

آشپز هاکسورث یک سمینار آشپزی با Air Canada را در پاییز 2015 آغاز کرد و اکنون به طور انحصاری غذاهای پروازهای ایر کانادا را در کلاس های بین المللی طراحی می کند.

هاوکسورث به عنوان سرآشپز مهمان به اکثر کشورهای آسیایی و آمریکایی سفر کرده است. هاوکسورث به عنوان داور مهمان در آشپز برتر کانادا و در بخش های مختلف آشپزی تلویزیون شرکت می کند.

او با بهترین مواد غذایی جهان کار کرده است و معتبر ترین تکنیک ها را در صنعت آشپزی تجربه کرده است. سر آشپز هاوکسورث شاگردان بسیاری را در سراسر جهان آموزش داده است.

منو رستوران هاوکسورث

منو رستوران هاوکسورث متمرکز بر غذاهای منطقه است. این رستوران از تازه ترین و بهترین محصولات و مواد بومی استفاده می کند. تولید کنندگان بومی بهترین محصولات را تولید و به این رستوران ارسال می کنند. در منو رستوران هاوکس ورث در هتل جورجیا انواع غذا ها را می بینید. غذاهای بومی و کانادایی خوشمزه این رستوران بی نظیر هستند. انواع غذاهای بین المللی در هاوکس ورث سرو می شود.

تازگی و کیفیت مواد غذایی این رستوران مشتریان بسیاری را به سالن غذاخوری هتل جورجیا می کشاند. این رستوران دارای بالاترین استاندارد های مرکز تحقیقات غذای کانادا است. 

هر سال گردشگران زیادی برای تجربه دست پخت یکی از بهترین سرآشپزان کانادا به این رستوران می روند. شما می توانید انواع غذاهای اروپایی و آسیایی را در این رستوران تجربه کنید. انواع سالاد، انواع دسر، بشقاب سبزیجات در این رستوران وجود دارد. طعم لذیذ غداهای کانادایی لحظات به یاد ماندنی در خاطره سفر به ونکوور خواهد بود.

نظرات کاربران