بهترین رستوران های ژنو
24 آذر 1397
سوئیس

معروف ترین رستوران های ژنو

معروف ترین رستوران های ژنو

معروف ترین رستوران های ژنو کشور سوئیس، با منوهای بی نظیر، گشت و گذار در این شهر را تکمیل می کنند. برای تجربه لذت غذا خوردن در ژنو شناخت رستوران های این شهر ضروری است. رستوران های  شهر ژنو در فضایی دلچسب و رویایی غذاهای لذیذی با قیمت مناسب سرو می کنند.

شما می توانید در کافه ها و رستوران های لوکس و در کنار دریاچه ژنو از غذا خوردن لذت ببرید. در اینجا تعدادی از معروف ترین رستوران های ژنو را معرفی می کنیم.

 

رستوران ویو بوا ( Vieux Bois)

رستوران ویو بوا از معروف ترین رستوران های ژنو است که ساختمان تاریخی آن برای گردشگران بسیار جذاب است. این رستوران متعلق به قرن هجدهم و در محوطه پارک اداره سازمان ملل در ژنو قرار دارد. غذاهای عالی این رستوران مورد علاقه شخصیت های سیاسی جهان است.

در این رستوران منوی غذاها هر یک ماه و نیم عوض می شود. غذاهای بین المللی و سنتی در این رستوران سرو می شود. کیفیت عالی و قیمت مناسب غذاهای این رستوران باعث شهرت ان شده است.

 

کافه دوسنتر (Café du Centre)کافه دو سنتر

کافه دوسنتر از معروف ترین کافه های ژنو با ساختمان تاریخی است. این رستوران تمام روزهای هفته دایر است. منوی این رستوران شامل انواع پنکک و استیک های خوشمزه، انواع گوشت و ساندویچ ها و شیرینی است. سرو غذا در فضای باز این رستوران با نوشیدنی های بی نظیرش طرفداران بسیاری دارد.

 

رستوران لدرس (L Adresse)

رستوران لدرس  با پله های قرمزش از معروف ترین رستوران های ژنو است. این رستوران از مدرن ترین رستوران هایی است که با دکوراسیون ویژه و غذاهای خلاقانه محل رفت و آمد اهالی مد و جوانان است. منوی این رستوران شامل غذاهای ارگانیک تازه و نوشیدنی های خانگی است. منو روزانه تغییر می کند و شما می توانید غذاهای ساده با نام های عجیب را اینجا بچشید.

 

کافه دبن (Café des Bains)

کافه دبن از معروف ترین رستوران های ژنو است. این رستوران مدرن با دکور امروزی فضای مناسبی برای ثبت لحظات خاطره انگیز در سوئیس است. ساختمان قدیمی این کافه با یک بازسازی عالی به مکانی برای جذب گردشگران تبدیل شد.

منوی این رستوران شامل غذاهای ساده و سبک و در عین حال بسیار خوشمزه است. طراحی غذاهای این رستوران در سطح بین المللی است و هر روز یک غذای خاص سرو می شود. انواع سالاد و بیکن، تخم مرغ آب پر و بورچینی را اینجا بچشید.

 

هتل رستوران پارک دزو ویو (Parc dec Eaux-Vives)

هتل رستوران پارک دزو ویو در کنار دریاچه ژنو و دامنه کوه آلپ واقع شده است. این هتل یک ساختمان قدیمی از قرن هجدهم است. اگر قصد دارید هنگام غذا خوردن مناطر زیبای طبیعت را ببینید از سبد پیک نیک رستوران استفاده کنید. فضای داخلی و تراس این رستوران بسیار شیک و منحصر به فرد است.

 

هتل و رستوران شاتوویو (Chateauvieux)

Chateauvieux

هتل و رستوران شاتوویو، از معروف ترین رستوران های ژنو، یک قصر باشکوه بوده است. این رستوران مقصد بسیاری از گردشگران در سوئیس است. منوی این رستوران از غذاهای خلاقانه ای تشکیل شده که متناسب با فصل تغییر می کنند. فضای شیک و آرام این رستوران با غذاهایی متفاوت تجربه ای بی نظیر است.

 

رستوران رازوا (Rasoi)

رستوران رازوا از معروف ترین رستوران ها در مرکز ژنو است. این رستوران در هتل زیبای «ماندارین اورینتال» در ساحل رود رون داقع شده است. غذاهای این رستوران ترکیبی خلاقانه از غذاهای سنتی ژنو و غذاهای هندی است.

دیزاین عالی و تزئینات داخلی زیبای این رستوران فضایی مدرن برای صرف غذاهای لذیذ ایجاد کرده است. سالمون چانتی و مرغ با سس فلفل سیاه را حتما در این رستوران بچشید.

 

رستوران ستاره دار بی ویو (Bayview)

رستوران ستاره دار بی ویو در هتل «پرزیدنت ویلسون» از معروف ترین رستوران های ژنو است. فضای مدرن و درعین حال ساده با نورپردازی طبیعی این رستوران را به مقصدی عالی برای گردشگران تبدیل کرده است.

مواد غذایی این رستوران کاملا ارگانیک و طبیعی تهیه می شود. غذاهایی ساده ولی با دیزاین هنری و خلاقانه لذت غذا خوردن را در فضایی رمانتیک جاودانه می سازد. طعم حلزون دریایی با سوسیس سنتی این رستوران به یادماندنی خواهد بود اگر نوشیدنی های طبیعی و عالی را فراموش نکنید.

 

هتل و رستوران  تاریخی آرمور (Les Armures)

رستوران آرمور

هتل و رستوران  تاریخی آرمور از معروف ترین رستوران های ژنو متعلق به قرن سیزدهم است. این رستوران در قدیمی ترین منطقه ژنو از مقاصد گردشگری سوئیس است. این رستوران یکبار در قرن هفدهم بازسازی شده است.

رستوران آرمور با حفظ فضای قدیمی و یک تراس در زیر طاق تاریخی اش به مکانی خیره کننده برای گردشگران تبدیل شده است. صرف غذاهای سنتی در مکانی سنتی تجربه ای عالی خواهد بود.

 

کافه رستوران دو سولی (Café du soleil)  

کافه رستوران دو سولی، با پنیر فوندوی سوئیسی اش، از معروف ترین رستوران های ژنو است. شهرت این رستوران به خاطر فوندوی سنتی و مالاکوف ویژه سوئیسی با پنیر سرخ شده است که عطر آن تمام فضا را پر می کند. برای خوردن فوندوی باید از قبل میز رزرو کنید چون این رستوران همیشه شلوغ است.

 

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران