تفریحات رایگان گرجستان

بهترین تفریحات رایگان تفلیس گرجستان

آشنایی با تفلیس گرجستان

در اینجا می خواهیم در مورد 5 تفریح از میان تفریحات رایگان گرجستان به خصوص شهر تفلیس، صحبت کنیم تا با آنها آشنا شوید. تفلیس یکی از شهرهای زیبا با جاذبه های گردشگری خاصی است که دارای تفریحاتی است که می توانید از برخی از این تفریحات به رایگان استفاده کنید و هیچ هزینه ای نپردازید. همچنین به 3 هتل لوکس هم اشاره خواهیم کرد که می توانید در مدت مسافرت در این هتل های زیبای تفلیس اقامت داشته باشید. در این مقاله جذاب همراه ما باشید تا سفری را داشته باشیم به تفلیس گرجستان و تفریحات رایگان گرجستان.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که می خواهید جاذبه های گردشگری دیگر کشورها را ببینید، پیشنهاد ما انتخاب تور گرجستان می باشد، چرا که گرجستان دارای مناطق گردشگری بسیار زیبایی است و قیمت تور گرجستان نیز به دلیل دارا بودن تفریحات رایگان ارزانتر از تور کشورهای دیگر است. در ادامه می رسیم به تفلیس گرجستان.

معرفی شهر تفلیس

شهر تفلیس، یکی از شهرهای گرجستان است. این شهر زیبا دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیاد و فوق العاده ای است که به غیر از جاذبه هایی که برای آنها باید هزینه پرداخت کرد دارای تفریحاتی است که برای استفاده از این تفریحات نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای نیست و جزو تفریحات رایگان گرجستان می باشد. تفلیس شهر تاریخی و باشکوهی است که با رودخانه ها و کوه ها احاطه شده است و زیبایی خاصی و رویایی را به تفلیس بخشیده است.

بهتر است بدانید که به دلیل موقعیت جغرافیایی و هزینه های مناسب سفر به گرجستان، شهر تفلیس  یکی از گزینه های توریستی مناسب برای ایرانیان می باشد و سالانه افراد زیادی از شهر رویایی و زیبای تفلیس گرجستان دیدن می کنند. در ادامه برای آشنایی بیشتر می خواهیم هر یک از جاذبه های گردشگری رایگان تفلیس را نام ببریم تا بیشتر با تفلیس گرجستان و تفریحات رایگان گرجستان آشنا شوید.

در صورتی که به سفر به کشورهای آسیایی علاقمند هستید ، تور پاتایا و تور ترکیه ارزان هم میتوانند پیشنهادات خوبی برای شما باشند.این تور ها از پرطرفدار ترین تور های خارجی هستند .

آشنایی با گرجستان

بلیط هواپیما ماهان

 

استون هنج از تفریحات رایگان گرجستان

شاید تا به حال فکر می کردید که استون هنج فقط در انگلستان وجود دارد ولی بهتر است بدانید که در تفلیس گرجستان سازه ای به نام Chronicles of Georgiaوجود دارد که به دلیل شباهت بسیار زیاد به ساختار استون هنج انگلستان به استون هنج گرجستان معروف شده است و می توانید از این سازه  باشکوه به راحتی دیدن نمایید و برای دیدن آن هیچ هزینه ای را نیاز نیست پرداخت کنید. باید استون هنج گرجستان را از نزدیک مشاهده نمایید تا شاهد شکوه و زیبایی آن باشید.

بازارهای زیبا از تفریحات رایگان گرجستان

از دیگر تفریحات رایگان گرجستان می توان به بازارهای زیبای آن اشاره کرد. در زمان هایی که هوا در گرجستان گرم می شود، بازارچه ای در یک پارک به نامDeda Ena شروع به کار می کند که در واقع بازارچه اهالی محلی است که در این بازارچه فروشندگان، صنایع دستی خود را به نمایش می گذارند و به فروش می رسانند. شما در این بازارچه صنایع دستی بسیار زیبایی را مشاهده خواهید کرد که تجربه ای بی نظر را به شما خواهد داد و از جمله تفریحات رایگان گرجستان در تفلیس می باشد، یعنی بازدید از این بازارچه بدون هزینه و رایگان است.

بازارهای زیبا از تفریحات رایگان گرجستان

تور پیاده روی از تفریحات رایگان گرجستان

این تور بسیار زیبا و باشکوه برگزار می شود. از دیگر تفریحات رایگان گرجستان تورهای پیاده روی در شهر است و اگر می خواهید به خوبی گرجستان و تفلیس را بشناسید پیشنهاد می کنیم وقتی به تفلیس سفر کردید، در این تور پیاده روی حتما شرکت کنید؛ چرا که تجربه ای باور نکردنی را خواهید داشت. شما با شرکت در تور پیاده روی که همه روزه در میدانی به نام میدان آزادی تفلیس برگزار می شود و نقطه شروع می باشد، می توانید به بخش های مختلف شهر سر بزنید و با نقاط مختلف تفلیس به خوبی آشنا شوید.

تور پیاده روی توسط مردم اهالی شهر برگزار می شود و تعطیلی ندارد، همچنین توریست های زیادی هم در این تور پیاده روی شرکت می کنند و البته همانطور که گفته شد از تفریحات رایگان گرجستان است و برای کسی هزینه ای در بر ندارد، یعنی نیازی نیست برای بازدید از بخش های مختلف شهر هزینه ای بپردازید.

تور پیاده روی از تفریحات رایگان گرجستان

خانه نویسندگان در گرجستان

عمارت خانه نویسندگان در گرجستان یکی دیگر از تفریحات رایگان گرجستان است که برای بازدید از آن نیازی به پرداخت هزینه نیست. شما می توانید در این عمارت باشکوه قدم بزنید و از قدم زدن در حیاط آن لذت ببرید، همچنین می توانید از گالری این عمارت دیدن کنید و یا از آثار هنرمندان معاصر دیدن نمایید که واقعا شکوهی توصیف ناپذیر دارد و فقط باید از نزدیک در این مکان بود تا لذت آن با تمام وجود حس کرد. همچنین در این عمارت می توانید با برخی از هنرمندان  و یا روشنفکران آشنا شوید و بیشتر غرق در تاریخ گرجستان شوید.

سفری به بافت و ساختارهای قدیمی شهر تفلیس

وقتی که شما در تورهای پیاده روی که معرفی کردیم شرکت نمایید، بخش های مدرن شهر را می توانید ببینید، ولی آیا می خواهید که ساختارهای قدیمی شهر تفلیس را نیز مشاهده کنید و لذت ببرید؟ اگر جواب شما مثبت است، پیشنهاد ما این است که در بافت های قدیمی شهر قدم بزنید و بخش بخش آن را نظاره گر باشید که البته در این قدم زدن می توانید تنها باشید و به راحتی و با آرامش کل بخش بافت و ساختار قدیمی شهر را ببینید. برای دیدن بافت قدیمی شهر نیازی به پرداخت هزینه نیست و از تفریحات رایگان گرجستان و شهر تفلیس است.

 تا اینجا با 5 تفریح رایگان گرجستان آشنا شدید و گفته شد که قیمت تور گرجستان به دلیل موقعیت جغرافیایی برای ایرانیان مناسب می باشد. پس اگر به دنبال یک سفر توریستی با هزینه پایین ولی کامل هستید می توانید تور گرجستان ارزان را انتخاب کنید و می بینید که بسیاری از تفریحات خوب و زیبا در گرجستان و تفلیس رایگان می باشد.

البته تفریحات رایگان گرجستان به همین ها ختم نمی شود و می توانید مکان هایی مانند قله تفلیس، بازدید از بوستان رایک، تماشای برج ساعت، گوش دادن به موسیقی زنده و یا ملاقات از کارتلیس که به مادر گرجستان معروف است را در نظر داشته باشید و به صورت رایگان از آنها دیدن کنید. به عنوان مثال بوستان رایک، بوستانی زیبا و آرامی است که با قدم زدن در این بوستان به آرامشی دلپذیر خواهید رسید.

در ادامه می خواهیم به معرفی 3 هتل از هتل های معروف گرجستان بپردازیم تا بتوانید در مدت مسافرت هتلی مناسب را انتخاب کنید. هتل هایی که در اینجا معرفی می شود جزء بهترین ها در تفلیس از نگاه مردم است.

هتل هالیدی این

هتل هالیدی از هتل های خوب در این کشور است که از هتل های زنجیره ای در تفلیس گرجستان است. شما می توانید برای مدتی که در تفلیس گرجستان هستید، و از جاذبه های گرجستان لذت می برید در هتل هالیدی اقامت داشته باشید که از دید مردم یکی از بهترین هتل ها می باشد. این هتل، یک هتل 4 ستاره است که شما با اقامت در این هتل سرویس های بی نظیری را دریافت خواهید کرد که تجربه گردشگری شما در تفلیس را دوچندان خواهد کرد. دارای اتاق هایی بسیار زیبا و با شکوه و قرارگیری هتل در مکانی زیبا از دیگر دلایل انتخاب هتل هالیدی این می باشد.

هتل رومز تفلیس و هتل بریتیش هاوس

هتل بریتیش هاوس یکی دیگر از هتل های بسیار زیبای تفلیس در گرجستان است. از شاخصه های مهم هتل بریتیش هاوس این است که نزدیک بلوار روستاولی قرار دارد و به سالن کنسرت شهر بسیار نزدیک است. این هتل دارای امکانات کاملی برای اقامت و اسکان مسافران است و می توانید هتل بریتیش هاوس را برای مدت اقامت توریستی خود انتخاب نمایید.

در ادامه می رسیم به هتل رومز تفلیس که موقعیت مناسب قرارگیری این هتل و همچنین داشتن سرویس دهی کامل و منظم همراه با اتاق های اسکان کاملا بهداشتی و زیبا باعث شده تا از دید مردم این هتل نیز در دسته هتل های معرف قرار گیرد. این هتل به میدان آزادی شهر تفلیس نزدیک است که به راحتی می توانید با پیاده روی به میدان آزادی بروید و برگردید. جالب است بدانید که این هتل هم دارای سیستمی است که می توان در دسته تفریحات رایگان گرجستان قرار داد و آن استفاده از باشگاه ورزشی هتل رومز تفلیس به صورت رایگان می باشد.

کلام آخر

با توجه به اطلاعاتی که تا اینجا درباره سفر توریستی به گرجستان پیدا کردید می توانید به عنوان یک مقصد خوب و زیبا برای مسافرت توریستی به گرجستان نگاه کنید و از تفریحات رایگان گرجستان نهایت استفاده را ببرید. شاید در هیچ جا نتوان چنین تفریحاتی را آن هم به رایگان در اختیار داشت و چنین لذتی برد چرا که باید برای تفریحات مختلف هزینه هایی را پرداخت کرد که در برخی موارد هزینه بسیار بالا است .

برای سفر توریستی به گرجستان و همچنین استفاده از تفریحات رایگان گرجستان می توانید خرید بلیط چارتر را مد نظر داشته باشید یا این که از طریق سیستم رزرواسیون آنلاین دلتابان، بلیط هواپیمای خود را رزرو کنید و سفری خاطره انگیز به گرجستان تجربه کنید. انتخاب بهترین آژانس هواپیمایی همیشه باعث می شود که سفری آسوده خاطر را داشته باشید. 

در این مقاله کوتاه سعی شد که بهترین مکان های گردشگری تور گرجستان معرفی شود تا بتوانید با داشتن اطلاعات کافی مناطق مسافرتی و گردشگری خود را در گرجستان انتخاب کنید و همچنین با تفریحات رایگان گرجستان که در نقاط مختلف دنیا معروف است هم آشنا شدید. حال نوبت می رسد به اینکه برای سفر خود برنامه ریزی کنید و به دیدن تفلیس این شهر تاریخی زیبا بروید و از مسافرت و بودن در گرجستان لذت کافی را ببرید. سفر به تفلیس گرجستان تجربه متفاوتی را برای شما در بر خواهد داشت

برای داشتن سفری مقرون به صرفه به این کشور قیمت تور گرجستان را در وب سایت دلتابان دنبال کنید.

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید بلیط چارتر از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو آنلاین هتل نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

نظرات کاربران