بلیط هواپیما رشت بندرعباس

تنها مجری تورهای لوکس

تضمین بهترین کیفیتاجرای تورهای متنوع

لوکس ترین آژانسگردشگری در ایران

برند برتر گردشگریدر سه سال متوالی

بلیط هواپیما رشت بندرعباس

سفر به بندر عباس

بندرعباس بزرگترین بندر ایران و مرکز استان هرمزگان است که در حاشیه خلیج فارس واقع شده است. مساحت بندرعباس حدودا 72 کیلومتر است که تعداد 550.000 نفر در آن ساکن هستند‌. بندرعباس یکی از شهرهای گرم ایران است که به دلیل قرار گیری این شهر در کنار دریا، این گرما همیشه با رطوبت همراه می شود. از آنجا که دمای هوا در ماه های اردیبهشت تا آبان در شهر بندرعباس بالا است، اکثر مردم ماه های آبان تا فروردین را برای سفر به بندرعباس انتخاب می کنند. بندر عباس شهری پر جاذبه می باشد که گردشگران زیادی را هر ساله به سمت خود می کشاند. از جمله این جاذبه های گردشگری می توان به عمارت کلاه فرنگی، قلعه فین، آبگرم گند، برکه های باران، غار خرسین، موزه آب، معبد هندوها، پل لاتیدان و موزه مردم شناسی اشاره کرد.

بیشتر مسافرانی که از جای جای ایران بخصوص رشت به سمت بندرعباس سفر می کنند می خواهند لذت قدم زدن بر روی شن های نرم ساحل بندرعباس را لمس کنند.

سفر هوایی رشت بندرعباس

همانطور که از نام آن پیداست، سفر هوایی رشت بندرعباس به سفری اطلاق می شود که مسافران علاقه مند به سفر بندر عباس، رشت را به مقصد بندرعباس با هواپیما طی می کنند. اگر بخواهیم به صورت زمینی از رشت به بندرعباس سفر کنید باید مسافتی در حدود 1550 کیلومتر را طی کنید. طی این مسافت با خودرو تقریبا حدود 17 ساعت طول می کشد.

دریای زیبای بندرعباس

طی این مسافت با خودرو بسیار خسته کننده است به همین خاطر بهترین راه سفر به بندرعباس سفر هوایی می باشد. فاصله هوایی رشت بندرعباس 1280 مایل می باشد که این مسافت توسط هواپیما در مدت 2 ساعت و 10 دقیقه طی می شود. مدت زمانی که برای سفر هوایی رشت بندرعباس ذکر شد ممکن است به دلایل مختلف از جمله شرایط نامساعد جوی افزایش یابد. نوع ایرلاین و هواپیمایی که شما را از رشت به بندر عباس خواهد برد، می تواند مدت زمان پرواز خود را نیز تغییر دهد. سفر هوایی رشت بندرعباس آسان ترین و سریع ترین نوع سفر می باشد.

خرید بلیط هواپیما رشت بندرعباس

برای خرید بلیط رشت بندرعباس به دو روش می توانید اقدام کنید‌. روش اول خرید بلیط به صورت حضوری از آژانس می باشد. روش دوم خرید اینترنتی بلیط رشت بندرعباس می باشد که در آن با چند کلیک ساده می توانید از طریق اینترنت خرید بلیط رشت بندرعباس خود را انجام دهید. روش خرید اینترنتی جدیدترین و متداول ترین روش خرید بلیط می باشد. در خرید اینترنتی می توانید در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید. در خرید بلیط اینترنتی شما می توانید با روشن کردن اینترنت خود در هر موقعیت مکانی که هستید به راحتی بلیط رشت بندرعباس خود را خریداری کنید. شما می توانید در سایت های اینترنتی دنبال بلیط هایی بگردید که به دلایل مناسبتی یا دلایل دیگر تخفیف خورده اند و با قیمتی ارزان تر ارائه می شوند.

قیمت بلیط هواپیما رشت بندرعباس

در خرید اینترنتی مقایسه قیمت پروازها در ایرلاین های مختلف و آژانس های هواپیمایی بسیار راحت تر صورت می گیرد‌.قیمت بلیط هواپیما رشت بندرعباس همیشه ثابت نیست و ممکن است به دلایل مختلف تغییر کند. در ماه های فصل تابستان که به دلیل گرمی هوا افراد کمتری از رشت به بندرعباس مسافرت می کنند قیمت بلیط رشت بندرعباس نسبت به فصل زمستان و پاییز و ماه فروردین که تعداد مسافران رشت به بندرعباس زیاد است بالاتر می باشد. نوع ایرلاین و پروازی که قرار است مسافران را به بندرعباس برساند نیز در قیمت بلیط تاثیر می گذارد.قیمت برخی خدماتی که در طول پرواز به مسافران ارائه می شود نیز به مبلغ بلیط اضافه می گردد و کم یا زیاد بودن آنها می تواند قیمت بلیط را کم یا زیاد کند.

نرخ بیمه مسافران نیز به قیمت بلیط اضافه می گردد. بلیط هواپیمای رشت بندرعباس خیلی زیاد نیست و شما به راحتی می توانید با قیمت مناسب یک سفر هوایی خوب از رشت به بندر عباس داشته باشید‌.

لیست پروازی رشت بندر عباس

لیست پروازی رشت بندرعباس، لیستی است که در آن تمام ساعت های پرواز از رشت به بندرعباس نوشته می شود و در کنار آن تمام اطلاعات مربوط به پرواز مانند ساعت پرواز و نوع ایرلاین نیز درج می شود.لیست های پروازی معمولا بیشتر به درد افرادی می خورد که دائم در مسیر رشت بندرعباس در حال تردد هستند.

این افراد می توانند با دنبال کردن لیست پروازی رشت بندرعباس، پرواز و ایرلاین متناسب با شرایط خود را مشاهده و خریداری کنند. کسانی که مسافران دائمی این مسیر شناخته می شوند بهتر است همواره به لیست پروازی رشت بندرعباس خود نگاهی بیندازند.

شرایط لغو بلیط هواپیما رشت بندرعباس

طبق قانون امکان این وجود دارد که شما در صورت منصرف شدن از سفر خود بلیط رشت بندرعباس خود را لغو و یا زمان آن را تغییر دهید‌. همیشه در صورت لغو بلیط هواپیما، مقداری از مبلغ بلیط به عنوان خسارت کسر و مابقی مبلغ بلیط به شخص برگردانده می شود.

هر چقدر که زمان لغو و یا تغییر زمان پرواز به ساعت پرواز رشت بندرعباس نزدیک تر باشد مبلغ زیادتری به عنوان خسارت از مبلغ بلیط کسر خواهد شد. لازم به ذکر است که لغو بلیط تنها تا نیم ساعت مانده به پرواز امکان پذیر است و بعد از آن دیگر نمی توانید پرواز خود را لغو و پول بلیط خود را پس بگیرید. معمولا بر طبق قانون شرایط لغو بلیط برای انواع بلیط ها یکسان است و هر کسی می تواند در صورت انصراف از سفر بلیط خود را لغو کند.

مسجد هندوها در بندرعباس
نظرات کاربران