پرواز به مونیخ

مسیر های پرواز به مونیخ از تهران

فهرست مطالب

معرفی مونیخ

مونیخ، شهری لوکس و زیبا و ثروتمند است که سومین شهر بزرگ کشور آلمان است و در جنوب آلمان در منطقه بایرن قرار گرفته است. مونیخ از جمله شهرهای پر جاذبه ی آلمان است که سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند، به همین منظور، ایرلاین های بزرگ و معروف جهان، پرواز های ثابتی به شهر مونیخ دارند. مونیخ یک فرودگاه بین المللی بزرگ و مجهز و مدرن دارد که به لحاظ تردد، هفتمین جایگاه را در میان فرودگاه های اروپا دارد. اگر می خواهید به مونیخ سفر کنید، قدرت انتخاب بسیاری برای پیدا کردن پرواز مورد نظر خود خواهید داشت. با دلتابان همراه باشید تا مسیر های پرواز به مونیخ را بررسی کنیم.

بلیط هواپیما ماهان 

مسیر های پرواز به شهر مونیخ

برای پرواز به مونیخ، مسیرهای متفاوتی وجود دارد و تقریبا همه ی ایرلاین های بزرگ و بین المللی دنیا به فرودگاه شهر مونیخ پرواز دارند. در میان پروازهای مونیخ، هم پروازهای مستقیم وجود دارد و هم پروازهای غیر مستقیم. انتخاب نوع پرواز به شهر مونیخ، این که یک سره یا با توقف باشد به نیاز شما و بودجه ای که برای سفر به مونیخ در نظر گرفته اید بستگی دارد. خاطرتان باشد که هر قدر مسیر پرواز به مونیخ شما دارای توقف و طولانی تر باشد، هزینه بلیت هواپیمای شما کاهش خواهد یافت اما اگر عجله دارید و می خواهید هر چه سریعتر به مونیخ پرواز کنید، قاعدتاً باید پروازهای بدون توقف یکسره را انتخاب کنید و هزینه ی آن را هم بپردازید.

 پرواز به مونیخ

پرواز های مستقیم به مقصد مونیخ

در ابتدا به سراغ پرواز های یکسره و بدون توقف مونیخ می رویم. پرواز های بدون توقف به مقصد مونیخ به طور معمول چیزی در حدود پنج ساعت و نیم به طول خواهد انجامید. جالب است بدانید که هواپیمایی ماهان، از فرودگاه امام خمینی به مقصد فرودگاه مونیخ، پرواز مستقیم دارد و شما می توانید با یک ایرلاین ایرانی به مونیخ پرواز کنید. در واقع تنها ایرلاین هایی که از تهران به مونیخ پرواز مستقیم دارند، هواپیمایی ماهان و شرکت لوفتهانزا هستند؛ که به طور مرتب هفته ای دو روز (معمولاً یکشنبه و سه شنبه) از تهران به مونیخ و برعکس پرواز می کنند. این برنامه ثابت است اما امکان دارد به علت تغییر شرایط جوی و آب و هوایی یا تغییر در تعداد مسافران، برنامه پرواز به شهر مونیخ دچار تغییراتی شود. 

 پرواز به مونیخ

پرواز های غیر مستقیم به مقصد مونیخ 

در کنار پرواز های مستقیم و بدون توقف تهران به مونیخ، پرواز های غیر مستقیم یک یا چند توقفه هم وجود دارند که قاعدتاً ارزان تر و به صرفه تر از پرواز های مستقیم هستند و بر خلاف پرواز مستقیم که تنها دو شرکت هواپیمایی عهده دار آن بودند، مسیر غیر مستقیم برای پرواز به مونیخ، انتخاب های بیشتری را پیش روی مسافران می گذارد. ایرلاین های مختلفی پرواز های متعددی از مسیر های مختلف را به شما پیشنهاد می دهند. هر چه تعداد توقف و مدت زمان آن طولانی تر باشد، پرواز به شهر مونیخ با کاهش قیمت بیشتری رو به رو خواهد شد. این پرواز ها از ایرلاین های مختلفی مثل آسترین ایرلاین، پرواز ترکیش، لوفتهانزا، آلیتالیا، ایرلاین بین المللی اوکراین، ایر فلوت، قطر ایرویز و پگاسوس انجام می شوند.

پرواز های غیر مستقیم می توانند یک توقفه باشند که بستگی به مدت زمان توقف ممکن است پرواز از هشت ساعت تا سی و چند ساعت طول بکشد. پرواز های چند توقفه هم همین طور هستند. مثلاً ممکن است هواپیمایی از تهران به استانبول، از استانبول به مونیخ پرواز کند. یا ممکن است یک پرواز، از تهران به مسکو، از مسکو به آمستردام و سپس از آمستردام به مونیخ برود. شهر های اصلی که پرواز های مونیخ عمدتاً از آن ها می گذرند عبارت اند از مسکو در روسیه، استانبول در ترکیه، آمستردام در هلند، فرانکفورت در آلمان، وین در اتریش، رم در ایتالیا، کی اف در اوکراین و دوحه در قطر.

 پرواز به مونیخ

نکات مهم در پرواز به مونیخ

اگر در حال تهیه مقدمات سفر و پرواز به شهر مونیخ هستید این نکته را مد نظر داشته باشید که اگر ویزای شنگن ندارید، نمی توانید بیش از یک توقف در بین پرواز های خود در اروپا داشته باشید؛ اما اگر ویزای شنگن دارید، می توانید با خیال راحت پروازی با هر تعداد توقف که مایل هستید رزرو کنید و از مدت اقامت در کشوری که در آن توقف می کنید لذت ببرید. اگر مدت زمان توقف شما در حدود ۲۴ ساعت است و دارای شرایط قانونی و ویزای مورد نظر هستید، می توانید از فرودگاه خارج شده و شب را در شهر بگذرانید و گردش کنید. 

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران