پیست اسکی دبی
17 دی 1397
دبی

پیست اسکی دبی

آشنایی با پیست اسکی دبی

یکی از هیجان انگیزترین شهرهای جهان برای بازدید، دبی می باشد.  دبی شهری است که تقریبا هیچ چیزی در آن غیر ممکن نیست یک مثال واضح برای این موضوع پیست اسکی دبی می باشد. درست است پیست اسکی در یکی از گرمترین نقاط دنیا. همراه دلتابان باشیم تا شما را به یک گشت هیجان انگیز در پیست اسکی ببریم.

بلیط هواپیما ماهان 

اطلاعات مهمی که باید درباره این پیست بدانید مساحت آن است که چیزی حدود 22500 متر مربع می باشد و به صورت یک پیست اسکی سرپوشیده ساخته شده است. همچنین نکته جالب دیگر درباره این پیست این است که تنها برای اسکی کردن نیست بلکه در واقع یک پارک تفریحی می باشد.

 

با ورود به این پیست دقیقا حسی را تجربه خواهید کرد که اگر روزی به قطب بروید خواهید داشت. این پارک از بخش های مختلف تشکیل شده است. همچنین دمای داخل این پارک از منفی یک درجه سلسیوس تا دو درجه سلسیوس تغییر می کند که البته میانگین سالانه دما می باشد.

تور دبی با هواپیمایی ماهان

نکته مهم دیگر درباره پیست اسکی این است که شما در شهری به اسکی خواهید رفت که در طول سال احتمال بارش برف در آن صفر می باشد و خود این موضوع می تواند یک تفریح هیجان انگیز برای تابستان به شمار برود. همچنین این پیست اسکی بخشی از مرکز خرید امارات می باشد که یکی از بزرگترین مراکز خرید در دنیا است که البته با وجود پیست اسکی نیز به کامل ترین نوع در زمینه خود بدل گردیده است.

 پیست اسکی دبی

بخش های مختلف پیست اسکی دبی

زمان افتتاح پیست اسکی دبی به نوامبر 2005 باز می گردد. در این پیست یک کوه داخل سالن وجود دارد که ارتفاع آن 85 متر می باشد همچنین دارای پنج مسیر اسکی نیز می باشد که هر یک در سبک ها و درجه سختی های مختلف ساخته شده اند. در این پیست دو تله کابین بالابر اسکی بازان را به بالای کوه می رساند. شما می توانید به آسانی تمام وسایل مورد نیاز خود را به همراه بلیطی که از قبل خریداری کرده اید تحویل بگیرید.

همچنین مغازه های مختلفی نیز در این مجموعه وسایل اسکی می فروشند. همچنین از بهترین بخش ها و هیجان انگیز ترین قسمت های پیست اسکی می توان به پارک آن اشاره نمود که در واقع هر نوع سرگرمی برفی داخل آن پیدا می شود. می توانید گلوله های برفی عظیم الجثه بسازید و یا به سراغ ماجراجویی در دل غار یخی بروید. همچنین برج های برفی نیز برای بالا رفتن بچه ها ساخته شده اند.

تور ارزان دبی

 پیست اسکی دبی

پنگوئن های پیست اسکی دبی

بامزه ترین بخش این پیست و در واقع پارک برفی وجود پنگوئن های بامزه آن می باشند. شما می توانید به یکی از جالب ترین موجودات قطبی که ممکن است نتوانید در هر جایی آنها را پیدا کنید نزدیک شوید و به آنها سلام کنید. پنگوئن های جنتو و پنگوئن امپراطور دو نوع پنگوئنی هستند که در این پارک نگهداری می شوند

. برای بازدید از بخش پنگوئن های پیست اسکی باید بلیط مخصوص آنها را خریداری نمایید. البته این کار را می توانید در همان ابتدا که قصد رزرو بلیط دارید انجام دهید و پکیج پنگوئن ها را نیز بخرید. شما با خرید این بلیط می توانید 40 دقیقه تجربه هیجان انگیز را با پنگوئن ها داشته باشید همچنین می توانید منظره ای زیبا از زیر آب نیز ببینید که چگونه پنگوئن ها در آن شنا می کنند.

تور لحظه آخری دبی

امکانات پیست

شما می توانید در این پیست به تمام امکانات رفاهی در بهترین نوع آن دسترسی داشته باشید. انواع رستوران ها در این محل موجود می باشند همچنین می توانید به سراغ کافه های یخی نیز بروید که مطمئن یک تجربه فراموش نشدنی برای شما به حساب خواهند آمد. همچنین فرودگاه های مختلف نیز در خود مجموعه برای خرید لوازم مخصوص اسکی موجود می باشد.

نحوه بازدید و زمان های بازدید

شما می توانید به آسانی با مترو شهری، اتوبوس، تاکسی و ترن های داخل شهری به مرکز خرید امارات بروید. به خاطر داشته باشید که زمان های بازدید از این مجموعه و استفاده از بلیط تان از روز های یکشنبه تا پنج شنبه 10 صبح تا 12 شب می باشد در روز های جمعه و شنبه نیز می وانید از ساعت نه صبح به این مجموعه بروید.

همچنین لازم است تا از قبل بلیط خود را رزرو نمایید. برای دیدن پنگوئن ها نیز همه روزه از ساعت 2 تا 4 و 6 تا 8 شب می توانید از پکیج بلیط تان استفاده نمایید.همچنین بلیط های لحظه آخری این مجموعه را نیز می توانید شنبه ها تا چهارشنبه ها از ساعت 9 و نیم شب به بعد و در پنجشنبه ها و جمعه ها از ده و نیم شب به بعد خریداری کنید و به پیست اسکی بروید.

 پیست اسکی دبی

در سفر به دبی با تور دبی دلتابان در صورتی که به اسکی علاقه مند هستید به این پیست اسکی مراجعه نمایید.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران