قلعه وحشت کیش

قلعه وحشت کیش

قلعه وحشت کیش یکی از جاذبه های گردشگری جزیره می باشد که در یک محیط بسیار مهیج و جذاب قرار دارد. قلعه وحشت کیش اولین قلعه وحشت در سر تاسر کشور می باشد که در طی چند سال اخیر شروع به فعالیت کرده است. این مکان مهیج باعث جذب گردشگران بسیار زیادی از سر تاسر کشور شده و یک محیط بسیار هیجان انگیز ایجاد کرده است. شما نیز اگر می خواهید به جزیره کیش سفر کنید بازدید از قلعه وحشت کیش را برنامه های سفر خود قرار دهید.

 قلعه وحشت کیش

قلعه وحشت کیش

قلعه وحشت کیش اولین قلعه وحشت در ایران است که فعالیت خود را در طی چند سال اخیر آغاز کرده است. این قلعه دارای یک کلبه چند صد متری می باشد که یک مکان بسیار عالی برای تمامی توریستان و گردشگران جزیره است. از زمان ورود به این مکان می توان هیجان را در این قلعه احساس کرد و از مسیرهای پر پیچ و خم آن عبور کرد. مسیرهای دراز و طولانی قلعه وحشت کیش بسیار مهیج هستند و در یک مکان کاملا تاریک قرار دارند. در این مکان نوری وجود ندارد و در تاریکی باید مراقب تمامی قدم های خودتان باشید.

 قلعه وحشت کیش

لیدرهای قلعه وحشت کیش

همانطور که گفته شد قلعه وحشت دارای راهروهای بسیار دراز و پر پیچ و خم می باشد. برای ورود به این راهروها باید از لیدرهای قلعه وحشت کیش استفاده کرد. این لیدرها به تمامی مسیرهای قلعه آگاه هستند و بایدها و نبایدها مسیرها را با افراد توضیح می دهند. بازدیدکننده های قلعه بهتر است به تمامی صحبت های لیدر  توجه کنند و از مسیرهای راهنمای شده بروند تا گم نشوند. در این مسیرهای تاریک و مخوف با صحنه های وحشتناکی رو برو خواهید شد که تا به حال با آنها رو برو نشده اید. افرادی در این مسیر ها وجود دارند که با اره برقی به دنبال شما می آیند و وحشت را در دل شما ایجاد می کنند.

 قلعه وحشت کیش

عکس های قلعه وحشت کیش

جالب است بدانید که در تمامی مسیر های قلعه وحشت دوربین های عکاسی وجود دارد که در تمامی مسیرهای حرکت از گردشگران عکس می گیرند. این دوربین ها تمامی لحظات ترس و وحشت شما را در این قلعه ثبت می کنند و می توانید در زمان خروج خود از قلعه این عکس ها را به عنوان یادگاری از حضور خود در قلعه به همراه خود داشته باشید. این قلعه دارای شگفتی های بسیار زیادی است که می توانید از حضور خود در آن لذت ببرید. این قلعه از بهترین جاذبه های جزیره محسوب می شود.

kish

صف های طولانی قلعه وحشت کیش

از آنجائیکه این قلعه یکی از پربازدیدترین مکان های گردشگری  جزیره کیش می باشد. همواره صف های طولانی برای بازدید از قلعه وجود دارد. مسافرین در این صف ها پس دیدن چهره های افرادی که از قلعه بازدید کردند بسیار وحشت زده می شوند و ممکن است از تصمیم بازدید قلعه منصرف شوند. اما بهتر است از این فرصت ایجاد شده نهراسید و مسیر خود را ادامه دهید.

جزیره کیش و جاذبه های گردشگری مجذوب کننده آن

جزیره کیش یکی از سرسبزترین جزیره در ایران می باشد که با سواحل آب های نیلگون خلیج فارس مزین شده است. سواحل زیبای این جزیره یکی از بهترین مکان های گردشگری می باشد که دارای رستوران های بسیار زیادی است. همواره این جزیره یکی از مکان های پربازدید کشور می باشد که مسافرین و گردشگران زیادی از آن بازدید می کنند. در این جزیره جاذبه های گردشگی زیادی مانند اسکله تفریحی، جاده کرانه، پیست دوچرخه سواری، شهر زیر زمینی کاریز، کشتی یونانی، ورزش های دریایی کیش، شر باستانی حریره، درخت لور؛ گذر هنرمندان، نخلستان باغ بهشت، پارک دلفین، بوستان آهو، پایاب کیش و …. وجود دارد که همه روزه در لیست برنامه های گردشگران و توریستان می باشند. توریستان می توانند با حضور خود در این جزیره از بهترین و خاطره انگیز ترین مناطق دیدن کنند و یک خاطره بیادماندنی برای خود و تمامی اعضای خانواده خود به ارمغان بیاورند.

البته در کنار این مکان های گردشگری مراکز خرید جزیره کیش لذت هیجان حضور در این جزیره را چند برابر کرده است. مسافرین می توانند در مراکز خرید این جزیره از تمامی برندهای معتبر و مارک آن دیدن کنند و بهترین کالا را تهیه کنند. در این مرکز خرید می توانید مرکز خرید دامون، مرکز خرید سارینا، بازار مرجان، بازار مروارید، بازار مریم، بازار پردیس، مرکز خرید زیتون و … بازدید کنید. تور کیش مملو از زیبایی و جاذبه می باشد که تمامی لحظات حضور گردشگران را بسیار هیجان انگیز و بیادماندنی می کند.

 

نظرات کاربران