پارک دلفین کیش
کیش کیش- دیدنی های تور کیش - پارک دلفین کیش تور ارزان کیش تور کیش جاذبه های گردشگری کیش

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری و تفریحی جزیره کیش، پارک دلفین کیش می باشد. پارک دلفین، اولین دلفیناریوم در ایران به شمار می آید.

با خرید یک بلیط پارک دلفین، یک پکیج تفریح شامل موارد زیر پیش روی شماست:

  • باغ پرندگان
  • دلفین شو
  • کلاسیک شو

"<yoastmark

آشنایی با پارک دلفین کیش

این پارک، اولین پارک دلفین در ایران محسوب می شود. سازنده و مالک این پارک، آقای حسین ثابت هستند. 
پارک دلفین، حدود 100 هکتار وسعت دارد و در جنوب شرقی جزیره کیش واقع شده است. هتل های مجاور این مجموعه، هتل های سیمرغ، شباویز و کوثر هستند. تنها بازار نزدیک به این مجموعه، بازار بین المللی مرجان می باشد.

Dolphin Kish Park Features
امکانات پارک دلفین کیش

امکانات پارک دلفین کیش

در پارک دلفین کیش می توانید انواع پستانداران دریایی مانند شیر دریایی جنوبی، شیر دریایی شمالی، پنگوئن، گربه دریایی شمالی و گراز دریایی را ببینید. هم چنین، در این پارک می توانید از فضای سبز آن با انواع گونه های گیاهی مانند هزاران درخت نخل، بنجامین‌هاى بسیار بزرگ، درختان لور (انجیر معابد)، اوکالیپتوس، آکاسیا، مورد، کهور، گل ختمى، شیشه شور، تکوما، سیاه نوفیلد، کند کارپوس، جونیا پروس لذت ببرید.
در پارک دلفین بیش از 21 پستاندار دریایی از اقصی نقاط دنیا جمع آوری شده اند که از ابتدای افتتاح پارک، تعدادی مربی جوان و کارآزموده مشغول به آموزش و تمرین به این پستانداران هستند. استخر های این پارک دلفین کیش، 18000 متر مکعب، حجم دارند.

Sea Lion in Dolphin Kish Island
Sea Lion in Dolphin Kish Island
ویژگی های خاص پارک دلفین کیش

پرسنل محترم و مربیان به قدری امکانات و شرایط را برای این پستانداران فراهم کردند که 3 شیر دریایی و جنوبی در این پارک، زادو ولد کردند. بعضی از این دلفین ها، با پرواز چارتر و اختصاصی از ژاپن به ایران و این مجموعه آمده اند. هم چنین در آینده، مدیریت پارک قصد دارد تا شنا کردن با دلفین ها را هم در برنامه خود قرار دهد.بازدید کنندگان عزیز، در بدو ورود خود به پارک، می توانند با اتوبوس قطاری به باغ پرندگان و سپس دلفیناریوم کیش منتقل می شوند.

 

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *