پارک دلفین کیش

پارک دلفین کیش

آشنایی با پارک دلفین جزیره کیش

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری و تفریحی جزیره کیش، پارک دلفین کیش می باشد. پارک دلفین، اولین دلفیناریوم در ایران به شمار می آید.

اگر به سفر های داخلی علاقمندید ، تور مشهد میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد . مشهد شهری زیارتی ، سیاحتی است که سفر به آن شهر قطعا جذابیت های زیادی را به همراه خواهد داشت.

با خرید یک بلیط پارک دلفین، یک پکیج تفریح شامل موارد زیر پیش روی شماست:

  • باغ پرندگان
  • دلفین شو
  • کلاسیک شو

پارک دلفین کیش

 

آشنایی با پارک دلفین کیش

این پارک، اولین پارک دلفین در ایران محسوب می شود. سازنده و مالک این پارک، آقای حسین ثابت هستند. 
پارک دلفین، حدود 100 هکتار وسعت دارد و در جنوب شرقی جزیره کیش واقع شده است. هتل های مجاور این مجموعه، هتل های سیمرغ، شباویز و کوثر هستند. تنها بازار نزدیک به این مجموعه، بازار بین المللی مرجان می باشد.

آشنایی با پارک دلفین کیش

 

امکانات پارک دلفین 

در پارک دلفین کیش می توانید انواع پستانداران دریایی مانند شیر دریایی جنوبی، شیر دریایی شمالی، پنگوئن، گربه دریایی شمالی و گراز دریایی را ببینید. هم چنین، در این پارک می توانید از فضای سبز آن با انواع گونه های گیاهی مانند هزاران درخت نخل، بنجامین‌هاى بسیار بزرگ، درختان لور (انجیر معابد)، اوکالیپتوس، آکاسیا، مورد، کهور، گل ختمى، شیشه شور، تکوما، سیاه نوفیلد، کند کارپوس، جونیا پروس لذت ببرید.
در پارک دلفین بیش از 21 پستاندار دریایی از اقصی نقاط دنیا جمع آوری شده اند که از ابتدای افتتاح پارک، تعدادی مربی جوان و کارآزموده مشغول به آموزش و تمرین به این پستانداران هستند. استخر های این پارک دلفین ، 18000 متر مکعب، حجم دارند.

امکانات پارک دلفین

 

ویژگی های خاص پارک دلفین کیش

پرسنل محترم و مربیان به قدری امکانات و شرایط را برای این پستانداران فراهم کردند که 3 شیر دریایی و جنوبی در این پارک، زادو ولد کردند. بعضی از این دلفین ها، با پرواز چارتر و اختصاصی از ژاپن به ایران و این مجموعه آمده اند. هم چنین در آینده، مدیریت پارک قصد دارد تا شنا کردن با دلفین ها را هم در برنامه خود قرار دهد.بازدید کنندگان عزیز، در بدو ورود خود به پارک، می توانند با اتوبوس قطاری به باغ پرندگان و سپس دلفیناریوم کیش منتقل می شوند.

آژانس دلتابان بزرگترین سامانه رزرو بلیط هواپیما و تور های داخلی و خارجی با ارائه تور های ارزان کیش در خدمت شما عزیزان است.

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید پرواز چارتر از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو هتل ارزان نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

 

نظرات کاربران