پرواز به مادرید

مسیرهای مختلف پرواز به شهر مادرید

مسیرهای پرواز به مادرید

مادرید پایتخت اسپانیا و یکی از شهرهای پرجمعیت آن می باشد. این شهر همه روزه شاهد پروازهای بسیار زیادی می باشد. پرواز به مادرید از طریق مسیرهای هوایی مختلف و توسط ایرلاین های معتبر انجام می شود. مسافرین برای پرواز به مادرید می توانند با مسیرهای پروازی به این شهر آشنا شوند و از اطلاعات ایرلاین های مختلف استفاده کنند. آگاهی از اطلاعات به روزرسانی شده در سایت های ایرلاین کمک بسیار زیادی به پرواز به مادرید می کند و سفری امن و راحت را برای هر مسافر به ارمغان می آورد.

رزرو هتل 

مسیرهای پرواز به مادرید

شهر مادرید

مادرید پایتخت اسپانیا است و در مرکز ایبریان پنیسلونیا در بالای سطح دریا قرار دارد. جمعیتی بیش از 3.000.000 نفر دارد و آب و هوای آن از گرم و خشک در فصل تابستان تا آب و هوای بارانی در فصل زمستان متغیر می باشد. این شهر به تمامی بخش های اسپانیا نقطه های ارتباطی دارد. منظور این است که از این شهر به راحتی می توان به تمام قسمت های اسپانیا رفت و آمد کرد. شهر مادرید جاذبه های بسیار زیادی از کاخ سلطنتی و موزه های مدرن گرفته تا بازارها و کنسرت ها دارد. آثار هنری افراد مشهور زیادی مانند پیکاسو در موزه های آن به چشم می خورد. در این شهر می توان از زندگی شبانه، موسیقی ها، رستوران ها و هر آنچه که تصور کنید لذت ببرید. با پرواز به مادرید می توانید از یک گنجینه تاریخی و مدرن بازدید کنید.

شهر مادرید

فرودگاه شهر در پرواز به مادرید

فرودگاه شهر مادرید با نام فرودگاه باراخاس شناخته می شود. فرودگاه مادرید در اندازه خود بزرگترین فرودگاه اروپا محسوب می شود. هر ساله مسافرین بسیار زیادی از این فرودگاه استفاده می کنند و این موضوع فرودگاه این شهر را ششمین فرودگاه بزرگ اروپایی می کند. در سال 1928 این فرودگاه بازگشایی شد. این فرودگاه یکی از خط های هوایی کلیدی بین اروپا و آمریکای لاتین می باشد. فرودگاه باراخاس دارای 5 ترمینال مسافربری می باشد که از این ترمینال ها برای جابجایی مسافرین پروازهای داخلی و خارجی استفاده می کند. امروزه با گسترش خدمات هوایی پروازهای بسیار زیادی از گوشه و کنار دنیا انجام می شود و امر سفر را بسیار راحت کرده است.

فرودگاه شهر

مسیرهای پرواز به مادرید

ایرلاین های مختلفی خدمات پرواز به مادرید را انجام می دهند و هر کدام از این ایرلاین ها از مسیرهای پروازی متفاوتی استفاده می کنند. در سفر به مادرید می توان مشهورترین مسیرهای پرواز به مادرید را پیدا کرد و با مقایسه آنها بهترین ایرلاین با بهترین مسیر هوایی را انتخاب کرد. در بین این مسیرهای پرواز می توان نام میلان، پالما- ماژورکا، استوارت، نیویورک، نیویورک جان اف کندی، رم، تنریف جنوبی، تنریف شمالی، گلاسکو، بیرمنگام، اینورنس، نروژ، هومبر ساید، لیدز، لیورپول، کاردیف، بلفاست، جرسی، نیوکی را دید که در بیشتر روزهای هفته پروازهای مختلفی را به مادرید انجام می دهند.

پرواز به مادرید

پروازهای ارزان مادرید – تهران

پروازهای بسیار زیادی از تهران به مادرید و به طور عکس از طریق مسیرهای هوایی مختلفی انجام می شود. آخرین پروازهایی که از مادرید به تهران انجام شده است توسط ایرلاین های ترکیش و ایرلاین های بین المللی اوکراین می باشد. با مقایسه همه پروازها می توان بهترین نرخ پرواز به مادرید و برعکس را بر اساس ایرلاین های مختلف پیدا کرد. البته شرایط ویژه ای برای خرید بلیط های ارزان پرواز به مادرید وجود دارد که اولین مورد خرید بلیط لحظه آخری می باشد. دومین مورد خرید بلیط در اواسط هفته است و سومین مورد خرید بلیط بر اساس نوع پرواز می باشد. منظور این است که پروازهای مختلف قیمت بلیط هواپیما آنها فرق می کند.

فاصله مسیر پرواز تهران مادرید

فاصله محاسبه شده بین مادرید و تهران تقریبا برابر با 2968 مایل یعنی 4777 کیلومتر مربع در مسیرهای هوایی می باشد. این سفر در مدت زمانی برابر با 7 ساعت و 7 دقیقه انجام می شود که این مدت زمان بر اساس شرایط آب و هوایی و مشکلات جوی کم و یا بیشتر می شود. پروازهای مادرید به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود که هر کدام از ایرلاین ها شرایط متفاوتی را در نظر گرفته اند.

سایت گردشگری دلتابان اطلاعات بسیار زیادی را در زمینه های مختلف گردشگری، جاذبه ها و مکان تاریخی و توریستی، هتل ها، موزه ها، رستوران ها و کافه ها فراهم می کند. با مراجعه به این سایت می توان اطلاعات زیادی را درباره کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی کسب کرد و از سفر خود به این کشورها لذت برد.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران