فرودگاه کپنهاگ به مرکز شهر

چگونه از فرودگاه کپنهاگ به مرکز شهر بروید

ممکن است یکی از دغدغه های اصلی شما در سفر گم شدن در شهر و کشور غریبه باشد. برای نمونه فکر کنید که فرودگاه کپنهاگ رسیده اید و می خواهید از خود را از فرودگاه کپنهاگ به مرکز شهر برسانید. راه حل چیست؟ دلتابان به شما راهنمایی های لازم را ارائه خواهد کرد تا بتوانید بدون دردسر و در زمانی اندک خود را از فرودگاه کپنهاگ به مرکز شهر کپنهاگ برسانید.

رسیدن به فرودگاه کپنهاگ

مطمئنا وقتی که شما به یک کشور جدید می رسید با مکان های زیادی در آن آشنا نخواهید بود. شما به شهر مقصد خود می رسید و زمانی که از هواپیما خارج می شوید با خود می گویید که حالا چه؟ باید چکار کنید؟ این بدترین احساس ممکن است سرگردان می باشید. اما ما به شما کمک می کنیم که از این احساس جلوگیری کنید. در ادامه تمام سیستم های حمل و نقل موجود در کپنهاگ را از فرودگاه کپنهاگ به مرکز شهر بررسی می کنیم تا دقیقا بدانید وقتی از فرودگاه خارج شدید باید به کدام سمت بروید و سوار چه وسیله ای شوید تا سریع تر به مرکز شهر برسید.

 فرودگاه کپنهاگ به مرکز شهر

فرودگاه کپنهاگ

به کپنهاگ خوش آمدید

این جمله است که بلافاصله بعد از پیاده شدن از هواپیما خواهید شنید. فرودگاه کپنهاگ ((CPH یک فرودگاه بین المللی در دانمارک است و همچنین جزو فرودگاه های قدیمی در اروپا نیز به حساب می آید. این فرودگاه در جزیره آماگر قرار دارد که جنوب مرکز شهر کپنهاگ و متصل به آن می باشد. شما می توانید از طریق جاده، مترو و یا ریل راه آهن به مرکز شهر کپنهاگ برسید. همچنین باید این را بدانید که رسیدن از فرودگاه کپنهاگ شهر نیز بسیار راحت و آسان می باشد.

حمل و نقل عمومی

یکی از بهترین روش ها برای رسیدن از فرودگاه کپنهاگ به شهر استفاده از حمل و نقل عمومی می باشد. دلایل آن نیز کاملا مشخص می باشد زیرا راحت؛ ارزان و سریع است. همین دلیل ها می تواند انگیزه خوبی برای شما باشد تا به وسیله حمل و نقل عمومی از فرودگاه کپنهاگ به مرکز شهر بروید.

استفاده از مترو

در واقع راحت ترین و به صرفه ترین راه استفاده از مترو می باشد که می تواند شما را از فرودگاه به مرکز شهر ببرد. مسیر حرکت قطار ها به صورت مستقیم بوده و زمان آن نیز پانزده دقیقه می باشد. همچنین می توانید در یکی از سه ایستگاه Nørreport, Kongens Nytorv and Christian shawn نیز از مترو پیاده شوید و خود را دقیقا در مرکز شهر کپنهاگ ببینید. برای خرید بلیط مترو شما به سادگی می توانید به خود مترو از گیت ورودی مراجعه نمایید. به محض رسیدن به بخش ورودی مترو تابلو های راهنما به شما خواهند گفت که به کدام سمت بروید و از کجا بلیط تهیه نمایید. همچنین ماشین های پرداخت بلیط خودکار نیز در بیرون از بخش گیت های ورودی قرار گرفته اند و می توانید به راحتی بلیطی که مناسب تان است را خریداری نمایید.

 فرودگاه کپنهاگ به مرکز شهر

استفاده از اتوبوس برای رسیدن از فرودگاه کپنهاگ به مرکز شهر

برای سوار شدن به اتوبوس گزینه های محدودی پیش روی شما خواهد بود. اما اگر بخواهید از فرودگاه کپنهاگ به شهر برسید باید سوار خط A5 شوید. این اتوبوس ها دقیقا در سمت راسمت بخش ورودی فرودگاه کپنهاگ قرار دارند همچنین این اتوبوس ها در ایستگاه های Nørreport و Copenhagen Central نیز توقف دارند. این اتوبوس ها هر ده تا بیست دقیقه حرکت می کنند که بسته به ساعت روز دارد. زمان سفر شما از فرودگاه کپنهاگ به مرکز شهر با اتوبوس چیزی حدود 45 دقیقه می باشد.

از فرودگاه کپنهاگ تا مرکز شهر با قطار

یکی دیگر از راه های ساده رسیدن از فرودگاه کپنهاگ به شهر استفاده از قطار ها می باشد. این قطار ها مانند اتوبوس ها در دو ایستگاهی که قبلا گتیم توقف دارند و به سادگی شما را به مرکز شهر کپنهاگ می رسانند.

train

چگونه بلیط برای رفتن به مرکز شهر تهیه کنید

زمانی که شما به بخش خروجی فرودگاه می رسید در سمت راست تان می توانید دستگاه های فروش بلیط و همچنین باجه های فروش آن را مشاهده نمایید. همچنین می توانید برای خرید بلیط های مترو و قطار از کارت اعتباری خود نیز استفاده نمایید. همچنین می توانید از نرم افزار DOT Mobilbilletter بر روی تلفن همراه خود استفاده نمایید. قیمت بلیط برای هر بزرگسال به صورت یک بلیط تک سفره 36 DDK می باشد همچنین دو کودک زیر دوازده سال نیز می توانند با همان بلیط بزرگسال به صورت رایگان از فرودگاه کپنهاگ به شهر بروند.

حمل و نقل خصوصی از فرودگاه کپنهاگ به مرکز شهر

یکی دیگر از راه های رسیدن از فرودگاه کپنهاگ به  شهر استفاده از حمل و نقل خصوصی می باشد. می توانید به وسیله تاکسی و یا اجاره خودرو به همراه راننده یا بدون راننده از فرودگاه کپنهاگ به مرکز شهر بروید.

 فرودگاه کپنهاگ به مرکز شهر

 

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران