پروازها به کلن

پروازهای مستقیم و غیر مستقیم کلن

فهرست مطالب

پروازها به کلن

برای سفر به کلن باید بدونید که پروازهای مستقیم و غیر مستقیم اون کدام هستن. پروازها به کلن از طریق ایرلاین های مختلفی مسافران را برای تماشای جاذبه های دیدنی و تاریخی این شهر هدایت می کنن.

پروازها به کلن از ایران توسط شرکت های داخلی و خارجی صورت می گیره که براتون شرح می دهیم.

در اینجا سعی کردیم اطلاعاتی درباره پروازها به کلن به صورت مستقیم و غیر مستقیم رو براتون ذکر کنیم تا آگاهی کافی در این زمینه رو داشته باشید و سفر بهتری رو تجربه کنید

اگر برای سفر به کلن اقدام می کنید بهتره راجع به به پروازها به کلن از ایران اطلاعاتی داشته باشید.

پروازها به کلن به صورت مستقیم از ایران تنها توسط یک شرکت هواپیمایی صورت می گیره که اون هم هواپیمایی ایران ایر هستش.

به تعداد دو روز در هفته پروازهای رفت به کلن توسط این شرکت هواپیمایی صورت می گیره که این روزها سه شنبه و جمعه هستن و ساعت پرواز 8 صبح هستش.

فرودگاهی که پروازها به کلن از اون محل صورت می گیره فرودگاه امام خمینی هستش و مدت زمانی که پرواز خواهید داشت 5 ساعت و بیست دقیقه خواهد بود.

 پروازها به کلن

 

پروازهای برگشت ایران ایر

شرکت هواپیمایی ایران ایر دو روز در هفته یعنی در روزهای سه شنبه و جمعه پرواز برگشتی از فرودگاه کلن به فرودگاه امام خمینی خواهد داشت که در ساعت 12:40 ظهر صورت می گیره.

مدت زمانی که این پرواز طول می کشه 5 ساعت و بیست دقیقه خواهد بود.

ساعت پروازها به کلن و برگشت از آن با توجه به عواملی مثل کم و زیاد شدن مسافر و شرایط آب و هوایی ممکنه تغییر پیدا کنه اما به صورت کلی همان ساعاتی که ذکر شد در برنامه پروازی انجام می شه.

برای برگشت به ایران از کلن بلیط خودتون رو از این شرکت هواپیمایی می تونید خریداری کنید. 

 

پروازهای غیر مستقیم به کلن

ضمن این که برای رفتن به کلن پروازهای مستقیم وجود داره پروازهای غیر مستقیم هم برای رسیدن به این شهر بزرگ در آلمان وجود داره.

پروازها به کلن که غیر مستقیم هستن توسط دو شرکت هواپیمایی در اتریش و یک هواپیمایی در ترکیه صورت می گیره.

شرکت هواپیمایی اتریش در وین توقف داره و شرکت هواپیمایی ترکیه در استانبول توقف می کنه که باعث میشن پروازها به کلن غیر مستقیم باشن و در نهایت در کلن به زمین بنشینند. 

 

ایرلاین های ارائه دهنده بلیط کلن

ایرلاین های مختلفی بلیط کلن رو ارائه میدهند که از بین اون ها ایران ایر مربوط به ایرلاین های داخلی هستش و پرواز ترکیش، کی ال ام، لوفتهانزا، قطر ایرویز و … از جمله شرکت های خارجی ارائه دهنده بلیط کلن هستن، با این ایرلاین ها به کلن رفت و آمد می توانید داشته باشید.

 پروازها به کلن

 

جاذبه های این شهر زیبا

در سفر به کلن با استفاده از پروازهای مستقیم و غیر مستقیم به جاذبه های اون می تونید سر بزنید.

قدم زدن در کوچه ها و خیابان های این شهر تاریخی بسیار لذت بخش هستش. در این شهر تاریخی و فرهنگی تجربه های نابی به دست میارید و خاطراتی به یادماندنی برای خودتون رقم می زنید.

از جمله جاذبه هایی که این شهر داره به کلیسای بزرگ سنت مارتین، باغ گیاه شناسی فلورا، موزه شکلات کلن، کلیسای جامع کلن، خانه 4711 و … می توان اشاره کرد.

توجه داشته باشید که برای سفرتون به کلن ویزای توریستی آن را دریافت کنید چون آلمان جزء کشورهای عضو پیمان شنگن هستش.

 

 پروازها به کلن

 
زمان مناسب برای سفر 

فوریه و مارس بهترین ماه ها برای پروازها به کلن هستن که در کارناوال کلن می تونید شرکت کنید و انبوهی از جمعیت رو در این شهر ببینید. ماه مه و سپتامبر هم برای شرکت در جشنواره تابستانی مناسب هستش.

اگر به دنبال سفری ارزان هستید سپتامبر تا اکتبر رو انتخاب کنید که قیمت بلیط هواپیما با کاهش روبرو میشه.

در نوامبر که کارناوال ها برگزار می شه قیمت بلیط هواپیما افزایش پیدا می کنه. به صورت کلی اگه بلیط هواپیما رو در اوایل هفته و روزهای غیر مناسبتی خریداری می کنید سفرتون کم هزینه تر میشه.

از نظر آب و هوایی هم بهترین زمان برای پروازها به کلن فصل بهار و پاییز هستش و به راحتی از جاذبه ها می تونین بازدید داشته باشید. 

 

فرودگاه بین المللی کلن

فرودگاهی که پروازهای مختلف به این شهر در اون انجام می شه فرودگاه کلن بن نام داره و از لحاظ تعداد پروازهای باری رتبه دوم رو کسب کرده.

این فرودگاه 24 ساعته فعالیت می کنه که در آلمان این اتفاق کمتر رخ می دهد. این فرودگاه بین المللی که در شهر کلن واقع شده به شهر بن هم خدمات می دهد از این رو این نام را گرفته است.

 

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران