19 مرداد 1398

ایرزراک

با ایرزراک استرالیا بیشتر آشنا شوید.

استرالیا به دلیل طبیعت بکر و دست نخورده ای که دارد همواره برای گردشگران و توریست ها در سراسر دنیا جذاب بوده است. به خصوص کسانی که به بازدید از مراکز گردشگری طبیعی علاقه مند می باشند، از ایرزراک استرالیا به عنوان یکی از بهترین مراکز گردشگری در این کشور یاد می کنند. در این مطلب ما همه ی آن چیزی که شما باید از این صخره  ایرزراک بدانید را به شما خواهیم گفت و به شما بهترین روش سفر به استرالیا برای بازدید از این جاذبه ی طبیعی را ذکر خواهیم کرد.

همچنین در مورد امکانات تفریحی و رفاهی که برای شما در این منطقه فراهم شده است بیشتر صحبت خواهیم کرد تا بتوانید با دید باز صخره ایرزراک استرالیا را بشناسید. این صخره که از لحاظ طبیعی دارای جذابیت بسیار زیادی است، هر ساله 35000 هزار نفر توریست را به خود جذب می کند که از این تعداد توریست، افراد زیادی استرالیایی ها هستند و بسیاری از ژاپنی ها نیز برای بازدید از این صخره راهی استرالیا می شوند. 

پارک ملی استرالیا

ایرزراک در استرالیای مرکزی واقع شده است و به همراه دو نقطه دیگر در شمال استرالیا، یک پارک ملی را تشکیل می دهد. ایرزراک در واقع یک سری صخره و کوه می باشد که در کنار هم جذابیت بسیار زیادی دارد. این منطقه که از لحاظ آب و هوا بسیار خوب است، به خصوص می تواند با پوشش گیاهی نیمه کویری برای بازدید کنندگان مکانی بسیار جذاب باشد.

اگر راهی استرالیا می شوید، بازدید از این منطقه را از دست ندهید. این مکان همچنین می تواند برای کسانی که می خواهند آفرود سواری کنند، بسیار جذاب باشد. ایرزراک استرالیا امروزه به عنوان یک منطقه گردشگری به شمار می رود که ورزشکاران و علاقه مندان به طبیعت را به خود جذب می کند، کمپ های چند روزه و یک روزه در این محل برگزار می شود و امکاناتی ارائه می شود تا سفر برای شما سخت نباشد. همچنین تمامی موارد ایمنی در این منطقه رعایت می شود و شما می توانید در صورت علاقه، صعود به بالای تخته سنگ ها و تپه های این منطقه را تجربه نمایید. همچنین برای علاقه مندان به ستاره ها نیز گزینه ای مناسب به شمار می رود.

[cn-suggest-posts sts=”گراند پارک de miribel jonage” stl=”https://deltaban.com/attraction/grand-parc-de-miribel-jonage/” sbs=”تور فرانسه” sbl=”https://deltaban.com/france-tours/”]

کمپینگ در منطقه ایرزراک استرالیا

یکی از ویژگی های سفر به این منطقه را می توان امکان ایجاد و مستقر شدن در کمپ های طبیعت گردی عنوان نمود. چادرهای لوکس و غذاهای لذیذ و سنتی استرالیایی در زیر آسمان شب کویر جنوبی می تواند برای شما بسیار جذاب باشد. به همراه همسفرهای خود به شنیدن داستان های کویری می نشینید و از سکوت و آرامش کویر لذت می برید. در واقع ایرزراک در کشور استرالیا به عنوان یکی از بهترین مکان های طبیعت گردی به شمار می رود و همه ساله بسیاری از گردشگران را به خود جذب می کند و آب و هوای مطبوعی هم دارد که قطعا در دل این کویر برای شما جذاب خواهد بود. میوه ها و گیاهان بومی استرالیا در این منطقه وجود دارند و شما می توانید از این محصولات استفاده کنید.

همچنین در صورت تمایل می توانید از سایر صخره های این منطقه بالا بروید. قدمت این سری از صخره ها به 500 میلیون سال پیش باز می گردد و یکی از بهترین مقاصد کویری، تفریحی در دنیا می باشد. امکانات رفاهی و رستوران های صحرایی در این منطقه کار می کنند و برای مهمانان استرالیا، خوراکی های خوشمزه به همراه نوشیدنی های گوارا فراهم می کنند. صخره ایرزراک یکی از بهترین سفرهای شما به دل کویر خواهد بود.

چرا باید از صخره ایرزراک دیدن کنیم؟

ایرزراک در واقع تنها یک صخره در کنار یک کویر نیست و به یکی از جاذبه های گردشگری و بین المللی کشور استرالیا تبدیل شده است. این صخره در هر سال بیشتر از 300 هزار نفر بازدید کننده داشته و به همین دلیل امکانات رفاهی مناسبی در این قسمت فراهم شده است. همچنین شما می توانید در این ناحیه با مردم بومی استرالیا بیشتر آشنا شوید. طبق قوانین استرالیا، این صخره و شهرهای اطراف آن متعلق به مردم بومی کشور استرالیا می باشد. در صورتی که می خواهید برای سفر به جایی خلوت بروید و نیاز به سکوت و آرامش دارید، ایرزراک استرالیا می تواند برای شما بهترین گزینه باشد. سفر به اولورو و بازدید از این صخره ها برای کسانی که قصد دارند تا از استرالیا بازدید نمایند بسیار جذاب است.

این ناحیه تمامی امکانات مورد نیاز برای اقامت چند روزه شما را داشته و تورهای ایرزراک استرالیا در داخل این کشور و یا به صورت بین المللی فروخته می شود. در صورتی که علاقه دارید تورهای استرالیا را خریداری و از این ناحیه بازدید نمایید، در ادامه بهترین روش سفر به استرالیا را برای شما خواهیم گفت.

بهترین روش سفر به استرالیا

اگر شما هم علاقه مند به بازدید از ایرزراک استرالیا هستید می توانید با خرید تور استرالیا از این منطقه بازدید نمایید. آژانس مسافرتی دلتابان را می توان بهترین راه سفر به این منطقه عنوان نمود که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همانطور که گفته شد این منطقه به خصوص برای گردشگرانی که به دنبال یک محل خلوت و بدون سر و صدای اضافی هستند می تواند گزینه ای خوب باشد و شما را با بومیان استرالیا بیشتر آشنا خواهد ساخت.

در صورتی که برای خرید تور استرالیا می خواهید اقدام نمایید و بازدید از ایرزراک استرالیا برای شما جذاب می باشد، دلتابان بهترین امکانات تور، رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما را برای شما فراهم می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

[cn-suggest-posts sts=”آفاموسا کوالالامپور” stl=”https://deltaban.com/attraction/afamosa-kuala-lumpur/” sbs=”تور مالزی” sbl=”https://deltaban.com/malaysia-tours/”]

نتیجه گیری

ایرزراک استرالیا را می توان به عنوان یکی از بهترین مناطق گردشگری در دنیا عنوان نمود که با آب و هوای خوب و پوشش نیمه کویری بهترین گزینه در استرالیا برای بوم گردی به شمار می رود. این قسمت از کشور استرالیا به دست بومیان استرالیا اداره می شود و محل بکر و دست نخورده ای است که از صخره های متعدد تشکیل شده است. یکی از ویژگی های این قسمت را می توان برخورداری از امکانات رفاهی برای بازدید و صعود به صخره ها دانست و همچنین امکان سفارش دادن غذاهای سنتی استرالیا در این منطقه فراهم شده است.

سفر به این شهر میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید پرواز چارتر از هزینه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو هتل نیز میتواند پیشنهاد خوبی باش

نظرات کاربران