شهربازی های رشت

وسایل و امکانات شهر شادی از شهربازی های رشت

شهربازی های رشت امکانی برای تفریحات مهیج

شهر شادی را می توان یکی از شهربازی های رشت در ایران برشمرد که دارای وسایل بازی متعددی است. کشتی سورنا به همراه چرخ و فلک از محبوب ترین وسایل بازی این مجتمع تفریحی به شمار می روند. در این مکان امکانات مختلف از جمله پارکینگ اختصاصی نیز در نظر گرفته شده اند.

در شهر رشت مکان های تفریحی مختلفی تأسیس شده اند که ساعت ها هیجان و لذت را در میان خانواده های ایرانی و توریست و گردشگران خارجی فراهم می کنند.

در میان این مکان ها شهربازی رشت مدت هاست که به دلایل مختلف امکان استفاده از آن دیگر فراهم نیست هرچند خبرهای خوشی برای باز شدن مجدد آن پس از سال 1393 به گوش می رسد.

این شهر بازی در سال 1360 در اطراف باغ محتشم رشت بنا شده و با توجه به دلایل مختلف از جمله عدم رسیدگی و موارد دیگر درب آن همچنان بر روی جوانان و کودکان قفل است.

در بحث امروز قصد داریم در دلتابان به دیگر مکان های تفریحی از جمله قصر و پارک شادی رشت بپردازیم.

اگر اهل گردش و تفریح هستید توصیه می کنیم در سفر به استان گیلان به شهر بازی های رشت و اماکن تفریحی دیگر مراجعه نمایید.

دلتابان ارائه دهنده کلیه خدمات گردشگری اعم از تور های داخلی و خارجی آماده است تا سفر های داخلی و خارجی شما عزیزان به شما خدمت رسانی کرده و لحظات به یادماندنی برای شما رقم بزند، تور ترکیه ، تور پاتایا ، تور گرجستان ، تور ارمنستان تور های خارجی پر طرفدار و تور های مشهد و کیش از تور های داخلی محبوب برای گردشگران است ، اطلاعات تکمیلی را در لینک زیر دنبال کنید.

 خرید پرواز چارتر

 

شهر شادی 

همان طور که در بحث قبلی نیز عنوان کردیم شهر بازی رشت که جزء اصلی ترین مکان های تفریحی این شهر شناخته می شود مدت هاست که تعطیل می باشد اما در کنار این موضوع نمی توان از شهر شادی به عنوان یکی از شهربازی های رشت غافل شد.

این مکان با وسعت چهار هکتاری به عنوان یکی از بزرگ ترین مکان های تفریحی این شهر شناخته می شود و هر روزه درب آن بر روی علاقه مندان به وسایل بازی هیجانی باز می باشد.

 جالب است بدانید که این مکان به عنوان یک مجتمع بزرگ نیز شناخته می شود و امکانات و خدمات وسیعی در آن در نظر گرفته شده است.

برای ورود به این مکان و استفاده از وسایل متعدد شرایط سنی در نظر گرفته شده که عزیزان براساس سن و سال فرزند خود می توانند به تهیه بلیط های مختلف اقدام نمایند.

 تور لحظه آخری دبی

شهربازی های رشت

موقعیت مکانی شهر شادی 

مکان های مختلفی با عنوان شهربازی های رشت در این شهر دایر شده اند که یکی از مهم ترین و در عین حال بزرگ ترین آن ها شهر شادی این شهر است.

در سال 1370 دستور ساخت و تأسیس این مکان که به عنوان یکی از بزرگ ترین و شناخته شده ترین مجتمع های تفریحی است توسط مسئولین وقت صادر شد.

شهر بازی مذکور در قسمت شمالی منطقه ای به نام کلانشهر در شهر زیبا و توریستی رشت بنا شده است و دارای موقعیت مکانی مناسب و عالی برای مراجعه خانواده های عزیز از نقاط مختلف ایران می باشد.

از شهربازی های رشت که با نام شهر شادی نیز شناخته می شود در بلوار ولیعصر کلانشهر واقع شده و در مقابل آن فرودگاه بین المللی دایر می باشد. از طرق مختلف می توانید خود را به این مکان تفریحی برسانید.

 تور گرجستان

وسایل بازی شهر شادی

شهر شادی که یکی از شناخته شده ترین شهربازی های رشت محسوب می شود دارای وسایل بازی برای رده سنی مختلفی است که می توانند مورد استفاده مراجعه کنندگان عزیز قرار گیرند.

از مهم ترین وسایل بازی این مجموعه می توان به کشتی سورنا اشاره کرد.

این وسیله با هیجان بسیاری که دارد مناسب افراد با سنین بالاتر می باشد.

برای کودکان نیز وسایل بازی متعددی در این شهربازی تأسیس شده است که می توان به ترافیک، تکان دهنده، تاپ و قایق پدالی کودک اشاره کرد.

 از مهم ترین و در عین حال هیجان انگیز ترین وسایل شهر شادی از شهربازی های رشت می توان به چرخ و فلک اشاره کرد.

این وسیله در میان مراجعه کنندگان به این مجتمع بسیار محبوب و دوست داشتنی است.

سورتمه، قطار شادی، ترامپولین، صندلی پرنده و همچنین ماشین شارژی از دیگر وسایل این مکان تفریحی شناخته می شوند.

در تمامی شهربازی های رشت امکانات و خدمات متعددی در نظر گرفته شده است که شهر شادی نیز از این ویژگی مستثنی نیست.

در ادامه با دلتابان همچنان همراه باشید تا با خدمات این مجتمع تفریحی بیشتر آشنا شوید.

شهربازی های رشت

امکانات شهر شادی

شهر شادی به عنوان یکی از شهربازی های رشت دارای امکانات مختلفی است که برای رفاه حال مراجعه کنندگان و خانواده های عزیز برنامه ریزی شده اند.

وجود فضای سبز و دیدنی در کنار این مجتمع به همراه بوفه و کافه های مختلف برای سرو نوشیدنی و خوردنی های خوشمزه در کنار پارکینگ اختصاصی از مهم ترین امکانات رفاهی این شهر بازی به شمار می روند.

نظرات کاربران