تور کریسمس بارسلون

کارهایی که باید در تور کریسمس بارسلون انجام دهید

تور کریسمس شهر بارسلون

برای رفتن به کشور اسپانیا زمان های مختلفی از سال را می توانید انتخاب کنید اما اگر مقصد شما شهر بارسلون است به شما پیشنهاد می کنیم یک تور کریسمس شهر بارسلون خریداری نمایید تا در زمان کریسمس در این شهر زیبا باشید. البته برای این پیشنهادمان نیز دلایل خوبی داریم. همراه دلتابان باشید تا به شما بگوییم در تور کریسمس بارسلون چه کارهایی را باید انجام دهید و به دیدن چه چیزهایی باید بروید.

 

ورود کریسمس 

 Tió de Nadal که در واقع به ورود کاتالان کریسمس معروف است و یا ممکن است به نام Caga Tió نیز بشناسید. این مراسمی است که در آن به برای جلب توجه مسافران و بازدیدکنندگان کار های جالبی انجام می دهند. در این جشن که در آن ماکت های مخصوصی نیز حمل می شوند آهنگ ها مخصوص کریسمس اسپانیایی می خوانند. می توانید از انواع مختلف نماد این جشن در تمام خانه های اهالی بارسلون ببینید البته اگر هم بخواهید نسخه بزرگ تر این کنده درخت جالب را ببینید باید سری به پلاسا نوا در تور کریسمس بارسلون بزنید.

 

تور کریسمس بارسلون

 

El Pessebre de Nadal

در واقع این نیز بخشی از مراسمی است که با کریسمس در بارسلون اتفاق می افتد. نام این مراسم در اسپانیایی پسرب است که نامی محلی برای صحنه کریسمس است. جایی در میدان پلازا سنت جیم که در آن صحنه کریسمس را ساخته اند. یک ماکت زیبا و جالب می باشد که شما می توانید در تور کریسمس بارسلون از روز 27 نوامبر تا 6 ژانویه از ساعت 10 صبح تا 22 شب به آن سر بزنید و از نزدیک با فرهنگ کاتالان ها آشنا شوید.

تور کریسمس بارسلون

بازار های کریسمس

از دیگر رخداد های جالب در تور کریسمس بارسلون می توان به بازار های کریسمس اشاره نمود. در گوشه و کنار شهر بارسلون شاهد بازارهای دستفروشان هستید که لوازم مخصوص کریسمس می فروشند برای نمونه می توان به بازار Fira de Santa Llúcia اشاره نمود که در واقع بزرگترین و قدیمی ترین بازار کریسمس بارسلون است. زمان برگزاری این بازارچه از 27 نوامبر تا 23 دسامبر است. بازار دیگر در بارسلون Sagrada Familia می باشد که می توان هر چیزی که برای تزئین درخت کریسمس احتیاج است را از آن خریداری کرد. بازدید از این بازار ها در تور کریسمس بارسلون شما را بیشتر به حال و هوای مردم این شهر در هنگام کریسمس آشنا خواهد کرد.

christmas

رخداد های مهم در بارسلون

این نکته را بدانید که در تور کریسمس بارسلون باید هر روز شاهد یک سورپرایز و اتفاق خاص باشید. برای نمونه اگر به روز معصومیت در بارسلون آشنا نباشید و روز دقیقش را ندانید آنوقت است که ممکن است به راحتی گول بخورید. در واقع این روز که 28 دسامبر است روزی است که نباید به هیچ یک از گفته های اطرافیان و یا رسانه های جمعی گوش کنید زیرا آنها سعی بر گفتن داستان های جعلی برای گول زدن شما دارند. در واقع این روز یک ورژن اسپانیایی از روز دروغ در آوریل آمریکایی ها است. همچنین اگر در خیابان راه می روید نیز مراقب پشت خود باشید ممکن است کسی باید چسباندن یک روزنامه به پشت تان بخواهد شما را اذیت کند.

 

Cavalcade dels Reis

رخداد مهم بعدی در تور کریسمس بارسلون می تواند مربوط به رژه روز پادشاه باشد. این مراسم مربوط به روز پنجم ژانویه می باشد. در شب پنجم ژانویه زمانی است که مربوط به 3 پادشاه می باشد. این 3 مرد فرزانه همراه با پدر کریسمس. این 3 مرد بر شتر هایشان سوار هستند و هدایای شان را به بچه ها می دهند. اگر فرد خوبی بوده باشید هدیه می گیرید و اگر فرد بدی بوده باشید در سالی که گذشت تنها ذغال سنگ نصیبتان خواهد شد. همچنین می توانید رژه مربوط به کارناوال این 3 پادشاه را نیز در شهر بارسلون ببینید و از تور کریسمس بارسلون لذت ببرید. زیرا که این شهر پر است از رخداد های عالی مربوط به کریسمس. و کریسمس بارسلون دقیقا چیزی است که باید حتما آنرا ببینید.

 

 ‘L’Home dels Nassos’

روز مرد بینی ها؛ نام عجیبی است که بارسلونایی ها بر روی یکی از جالب ترین مراسم های خود گذاشته اند. اگر به تور کریسمس بارسلون می روید در روز 31 دسامبر شاهد یک ماکت که شبیه مردی با بینی بزرگ است خواهید بود که در خیابان راه می رود و نوید از آمدن کریسمس می دهد. در واقع داستان اصلی از آنجایی است که این مرد به تعداد روز های مانده به کریسمس بینی خواهد داشت.

وی در 31 دسامبر در خیابان ظاهر می شود و فقط یک بینی دارد که نشان دهنده آخرین روز سال است که تنها ساعاتی به کریسمس و سال نو میلادی باقی مانده است. اگر تور کریسمس بارسلون را انتخاب می کنید به خاطر داشته باشید که هیچ یک از این رخداد های جالب را از دست ندهید. بارسلون شهر هیجان انگیز و جالبی است مخصوصا در کریسمس پس امتحان یک تور کریسمس بارسلون می تواند بسیار خاطره انگیز باشد.

تور کریسمس شهر بارسلون

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران