بلیت ارزان کپنهاگ

بلیت ارزان به کپنهاگ را خریداری کنید

بلیت ارزان کپنهاگ

برای تهیه بلیت شما انتخاب های زیادی دارید. می توانید به سراغ کلاس های پروازی بالاتر و گرانتر بروید و شاید نیز بخواهید به مقصد کپنهاگ اقدام به خرید بلیت ارزان کپنهاگ نمایید. اینکه ارزان ترین بلیت ها به کپنهاگ در حال حاضر چه قیمتی دارند و یا کدام ایرلاین ها بلیت ارزان کپنهاگ را ارائه می دهند، سوالاتی هستند که دلتابان در ادامه برای آن ها پاسخ های خوبی آماده کرده است.

 

 یکی از فروشنگان بلیت ارزان کپنهاگ Atlasglobal Airlines

این شرکت هوایی یکی از فروشندگان بلیت کپنهاگ می باشند البته نکته ای که بلیط های این ایرلاین دارند این است که دارای دو توقف بوده و رسیدن شما به کپنهاگ در واقع چیزی حدود 23 ساعت طول خواهد کشید. دو توقف این پرواز یکی در آتاتورک استانبول خواهد بود که مدت آن دوازده ساعت است و توقف دیگر آن آمستردام است که به مدت دو ساعت پرواز شما در آن توقف خواهد کرد.

 

"

 

Turkish Airlines : یکی از ارائه دهندگان بلیت ارزان کپنهاگ

ترکیش ایرلاین نیز می تواند یکی از گزینه های موجود شما برای خرید بلیت ارزان کپنهاگ باشد. شما می توانید بلیت کپنهاگ را تقریبا تا چهار میلیون و نیم نیز خریداری نمایید . البته این ها قیمت های تقریبی هستند که ممکن است بسته به نوع روز و نوع کلاس پروازی شما تغییر کنند اما به صورت پایه ای این ایرلاین بلیت ارزان کپنهاگ را ارائه می دهد. مدت زمان کل پرواز شما با این ایرلاین ده ساعت و ربع خواهد بود و یک توقف سه ساعته در فرودگاه آتاتورک استانبول خواهید داشت.

 

 بلیت ارزان کپنهاگ

 

Qatar Airways

قطر ایرویز نیز یکی از پیشنهادات ما برای تهیه بلیت ارزان کپنهاگ می باشد. مدت زمانی که طول می کشد از تهران تا کپنهاگ پرواز کنید در مجموع ده ساعت و 20 دقیقه می باشد. این پرواز در فرودگاه دوحه یک ساعت و 25 دقیقه توقف می کند. از نظر ارائه خدمات و کیفیت پرواز این ایرلاین توانسته است خوب عمل نماید و علاوه بر ارائه بلیت ارزان یک پرواز خوب نیز ارائه دهد. البته این ایرلاین می تواند به شما پرواز های دیگر با مدت زمان کمتر نیز ارائه نماید که قیمت آن ها کمی بیشتر خواهد بود و هنوز نیز می توان این ایرلاین را به عنوان یکی از بهترین فروشندگان بلیت کپنهاگ در نظر گرفت.

 

 بلیت ارزان کپنهاگ

 

Lufthansa

این ایرلاین نسبت به سایرین گران تر است و در واقع قیمت بلیت های آن از نه میلیون تومان بیشتر است. شاید برای برخی این قیمت را بتوان به عنوان بلیت ارزان کپنهاگ در نظر گرفت. این ایرلاین هوایی همچنین بعد از حرکت از تهران به سمت فرانکفورت پرواز می کند و یک توقف پنج ساعت و 20 دقیقه ای در این شهر خواهد داشت. از این رو مدت زمان این سفر نیز طولانی تر از سایرین می شود و چیزی حدود دوازده ساعت و ربع به طول می انجامد. پس شاید بهترین گزینه برای خرید بلیت کپنهاگ دانمارک به حساب نیاید.

 

Aeroflot 

اگر می خواهید می توانید از این ایرلاین نیز اقدام به خرید  کپنهاگ نمایید. حدود قیمت های آن 300 یورو می باشد. مدت زمانی هم که طول می کشد از تهران به کپنهاگ برسید نیز ده ساعت و 5 دقیقه می باشد که در بین پرواز های مختلف از ایرلاین های گوناگون یک زمان خوب تلقی می شود. این پرواز همچنین یک توقف در مسکو دارد. که حدود سه ساعت و 20 دقیقه است.

 

Aeroflot

نکات مهم در خرید بلیت ارزان کپنهاگ

بعد از اینکه توانستید یک ایرلاین خوب را برای خرید بلیت کپنهاگ انتخاب کنید بد نیست نکات زیر را نیز به خاطر داشته باشید.

  • پرواز های سریع نیز به مقصد کپنهاگ انجام می شوند ولی شروع قیمت های آن ها از 500 یورو می باشند. که دیگر در دسته بلیت ارزان شهر کپنهاگ قرار نخواهند گرفت. پس باید بین ارزان بودن و سریع بودن یکی را انتخاب کنید و این موضوع کاملا به نظر خود شما بستگی خواهد داشت.
  • به خاطر داشته باشید از ایرلاین های خوب و معتبر اقدام به خرید بلیت کپنهاگ نمایید که بعدا دچار مشکل در بین پرواز نشوید.
  • قوانین و مقررات مربوط به خرید بلیت ارزان را مطالعه نمایید و بعد از آن بلیت خریداری نمایید. قوانینی نظیر هزینه کودکان، قوانین فسخ یا کنسلی
  • سعی کنید پروازهایی که بیش از یک توقف دارند را انتخاب نکنید زیرا توقف های زیاد باعث خستگی بیشتر شما می شود و همین امر باعث می شود از سفر خود لذت نبرید.

دلتابان برای شما یک سفر خوش به کپنهاگ را آرزومند است.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:.

نظرات کاربران