قیمت بلیط جزایر قناری

قیمت بلیط جزایر قناری در زمان های مختلف

قیمت بلیط جزایر قناری

اگه برای سفر خارجی جزایر قناری را انتخاب کرده‌اید بهتر است با قیمت بلیط جزایر قناری در زمان های مختلف نیز آشنا شوید تا سفر بهتری را تجربه کنید. جزایر قناری مربوط به کشور اسپانیا است و تعداد 7 جزیره اصلی دارد، و بقیه جزیره های فرعی آن هستند. پایتخت جزایر قناری در حال حاضر لاس پالماس است. در این مقاله در رابطه با کاهش و افزایش قیمت بلیط هواپیما جزایر قناری در زمان های مختلف اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم تا آگاهی کافی برای سفر داشته باشید. بد نیست اگر اهل سفر هستید با خرید تور اسپانیا سفری ترکیبی داشته باشید تا لحظات خوشی را برای خود رقم بزنید.

قیمت بلیط  با توجه به زمان سفر و خدماتی که در تور در اختیار شما قرار می گیرد متفاوت است.شما می‌توانید هنگام خرید خود خدمات تور را با توجه به بودجه ای که دارید تنظیم کنید. زمان سفر هم تاثیر مهمی در قیمت بلیط جزایر قناری دارد چون سفر در فصل های کم گردشگر باعث کاهش قیمت بلیط هواپیما می‌شود و سفر در فصل های پر گردشگر قیمت بلیط جزایر قناری را با افزایش روبرو می‌کند.

اگه تصمیم دارید سفر ارزانی را برای خود ترتیب دهید سعی کنید بلیطتان را در اوایل هفته و روزهای غیر مناسبتی خریداری کنید تا مجبور به پرداخت هزینه های بیشتر نباشید، در این زمان ها معمولا مسافران کمتری متقاضی خرید بلیط هستند و قیمت نیز کاهش می یابد.

نمایی زیبا از جزایر قناری

چرا جزایر قناری؟

با سفر به جزایر قناری، سواحل سفید، درختان بلند و سبز، طوطی های رنگی و دریا چشمانتان را خیره می کند و به غیر از آن ها جاذبه های دیگری نیز در انتظارتان است.

مناطق باستانی مربوط به ماقبل تاریخ، آتشفشان های بزرگ، خلیج های کوچک ماسه ای، جنگل های کاج و تپه های شنی بسیار زیبا و فوق العاده از جمله جاذبه های طبیعی جزایر قناری هستند که باعث می شوند سالانه مسافران و گردشگران زیادی به آن جا سفر کنند. برای پیاده روی در این جزایر کوچه های سنگفرشی وجود دارد و قادر به آب درمانی در آب های آتشفشانی ال تیده نیز هستید. جزیره تنریف و گرن کاناری از مهمترین جزیره های قناری هستند و گردشگران علاقه زیادی به رفتن به این دو جزیره دارند. مراکز خرید با برندهای جهانی و اسپانیایی در لاس پالماس این جزیره وجود داره که سوغاتی های خوبی برای خرید عرضه می کنند.

تصویری از استخر دلفین های جزایر قناری

قیمت بلیط جزایر قناری در زمان های مختلف

نوامبر و دسامبر از جمله ماه های شلوغ جزایر قناری هستند که باعث می شوند قیمت بلیط  با افزایش روبرو شود.

در تابستان ها نیز فستیوال ها و جشنواره های مختلفی در جزیره برگزار می شود که باعث می شود گردشگران زیادی به آن جا سر بزنند و قیمت بلیط  را بالا ببرند.

در زمستان نیز این جزیره خیلی سرد نیست به همین دلیل توریست های زیادی به آنجا سفر می کنند و این طور نیست که قیمت خیلی کاهش پیدا کند.

هوای خیلی گرم و یا خیلی سرد باعث کم شدن مسافران می شود و در نتیجه قیمت بلیط جزایر قناری کاهش پیدا می کند.

جزایر قناری به طور کلی هوایی بهاری دارد و سفر در همه فصل ها جذاب و لذت بخش است. دمای فصل تابستان از 25 درجه به ندرت بیشتر می شود و زمستان هم هوا 17 یا 18 درجه سانتی گراد است. 

نمایی زیبا از یکی از هتل های جزایر قناری

آب و هوا تاثیرگذار در قیمت بلیط

هوا در این جزایر در اغلب روزها بهاری است اما اگه زمستان را برای سفرتان انتخاب کنید بهتر است. اما بهتر است لباس گرم هم همراهتان باشد هر چند هوای فصل زمستان خنک، آفتابی و دلپذیر است و با زمستانی که از اروپا و آمریکای شمالی شنیده اید فرق می کند، اما اگه تمایل دارید در جشنواره های این جزایر شرکت کنید بهتر است فصل تابستان را انتخاب کنید، که فصل شلوغ جزایر قناری محسوب می شود و قیمتها بالا میرود، اگر به دنبال فصل خلوت برای سفر خود هستید فصل بهار انتخاب خوبی است و پاییز تقریبا خالی از گردشگر است که باعث می شود قیمت بلیط جزایرقناری بسیار کم شود.

دریافت راهنما برای سفر 

برای اطلاع دقیق از قیمت بلیط جزایر قناری با کارشناسان ما تماس برقرار کنید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

با یک بار سفر به این جزایر در سفرهای بعدی هم همین مقصد را انتخاب خواهید کرد، چون جزایر قناری فوق العاده زیبا و خوش آب و هوا است.

تصویری از ساحل زیبای جزایر قناری

نظرات کاربران (2)
 • اشکان 13 شهریور 1398

  سلام..وقت بخیر..قیمت این تور در پاییز حدودا چقدر است؟

  پاسخ دادن
 • سهیلا 18 آذر 1398

  واقعا خیلی خوشکله

  پاسخ دادن