بهترین زمان سفر به مجارستان

بهترین زمان سفر به مجارستان

دغدغه افرادی که قرار است به کشور مجارستان بروند که قبلاً به آن جا نرفته اند، تعیین زمان سفر است. این که بهترین زمان سفر به مجارستان چه تاریخ و در چه فصلی از سال است بسیار اهمیت دارد. شما باید برنامه ریزی سفر را طوری انجام دهید که بتوانید حداکثر استفاده را از آن ببرید. هرگز نباید به خاطر مسائلی مانند بدی آب و هوا بازدید از مکان های دیدنی را از دست بدهید.

بهترین زمان سفر به مجارستان چه موقعی است؟

فصل بهار در کشور مجارستان بسیار دلچسب است. جمعیت گردشگران در این فصل کم است. همین مسئله موجب می شود که قیمت هتل ها ارزان تر باشد. البته بلیت هواپیما نیز ارزان تر تمام خواهد شد.

مجارستان تابستان های گرمی دارد. اما با این حال گردشگران زیادی این فصل را برای سفر انتخاب می کنند. به دلیل گرمای هوا حتماً هتلی را رزرو کنید که مجهز به وسایل سرمایشی باشد.

در اواسط تابستان جمعیتی زیاد، باراش های باران و قیمت های بالا در انتظار گردشگران هستند. میانگین دما در این فصل بین 23 تا 35 درجه است.

عاشقان پاییز می توانند این فصل را برای سفر به مجارستان انتخاب کنند. این فصل بهترین زمان سفر به مجارستان برای خیلی ها است. در این فصل تعداد گردشگران دوباره کم می شود و متعاقباً قیمت ها پایین می آید.

زمستان های مجارستان سرد و برفی است. بهتر است دیگر فصل های سال را برای دیدار از این کشور انتخاب کنید. اما اگر ناچار بودید در این فصل به مجارستان بروید، نگران نباشید. می توانید از مکان های تاریخی پوشیده از برف عکس بگیرید و لذت دوچندان ببرید. البته اگر با سرمای هوا مشکلی ندارید. برای افراد سرما دوست زمستان می تواند بهترین زمان سفر به مجارستان باشد. زیرا قیمت ها نیز در این فصل کاهش خواهند داشت.

بهترین زمان سفر به مجارستان را خودتان انتخاب کنید

با توجه به توضیحاتی که درباره فصول مجارستان گفتیم، این شما هستید که باید زمان مناسب خود را انتخاب کنید. در واقع زمان سفر به مجارستان به ترجیحات فردی و سلایق و علایق شما بستگی دارد.

فصل های بهار و پاییز در این کشور زمان برگزاری فستیوال ها است. در فصل زمستان هم که بازار کریسمس گرم است. اما این کشور بیشترین گردشگر را در فصل گرم تابستان دارد.

بهترین زمان سفر به مجارستان

بهترین زمان سفر به مجارستان با توجه به رویدادها

اگر به تماشای فستیوال ها و کارناوال ها علاقه دارید، فارغ از این که چه فصلی از سال است، می توانید برنامه سفر خود را بر اساس زمان برگزاری آن ها تنظیم کنید.

در فصل بهار فستیوال بهار که یکی از رویدادهای فرهنگی است برگزار می شود. تاریخ این فستیوال از اوایل مارچ تا اویل آپریل است. اجرای باله، اپرا، رقص و موسیقی جزء این فستیوال است.

بیستم مارچ نیز روز ماکارون است که هم زمان با پاریس و نیویورک در بوداپست برقرار می شود. در این مسابقات شیرینی ماکارون و دیگر برنامه های مفرح برای خانواده ها اجرا خواهد شد.

آخر هفته های ماه جولای تا اوایل آگوست، پل چین بریج را می بندند. بعد هم روی پل بازارچه کوچکی از صنایع دستی مجارستان و اسنک ها به راه می افتد.

فستیوال سیگت از محبوب ترین فستیوال های موسیقی در اروپا است. این فستیوال به طول یک هفته در ماه آگوست برقرار می شود. نواختن موسیقی در فضای آزاد و به اجرای در آمدن سبک های مختلف از ویژگی های این فستیوال است.

کارناوال فرهنگی دانوب نیز دهم تا هجدهم ژوئن برگزار می شود. این کارناوال با اجرای تئاتر، رقص گروهی و موسیقی همراه است.

فستیوال موسیقی قلعه وایداهونیاد نیز مربوط به اواخر ماه آگوست است. گروه های موسیقی کلاسیک در این فستیوال اجرا خواهند داشت.

فستیوال اصلی پاییزی هم در اواخر ماه اکتبر به نمایش در می آید. در این فستیوال اجرای موسیقی، رقص، فیلم و تئاتر را به تماشا خواهید نشست.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران