شهربازی های همدان
21 آذر 1397
همدان

بهترین شهربازی های همدان را بشناسید

آشنایی با شهر بازی های همدان 

در سفر به هر شهری آشنا بودن با مراکز خرید و امکانات رفاهی و تفریحی آن لازم و ضروری است. حال اگر مقصد شما همدان است و می خواهید یک سفر هیجان انگیز را نیز تجربه کنید، شهربازی های همدان انتخاب خوبی برای شما به حساب می آیند.

دلتابان ارائه دهنده کلیه خدمات گردشگری اعم از تور های داخلی و خارجی آماده است تا سفر های داخلی و خارجی شما عزیزان به شما خدمت رسانی کرده و لحظات به یادماندنی برای شما رقم بزند، تور ترکیه ، تور پاتایا ، تور گرجستان ، تور ارمنستان تور های خارجی پر طرفدار و تور های مشهد و کیش از تور های داخلی محبوب برای گردشگران است ، اطلاعات تکمیلی را در لینک زیر دنبال کنید و هم چنین باشهربازی های همدان در ادامه بیشتر آشنا شوید.

شهربازی رنگین کمان

شهربازی رنگین کمان یکی از شهربازی های همدان واقع در یکی از بزرگترین و بهترین شهربازی های همدان به شمار می رود. این شهربازی در سال 1392 افتتاح شده است و در آن سعی شده تا از بهترین و جدیدترین وسائل سرگرمی استفاده شود. شهربازی رنگین کمان همچنین جزء شهربازی های همدان به صورت سرپوشیده می باشد که برای مراجعه در هر چهار فصل سال جای مناسبی است.

در این مجموعه می توانید از ترن هوایی و بسیاری دیگر از تجهیزات خوب و باکیفیت این شهربازی استفاده کنید. همچنین سالن بولینگ نیز در این شهربازی موجود است. نکته ی جالب در طراحی این مکان همفکری 150 مهندس خبره برای ساخت آن می باشد. پس می توانید مطئمن باشید که به جای بدی نخواهید رفت و روزی پر هیجان در شهربازی رنگین کمان انتظار شما را خواهد کشید. ساعت کاری این شهربازی از ده صبح تا دوازده و نیم و بعد از ظهر ها از 17 الی 22 می باشد.

آدرس: همدان منطقه یک، بلوار ارم

تور لحظه آخری مشهد

 شهربازی های همدان

پارک مردم همدان

اگر به دنبال یک پارک خوب با فضای سبزی مناسب هستید که شهربازی نیز در آن داشته باشد، از بین تمام شهربازی های همدان انتخاب شما به پارک مردم محدود خواهد شد. این پارک لقب بزرگ ترین را نیز در بین شهربازی های همدان از آن خود نموده است این پارک مقابل دانشگاه بوعلی سینا قرار گرفته است. شما می توانید در این پارک از امکاناتی نظیر: ترامپولین، کشتی صبا، چرخ و فلک، فریزبی، آفتاب مهتاب و قطار کودک استفاده نمایید.

آدرس: همدان، میدان شیعتی، خیابان مهدیه، چهار راه پژوهش

تور مشهد با هواپیما

پارک مردم همدان

مجتمع تفریحی عباس آباد

یکی از بهترین گزینه ها برای طبیعت گردی خوب و همچنین هیجان و استفاده از شهربازی، تفرجگاه عباس آباد می باشد. در این تفرجگاه که به منظور رونق گردشگری منطقه ساخته شده است، می توانید از امکانات تفریحی کاملی برخوردار شوید. برای نمونه شهربازی این مجموعه است که جزء بهترین شهربازی های همدان به شمار می رود.

همچنین می توانید از باغ وحش عباس آباد نیز دیدن کنید. این تنها بخشی از تفریح و هیجان شما در عباس آباد است. تله کابین این مجموعه یکی از بزرگترین تله کابین های همدان است که می توانید سوار آن همدان را از بالا ببینید. اگر در فصول گرم سال به این مکان مراجعه کنید می توانید از سینمای رو باز این مجموعه نیز لذت ببرید. در شهربازی عباس آباد که در بین شهربازی های همدان یکی از پر طرفدارترین هاست، می توانید سوار سرسره بادی شوید یا با ماشین های کوبنده مسابقه دهید.

آدرس: همدان، عباس آباد

بلیط هواپیما چارتر

مجتمع تفریحی عباس آباد

گنج نامه همدان

گنج نامه یکی از مکان هایی است که علاوه بر بازدید تاریخی از آن می توانید یک روز پر هیجان را نیز در شهربازی آن سپری کنید. این مجموعه نیز جزء شهربازی های همدان به شمار می رود که با امکاناتی نسبتاً خوب توانسته است لحظات شادی را برای خانواده ها فراهم نماید. شما می توانید در گنج نامه به سینما بروید یا سوار بر سورتمه شوید. همچنین ماشین برقی، صندلی ماساژور، استخر توپ بادی نیز در شهربازی گنج نامه وجود دارند.

آرس: همدان، کیلومتر پنج جاده گنجنامه، دهکه تفریحی توریستی گنجنامه

جزیره شادی

یکی دیگر از شهربازی های موجود در لیست شهربازی ها جزیره شادی می باشد که شاید جزء بهترین شهربازی های همدان نباشد اما باز هم امکانات خوب و کافی دارد که بتواند یک روز خوب را برای شما و فرزندتان بسازد. امکانات این مجموعه شامل موتور، ماشین بنزینی، محوطه استخر، مجموعه قایق سواری و کارتینگ می باشد که بیشتر مناسب نوجوانان و جوانان است.

آدرس: همدان، ابتدای جاده کرمانشاه

شهربازی آفرین کوچولو

این شهربازی در واقع از بین تمام شهربازی های همدان مناسب برای کودکان و تنها برای آن ها طراحی شده است. پیشنهاد ما برای خانواده هایی که فرزند کوچک دارند این است که از دیدن بازید و تفریح فرزند دلبندشان در این مجموعه لذت ببرند. این شهربازی دارای امکاناتی نظیر قطار کودکان، ماشین شارژی، سرسره بادی، ترافیک کودکان، استخر قو و قایق می باشد. این مجموعه در نزدیکی آرامگاه بابا طاهر می باشد تا بتوانید بعد از یک بازدید تاریخی کمی هم تفریح کنید.

آدرس: همدان، ضلع شرقی میدان بابا طاهر

شهربازی آفرین کوچولو

دلتابان برای شما یک سفر مهیج و خوب به همدان را آرزو مند است.

نظرات کاربران