پرواز به مونیخ

معرفی بهترین ایرلاین های داخلی و خارجی جهت پرواز به مونیخ

پرواز به شهر مونیخ با ایرلاین های مختلف

برای پرواز به شهر تاریخی مونیخ می بایست قبل از رزرو بلیط ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. چندین ایرلاین داخلی و خارجی این امکان را برای شما فراهم می کنند که ماهان ایر یکی از مهمترین آنها می باشد. در ادامه به معرفی دیگر ایرلاین ها خواهیم پرداخت.

آلمان جز, کشورهایی است که به دلیل جاذبه های گردشگری بی نظیر و موقعیت جغرافیایی عالی با پروازهای مختلف در فرودگاه های بین المللی خود روبرو است. ایرلاین های مختلفی پرواز به شهر تاریخی مونیخ را برای مسافران خود ایجاد می کنند. در بحث امروز قصد داریم این ایرلاین ها را به شما عزیزان معرفی کنیم تا اطلاعات جامع تری در رابطه با این موضوع قبل از سفر به مونیخ کسب نمایید.

 قبل از اینکه یکی از ایرلاین ها را برای سفر به کشور آلمان انتخاب کنید توصیه می کنیم تمامی نکات و خدمات پروازی آنها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید تا سفری راحت را تجربه نمایید. 3 ایرلاین شناخته شده با نام های ماهان ایر، ایران ایر و همچنین لوفت هانزا از مهمترین ایرلاین هایی به شمار می روند که پروازهای متعددی به مونیخ و دیگر شهرهای آلمان را به انجام می رسانند. در ادامه با ما همچنان همراه باشید تا بیشتر این ایرلاین ها را مورد بررسی قرار دهیم.

best domestic foreign airline flight munich

پرواز به شهر تاریخی مونیخ با ایرلاین لوفت هانزا

ایرلاین لوفت هانزا از مهمترین ایرلاین هایی است که امکان پرواز به شهر تاریخی مونیخ را برای مسافران خود فراهم می کند. از مهمترین ویژگی های این شرکت هواپیمایی تنوع پروازهای آن به دیگر شهرهای آلمان مانند شهر فرانکفورت و دیگر شهرهای دنیا است. خدمات پروازی در این ایرلاین با توجه به کلاس پروازی متفاوت است که افراد در زمان رزرو بلیط می توانند این موضوع را مد نظر خود قرار دهند.

میزان بار مجاز برای حمل در این هواپیمایی بر اساس نوع کلاس ها تعیین می شود به عنوان مثال در فرست کلاس تنها می توانید باری با 32 کیلوگرم وزن با خود وارد هواپیمایی لوفت هانزا نمایید. اکونومی کلاس این ایرلاین دارای خدمات متنوعی از جمله نوشیدنی و غذای رایگان است به طوری که پرواز را برای مسافران راحت تر خواهد نمود.

 پرواز به مونیخ

پرواز به شهر تاریخی مونیخ با ایرلاین ماهان ایر

از دیگر ایرلاین هایی که پرواز به مونیخ را فراهم نموده است و دارای نام شناخته شده ای در میان دیگر ایرلاین ها است، ماهان ایر می باشد. پروازهای این ایرلاین پنج ساعت و نیم تا شهر مونیخ به طول می انجامند که اغلب با هواپیمایی ایرباس ۳۴۰-۳۰۰ و هواپیمایی ایرباس ۳۴۰-۶۰۰ انجام می شوند.

نکته مهم در رابطه با این ایرلاین امکان پرواز به شهر دوسلدورف از طریق هواپیماهای آن است که نشان دهنده کیفیت بالای خدمات و راحتی پرواز این ایرلاین می باشد. برای سفر به مونیخ با ایرلاین ماهان ایر جدول زمان بندی مناسبی برنامه ریزی شده است به طوری که روزهای سه شنبه و یکشنبه این پرواز صورت می گیرد. در ادامه به معرفی یکی دیگر از ایرلاین های پرواز به شهر مونیخ خواهیم پرداخت.

 پرواز به مونیخ

ایرلاین قطر

قطر ایرویز یکی دیگر از ایرلاین های خارجی است که امکان پرواز به شهر تاریخی مونیخ را به صورت غیر مستقیم فراهم می کند. از نکات جالب توجه در رابطه با این ایرلاین، لوکس و بزرگ بودن آن است که در جهان شهرت خاصی دارد. دولت قطر مالکیت قطر ایرویز را برعهده گرفته است و روزانه پروازهای متعددی به شهرهای مختلف دنیا از جمله شهر مونیخ به انجام می رساند.

دوحه شهری است که دفتر مرکزی قطر ایرویز در آن قرار گرفته است. وان ورلد اتحادیه بین المللی است که در سال 2013 این ایرلاین به آن ملحق شده است. اگر تمایل دارید راحت ترین پرواز به مونیخ را تجربه کنید مسلما قطر ایرویز از معتبرترین ایرلاین هایی است که با خدمات متنوع پروازهای خود این شرایط را برای شما مسافران عزیز فراهم خواهد نمود.

 پرواز به مونیخ

پرواز  با ایرلاین ترکیش

 ترکیش ایرلاینز از دیگر ایرلاین هایی است که پرواز  را در لیست پروازهای خود جای داده است. این هواپیمایی دارای دو نوع کلاس پروازی به نام های اکونومی کلاس و همچنین بیزینس کلاس می باشد. در هر دو کلاس خدمات مناسب و با کیفیتی در اختیار مسافران شهر مونیخ قرار داده می شود. در این نوع ایرلاین برای ورود بار محدودیت هایی نیز در نظر گرفته شده است که بر اساس نوع بلیط تعیین می شوند.

 از مهمترین ویژگی های پرواز ترکیش غذاهای خوشمزه و لذیذی است که در اختیار مسافران قرار می گیرند. به جز چهار مورد از ایرلاین هایی که می توانند پرواز به شهر تاریخی مونیخ را برای شما فراهم کنند ایرلاین های کی ال ام، پگاسوس و چند مورد دیگر نیز در لیست این ایرلاین ها قرار می گیرند.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران