قیمت بلیط بارسلون

قیمت بلیط بارسلون در زمان های مختلف

قیمت بلیط بارسلون

قیمت بلیط بارسلون یکی از فاکتورهایی است که در سفر به این شهر همواره مورد توجه مسافران قرار می گیره. آگاهی از قیمت بلیط بارسلون در زمان های مختلف کمک بزرگی به مسافران می کنه تا برنامه ریزی مناسبی برای هزینه هاشون داشته باشن. در این مقاله هم در رابطه با این موضوع اطلاعاتی رو گردآوری کرده ایم تا سفر بهتری رو تجربه کنید.

با توجه به این که چه روزی از سال رو برای سفر انتخاب کردید و چه خدماتی در این سفر به شما ارائه می شه قیمت بلیط بارسلون فرق می کنه.

زمان سفر از این نظر در هزینه تاثیرگذار هستش که فصل های کم گردشگر قیمت بلیط رو کم می کنه و فصل های پر گردشگر موجب افزایش قیمت بلیط بارسلون می شه.

هر چه تعداد مسافرا کمتر باشه قیمت بلیط هواپیما و حتی هتل با کاهش روبرو می شه و فرصت خوبی برای داشتن سفری ارزان هستش.

دلتابان سفر به بارسلون رو به کسایی که قصد سفر به یک مقصد گردشگری خارجی دارن پیشنهاد می کنه.

 

 قیمت بلیط بارسلون

 

چرا بارسلون؟

بارسلون که بعد از مادرید دومین شهر پرجمعیت اسپانیا هستش جاذبه های بیشماری داره که باعث جذب مسافرا و گردشگرای زیادی شده.

بارسلون رو گران ترین شهر اسپانیا می دونن و با شنیدن نامش تصاویر زیادی به ذهن انسان میاد، از آثار باستانی گرفته تا گاوبازی و فوتبال.

جاذبه های مدیترانه ای رو در این شهر خواهید دید و از تابش لذت بخش آفتاب و غذاهای بی نظیرش بهره مند می شوید.

سفر به این شهر خاطراتی بیاد ماندنی براتون رقم می زنه که سرشار از تجربه های جدید هستش.

 

 قیمت بلیط بارسلون

 

قیمت بلیط بارسلون در بهار و تابستان

در فصل بهار که زمانی ایده ال برای سفر به بارسلون هستش از ازدحام مسافرانی که در تابستان به این شهر می آیند خبری نیست و به راحتی به تماشای جاذبه ها می تونید بپردازید.

فستیوال های کارناوالی هم در این فصل برگزار می شه که امکان شرکت در اون ها را خواهید داشت و بهتون بسیار خوش می گذره. قیمت بلیط بارسلون در فصل بهار به نسبت تابستون کمتر هست اما در روزهای تعطیل و مناسبتی این قیمت ممکنه بالاتر بره.

در آپریل روزهای بارانی رو شاهد هستیم که بازدید رو با مشکل روبرو می کنن. قیمت بلیط بارسلون در فصل تابستون به بیشترین حد خودش می رسه و با اینکه دما بالاست مسافران زیادی به این شهر سفر می کنن چون زمان تعطیلات مدرسه هستش و فرصت خوبی برای مسافرته.

 

 قیمت بلیط بارسلون

 

پاییز و زمستان در بارسلون

کاهش قیمت بلیط بارسلون رو در فصل پاییز شاهد هستیم چون در ماه اکتبر آب دریا برای شنا کردن دمای پایینی داره، اگر چه میانگین دما حدودا 21 درجه هستش اما فصل بارندگی بارسلونه و برای گشت و گذار به مشکل بر می خورید.

این عوامل باعث می شه مسافرای کمی این فصل رو برای سفر انتخاب کنن و در نتیجه قیمت بلیط بارسلون کمتر می شه. در فصل زمستان هم روزهای بارانی در برخی روزها وجود داره و دما بین 15.6-10 درجه سانتی گراد هستش.

تعداد مسافرا به نسبت تابستون کمتره اما کریسمس و سال نو باعث می شه افراد زیادی به این شهر سفر کنن و در این روزها قیمت بلیط رو بالا ببرن.

در زمستان به دلیل سردی هوا قیمت بلیط مناسب هستش و سفری مقرون به صرفه برای شما پدید میاره به شرطی که مشکلی با پوشیدن لباس های گرم و نرفتن به ساحل نداشته باشید.

 

تاثیر آب و هوا بر قیمت بلیط

بارسلون رو به طور کلی شهری معتدل می دونن و روزهای آفتابی رو حتی در فصل زمستان اون شاهد هستیم، اگر چه این فصل هوا خنک و سرد هستش اما بارش برف به ندرت در اون دیده می شه.

زمان مناسب برای سفر به بارسلون فصل بهار و پاییز هستش و فستیوال هایی در می تا ژوئن در این شهر برگزار می شه.

هر چه هوا سردتر و یا گرمتر باشه با کاهش مسافرا همراه می شیم که این عاملی در جهت کاهش قیمت بلیط خواهد بود.

 

فستیوال ها و تاثیر آن بر قیمت

در برخی از ماه های بارسلون فستیوال ها و جشنواره هایی برپا می شه که بسیاری از مردم برای شرکت در اون ها تمایل نشون می دن.

در زمان برگزاری این فستیوال ها با افزایش قیمت بلیط بارسلون روبرو می شیم که نشون از افزایش جمعیت گردشگرا داره و سایر هزینه ها بالا میره.

برای اطلاع دقیق قیمت بلیط بارسلون در زمان های مختلف با کارشناسان ما می تونید تماس برقرار کنید و راهنمایی های لازم رو دریافت کنید.

 

Barcelona ticket price

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران