سفر به دوسلدورف
27 آذر 1397
تور نوروز

راهنمایی بازدید از جاذبه ها در سفر به دوسلدورف

سفر به دوسلدورف

شهر دوسلدورف یک شهر بسیار زیبا و تاریخی در کشور آلمان می باشد که دارای مراکز تاریخی و فرهنگی زیادی است. امروزه افراد زیادی سفر به دوسلدورف را در راس برنامه های خود قرار داده اند تا از خیابان های عریض، بوتیک ها، پارک ها، باغ ها، موزه ها و … دیدن کنند. در سفر به دوسلدورف می توان با فرهنگ و اصول زندگی مردم آشنا شد و تجربه ای به یادماندنی از زیبایی های این شهر داشت. سفر به دوسلدورف شما را با هیجان انگیزترین برنامه ها و جاذبه های آلمان آشنا می کند. شهر دوسلدورف مرکز هنر و مد می باشد.

 

 سفر به دوسلدورف

 

 بای ایمبنکمنت پرومناد Embankment Promenade

در سفر به دوسلدورف حتما به این منطقه جذاب بروید و از بهترین کنار رود شهر لذت ببرید. این منطقه ابتدا در سال 1997 بازگشایی شد تا یکی از شلوغ ترین جاده های شهر را پنهان کند. این مسیر پیاده روی دراز چاشنی مدیترانه ای به شهر می دهد و زیبایی رودخانه راین آن را زیباتر می کند. این مسیر شهر قدیمی را به ساختمان پارلمان دولتی متصل می کند. در تمام سال می توانید از این مسیر زیبا و جذاب دیدن کنید و از سفر به دوسلدورف لذت ببرید.

 

Schloss Benrath

 

کاخ Schloss Benrath

کاخ باشکوه باروکی که در بین سال های 1756 و 1773 ساخته شد را حتما در سفر به دوسلدورف ببینید. در این کاخ یک پارک بزرگ و باغ هایی وجود دارد که می توان در آنها قدم زنی کنید. این کاخ خانه 3 موزه باشکوه است که بر روی جنبه های مختلف زندگی در قرن هجدهم تمرکز می کند. ساختمان اصلی کاخ موزه کورپس دی لوگیز می باشد که تاریخ بنارس و معماری او را نشان می دهد، در حالی که موزه علم طبیعی و هنر چشم انداز نیز در آن وجود دارد و در سفر به دوسلدورف از آن ها بازدید کرد.

 

 سفر به دوسلدورف

 

شهر قدیمی دوسلدورف

از شهر قدیمی دوسلدورف به خوبی نگهداری شده است و باید در لیست مکان های مورد بازدید شما در سفر به دوسلدورف قرار بگیرد. نقطه کانونی شهر قدیمی مارکت پلاتز است که تالار شهر را خواهید یافت. قسمت جالب توجه دیگر در این شهر، برج قلعه می باشد. جاذبه دیگری که باید در شهر قدیمی از آن بازدید کرد موزه هتجانز است که به سرامیک های 800 ساله، چینی ها و ظروف سفالی اختصاص یافته است. بعد از گشت و گذار در شهر اطمینان حاصل کنید که از ناحیه اهرنهوف بازدید می کنید.

 

Museum Kunstpalast

 

موزه هنر دوسلدورف Museum Kunstpalast

موزه هنری آثار هنری از قرن سوم قبل از میلاد تا به امروز به نمایش می گذارند. این آثار شامل کارهای هنری، مجسمه ها و نقاشی ها در کنار 70 هزار هنر گرافیکی و عکس ها و … می شود. یکی از برجسته ترین آثار در این مکان، مجموعه ای شیشه ای بوسیله هلمت هنریتچ و آثار باروک ایتالیایی است. در بازدید از این موزه اجراهای تئاتر و کنسرت های کلاسیک را پیشنهاد داده می شود. در سفر به دوسلدورف می توان از این موزه هنر بازدید کرد و از صحبت راهنماها استفاده کرد.

 

 سفر به دوسلدورف

 

باغ ژاپنی نوردپارک Nordpark

در میان تمام چیزهای غیرمعمولی که باید در دوسلدورف انجام داد می توان پیاده روی در باغ ژاپنی را در لیست قرار داد. یکی از مشهورترین پارک های مشهور دوسلدورف که 90 هکتار است، پارک ژاپنی می باشد. نوردپارک توسط جامعه ژاپنی به شهر دوسلدورف داده شده است که دارای چشم اندازهای شگفت انگیز بی شماری است.

 

هوف گارتن Hofgarten

مرکز شهر دوسلدورف به وسیله هوف گارتن به شمال مشرف می شود. این یک پارک بسیار بزرگ است که از شهر قدیمی تا کناره های رودخانه راین گسترش یافته است. این پارک به سبک چشم اندازهای انگلیسی طراحی شده است و 68 هکتار می باشد که شامل چمن ها، مناطق جنگلی و رودخانه های زیاد و برکه ها می شود.

 

کلیسای Andreaskirche

در سفر به دوسلدورف حتما بازدید از این کلیسا را در برنامه خود قرار دهید. این کلیسا دارای معماری برجسته ای می باشد که با گچ پوشیده شده و صحنه هایی رویایی ایجاد کرده است. در داخل این کلیسا شاهد حضور 6 مجسمه خواهید بود که در جایگاه مقدس قرار دارند و هنرهای مذهبی در آن به نمایش گذاشته می شود.

اگر برای تعطیلات نوروز سفر به دوسلدورف را انتخاب کردید، حتما این مکان ها را در لیست بازدید خود قرار دهید و از آنها لذت ببرید. سفر به دوسلدورف شما را با جاذبه های بسیار زیادی آشنا می کند و تجارب شما را از گنجینه های تاریخی شهر بالا می برد. آلمان کشوری مملو از زیبایی ها و جاذبه ها است. برای آشنایی با شهرهای دیگر این کشور وارد سایت دلتابان شوید و از اطلاعات جامع موجود در این سایت استفاده کنید. در این سایت اطلاعاتی درباره شهر کلن آلمان و جاذبه های آن وجود دارد.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران