رستوران الکیمیا بارسلون

رستوران الکیمیا بارسلون

آشنایی با رستوران رستوران الکیمیا بارسلون

یکی از بهترین بخش های هر سفر رستوران گردی های آن است. اگر به بارسلون سفر می کنید مشکلی از این بابت نخواهید داشت چون می توانید وجب به وجب رستوران پیدا کنید. رستوران الکیمیا بارسلون یکی از همین رستوران هاست اما چه چیزی سبب تمایز آن شده است که پیشنهاد می کنیم به آن سری بزنید؟ همراه دلتابان بیایید تا بیشتر شما را با رستوران الکیمیا بارسلون آشنا کنیم و نکاتی را به شما بگوییم که لازم است قبل از سفر به بارسلون و رفتن به این رستوران بدانید.

بلیط ماهان 

رستوران الکیمیا بارسلون

رستوران الکیمیا بارسلون یکی از رستوران های خوب در بارسلون به شمار می رود ولی خوب از چه نظر؟ ویژگی منحصر به فردی که سبب تمایز این رستوران با سایرین در بارسلون شده است پرداختن به غذا ها از وجه های مختلف آن است. یعنی غذاهای این رستوران کمی از غذاهای متداول متمایز هستند. شاید ایده ابتدایی این رستوران نیز از آن جا به ذهن سرآشپز رسیده است که در زمان های قدیم مردم و به خصوص کیمیاگر ها می خواستند همه فلزات را به طلا تبدیل نمایند. در واقع هنر این رستوران تبدیل غذاهای معمولی به چیز های جدید تر و خوشمزه تر است. بنای اصلی غذا ها را باید بر شیمی دانست جایی که می خواهیم از مواد کاملا ساده غذاهایی رنگارنگ و خوشمزه درست کنیم. مطمئنا با تمام این توضیحات بیشتر درباره رستوران الکیمیا بارسلون کنجکاو شده اید.

رستوران الکیمیا بارسلون

سرآشپزهای رستوران الکیمیا بارسلون

هنر درست کردن غذاهای خلاقانه در رستوران الکیمیا بارسلون همگی متعلق به سرآشپز جوان این رستوران یعنی جوردی ویلا تعلق دارد. وی سعی بر این داشته است تا گروهی جوان از آشپز های بارسلونایی را دور هم در شهر خودشان جمع نماید. وی در ابتدا با همان روش های قدیمی شروع به آشپزی کردن نمود ولی چندی بعد تصمیم به تغییر متد ها و روش های متداول در آشپزی و به خلق نوآوری های جدید نمود. در واقع نامی که جوردی بر رستوران خود گذاشته است نامی اسپانیایی برای واژه شیمی می باشد. اساس غذاهایی که وی درست می کند بر پایه غذاهای مردم کاتالونیا می باشد ولی نتیجه ای که وی از آن ها حاصل می کند وجه تمایز غذاهای وی گردیده است.

آشنایی با رستوران الکیمیا بارسلون

 غذاهای رستوران الکیمیا بارسلون

این رستوران بیشتر غذاهای حوزه کاتالان ها را پوشش می دهد. می توانید به سراغ امتحان کردن غذاهای مخصوص شهر بارسلون نیز بروید. تنها تفاوت آن ها نوآوری هایی که سبب بهبود طعم و مزه غذا ها شده است، پس لازم نیست نگران طعم عجیب و یا قیافه ای ترسناک برای غذای خود باشید. بخش مهم غذاهای رستوران الکیمیا بارسلون تازگی مواد اولیه و استفاده نوآورانه و خلاقانه از مواد غذایی متداول در غذاهای سنتی و خلق چیزهای جدید می باشد.

همچنین در کنار لیست غذاها انتخاب از بین لیست نوشیدنی ها را نیز از دست ندهید. این رستوران از انواع مختلف نوشیدنی ها عالی در سراسر جهان بر خوردار است که برای انتخاب دست شما را بسیار باز می گذارد.

رستوران الکیمیا

طراحی رستوران

در واقع در رستوران الکیمیا بارسلون سعی شده است تا یک پیوند مناسب بین غذا ها و محیط برقرار شود. تم غالب رنگ های این رستوران روشن و سفید می باشد که باعث خلق یک فضای آرامش بخش برای غذا خوردن شده است. می توانید در بخش های مختلف این رستوران که سعی شده است با یک تم رنگی ولی متفاوت در چیدمان دکوراسیون استفاده شود؛ بنشینید و از غذای خود و همچنین منظره زیبای بیرون این رستوران لذت ببرید.

بخش هایی از طراحی رستوران الکیمیا به قدری ساده هستند که انگار در تلاش هستند تا با شدت تنوع و تفاوت در منو غذاها مقابله کنند و یک بالانس و تعادلی را بین این دو ایجاد نمایند.

بخش های دیگری را نیز می توانید در گوشه و کنار رستوران الکیمیا پیدا کنید که مواد غذایی مختلف را در لوله های آزمایش گذاشته و از ترکیب رنگ زیبا آن ها به عنوان دکور استفاده نموده اند تا یک پل ارتباطی بین مفهوم نام رستوران و غذا ها ایجاد کنند.

چگونه به رستوران بروید

بین Casanova  و Muntaner. می توانید به آُسانی این رستوران را پیدا کنید. می توانید از مترو نیز برای این کار استفاده نمایید و در ایستگاه  Universitat  از قطار پیاده شوید. همچنین بعد از اینکه در رستوران الکیمیا یک غذای خوشمزه خوردید می توانید به ادامه بازدید خود از جاذبه های شهر بارسلون بپردازید و سری به Museu MACBA بزنید.و یا می توانید به نزدیک ترین سالن نمایش یعنی  Sala Muntaner نیز سری بزنید و از آن دیدن کنید.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران