مراکز خرید ایروان

بررسی دقیق و آشنایی با مراکز خرید ایروان

مراکز خرید ایروان

مراکز خرید ایروان را می توان بهترین مرکز جهت گشت و گذار نیم روزی دانست که می توانید بهترین تجربه را در سفر به ایروان داشته باشید. ایروان پایتخت ارمنستان بوده و به عنوان مرکز اقتصادی و تجاری این کشور شناخته می شود. توجه داشته باشید که انتخاب ایروان جهت خرید یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود چرا که مراکز خرید ایروان شعبه تمامی برند های معروف را در خود جای داده اند و به همین دلیل می توانید بهترین و لوکس ترین اقلام را خریداری نمایید.مراکز خریدی که در این شهر فعالیت می کنند در جای جای نقاط آن پراکنده شده اند که می توانید متناسب با خواسته خود بهترین مرکز را انتخاب نمایید. در تمامی این فروشگاه ها می توانید انواع اقسام مختلف لوازم را خریداری نمایید.

البته باید بدانید که مراکز خرید در ایروان زیاد نخواهند بود و به همین دلیل انتخاب های کمی پیش رو خواهید داشت اما همین فروشگاه ها به قدری هستند که می توانید تمامی وسایل مورد نیاز خود را از آنها خریداری نمایید. قبل از سفر به ایروان بهتر است با مراکز خرید آن آشنایی داشته باشید تا بتوانید سفری لذت بخش همراه با خرید های رنگارنگ پیش رو داشته باشید.به همین منظور در این مطلب شما را با این مراکز خرید آشنا کرده ایم تا بتوانید مرکز خرید مورد نظر را از این میان انتخاب کرده و در ایروان وقت خود را برای یافتن مرکز خرید تلف نکنید.

در صورتی که به سفر به کشورهای آسیایی علاقمند هستید ، تور گرجستان  هم میتوانند پیشنهاد خوبی برای شما باشد. این تور پر طرفدار ، از نظر مالی نیز بسیار به صرفه است.برای مشاهده قیمت تور گرجستان نیز می توانید به سایت دلتابان مراجعه کنید.

ایروان مال

یکی از بهترین مراکز خرید ایروان را می توان ایروان مال دانست که با مراجعه به این فروشگاه می توانید انواع اقسام لوازم مورد نیاز خود را خریداری نمایید. این مرکز خرید در سال 2010 شروع به ساخت کرد و زمینی به بزرگی 59 هزار متر مربع دارد که می توانید در آن 120 فروشگاه مختلف را مشاهده نمایید.

ایروان مال

افتتاح این مرکز خرید تازه بوده و تنها 4 سال از افتتاح آن می گذرد که افتتاح کننده آن نیز به دلیل اهمیت بالایی که دارد رئیس جمهور ارمنستان بوده است. این مرکز خرید را می توان بهترین و لوکس ترین مرکز خرید ایروان دانست که آن را می توان اولین مرکزی دانست که مردم ایروان جهت خرید به آن مراجعه می نمایند. تنها دلیلی که سبب شلوغ بودن این مرکز خرید شده است را نمی توان فروشگاه های آن دانست چرا که ایروان مال به دلیل داشتن نمایی لوکس و لاکچری یکی از مراکز فروش لوکس به شمار می رود.

در این فروشگاه می توانید فروشگاه انواع برند های معروف جهان را مشاهده نمایید. بسیاری از کسانی که با تور ایروان به این شهر سفر نموده اند بی شک از این مرکز خرید دیدن نموده اند. قیمت های این فروشگاه نیز مناسب بوده و می توانید با نازلترین قیمت اجناس مصرفی خود را خریداری نمایید. توجه داشته باشید که ایروان مال تنها جنبه خرید ندارد و می توانید از انواع تفریحات در این مرکزخرید استفاده نمایید.

[cn-suggest-posts sts=”9مورد از مکان های گردشگری ارمنستان” stl=”https://deltaban.com/armenias-top-tourist-places/” sbs=”تور ارمنستان” sbl=”https://deltaban.com/armenia-tours/”]

دالما

یکی از بهترین مراکز خرید ایروان را می توان دالما دانست که با مراجعه به این مرکز خرید می توانید علاوه بر خرید اجناس مصرفی خود از مراکز تفریحی آن استفاده نمایید. این مرکز خرید دو طبقه بوده و وسعت بسیار زیادی دارد و به همین دلیل می توانید فروشگاه های متنوعی را در آن مشاهده نمایید. این مرکز خرید در مرکز این شهر واقع شده و دسترسی به آن ساده خواهد بود. این مرکز خرید آسانسور های لوکسی دارد که می توانید از آنها استفاده کرده و بهترین چشم انداز را مشاهده نمایید.

دالما

در این مرکز خرید فروشگاه های مختلفی فعالیت می کنند و به همین دلیل می توانید بهترین اجناس را از این فروشگاه خریداری نمایید. از این مرکز خرید می توانید کیف، کفش، عطر ادکلن، لوازم جانبی، ابزار آلات، طلا و… را خریداری نمایید. در این مرکز خرید می توانید از رستوران ها و کافه های فروشگاه استفاده نمایید. رستوران این مرکز خرید می تواند بهترین مرکز جهت خوردن غذاهای خوش طعم بوده باشد. باید بدانید که در این مرکز خرید می توانید از تفریحات کودک نیز استفاده نمایید.

تاشیر از جمله مراکز خرید ایروان

یکی دیگر از مراکز خرید ایروان را می توان تاشیر دانست که در این مرکز خرید می توانید انواع اجناس لوکس و زیبا را مشاهده نمایید. در این مرکز خرید می توانید انواع اقسام فروشگاه ها را مشاهده نمایید. این مرکز را می توان بهترین مرکز در میان مراکز خرید ایروان دانست که فروشگاه های متفاوت آن سبب تمایز آنها با سایر مراکز شده است. توجه داشته باشید که کالاهای گران قیمت و لوکس و همچنین کالاهای ارزان قیمت را می توانید از این فروشگاه خریداری نمایید.

تاشیر از جمله مراکز خرید ایروان

یکی از طبقات این مرکز خرید مختص به فروش طلا می باشد و به همین دلیل می توانید انواع اقسام طلا و جواهر آلات را مشاهده نمایید. سایر طبقه هایی که در این مرکز خرید فعالیت می کنند مربوط به فروش البسه و کیف و کفش می باشد. البته باید بدانید که این مرکز خرید بیشتربرای کسانی مناسب خواهد بود که می خواهند اجناسی لوکس و گران قیمت خریداری نمایند. دسترسی به این مرکز خرید نیز ساده بوده و می توانید به راحتی اجناس مصرفی خود را از تاشیر خریداری نمایید.

مترونوم از جمله مراکز خرید ایروان

یکی دیگر از مراکز خرید ایروان را می توان مترونوم دانست که این مرکز خرید می تواند تمامی خواسته های شما را برآورده سازد. این مرکز را می توان از جمله معروف ترین مراکز خرید ایروان دانست که با مراجعه به آن می توانید انواع اجناس مختلف را مشاهده و خریداری نمایید. این مرکز خرید واقع در خیابان ایساهاکیان بوده است. این مرکز خرید علاوه بر اینکه مرکز مناسبی برای خرید می باشد می تواند مرکزی تفریحی نیز باشد.

مترونوم از جمله مراکز خرید ایروان

همچنین می توانید در صندلی هایی که در این مرکز در نظر گرفته شده است استراحت نمایید. باید بدانید که مرکز خرید مترونوم می تواند تمامی خواسته های شما از یک فروشگاه لوکس را برآورده سازد. باید بدانید که در این فروشگاه می توانید انواع اجناس لوکس و همچنین اجناس ارزان قیمت را مشاهده نمایید. توجه داشته باشید که در این مرکز خرید فروشگاه هایی برای یک برند خاص در نظر گرفته شده است که به همین دلیل می توانید فروشگاه برند مورد نظر خود را از این وسط انتخاب نمایید.

[cn-suggest-posts sts=”رستوران های ارمنستان” stl=”https://deltaban.com/attraction/armenia-restaurants/” sbs=”قیمت تور ارمنستان” sbl=”https://deltaban.com/armenia-tours/”]

ورنیساژ از جمله مراکز خرید ایروان

در بررسی مراکز خرید ایروان می توان گفت: ورنیساژ یکی از مراکز خریدی است که در این مرکز می توانید در آب و هوای بیرون خریداری نمایید. چرا که ورنیساژ در فضای باز بوده و می توانید بهترین اجناس را از این مرکز خریداری نمایید. این مرکز خرید در میان خیابان های هانراپتوتیان و خیابان خانجیان واقع شده است. در این مرکز خرید می توانید بهترین صنایع دستی مردم ایروان را مشاهده نمایید. همچنین این مرکز خرید می تواند انتخابی مناسب برای کسانی باشد که می خواهند با هزینه ای کم بهترین وسایل را خریداری نمایند. از این مرکز خرید همچنین می توانید جواهرات و فرش های دستباف نیز خریداری نمایید.

ورنیساژ از جمله مراکز خرید ایروان

جواهراتی که در این مرکز به فروش میرسند قیمت پایین تری نسبت به سایر فروشگاه ها خواهند داشت و به همین دلیل می تواند انتخابی مناسب برایتان بوده باشد. به همین دلیل بسیاری از گردشگران در تور ارمنستان بازدید از این مرکز خرید را نباید از دست بدهند. البته مراکز خرید ایروان ذکر شده را نمی توان تنها مراکز این شهر دانست و موارد ذکر شده تنها بخشی از مراکز خرید این شهر می باشد.در سفر به تور ارمنستان چنانچه قصد خرید دارید از مراکز خرید ذکر شده میتوانید دیدن کنید.

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید آنلاین بلیط پرواز خارجی از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو آنلاین هتل نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

نظرات کاربران