پارک آبی وایلد وادی دبی

پارک آبی وایلد وادی دبی

معرفی جاذبه های دبی

شهر دبی مملو از جاذبه ها و زیبایی های وصف ناپذیری می باشد که  در میان این جاذبه ها، پارک آبی وایلد وادی، جذاب ترین جاذبه شهر است. پارک آبی وایلد وادی دبی در ساحل جمیرا و در نزدیکی برج العرب قرار دارد و دارای امکانات تفریحی بسیار زیادی می باشد. در پارک آبی وایلد وادی دبی، بازی های متنوع و شگفت انگیز بسیار زیادی وجود دارد که متناسب با همه سنین است. این پارک شگفت انگیز بهترین موقعیت برای تفریح و گردش می باشد تا همه افراد در سفر به دبی از آن استفاده کنند و از جاذبه های آن لذت ببرند.

تور ارزان دبی

نمایی پارک آبی دبی

پارک آبی وایلد وادی دبی

 پارک آبی وایلد وادی دبی در میان ده جاذبه برتر دبی قرار دارد. این مکان یکی از مکان های تفریحی است که می توانید یک روز کامل را با خانواده و دوستان خود در آن سپری کنید. این پارک، محل خوبی برای تفریح و سرگرمی  می باشد. 

پارک آبی وایلد وادی دبی

گزینه های تفریحی پارک آبی وایلد وادی دبی

پارک آبی وایلد وادی دارای گزینه های زیادی برای تفریح و هیجان است. این پارک دارای یک استخر موج است که شامل چند سرسره آبی و همچنین، چندین دستگاه موج سواری می باشد. در این مکان بزرگترین سرسره های دنیا قرار دارد که هیجان بسیار زیادی برای گردشگران ایجاد می کند. پارک آبی وایلد وادی  دارای بیش از 30 وسیله سواری و جذاب برای تمامی اعضای خانواده می باشد. سوار هر کدام از وسیله ها که می شوید می توانید از ته دل فریاد بزنید و اوج هیجان را تجربه کنید. به خصوص وقتی از سرسره با ارتفاع 120 متری با سرعت 50 مایل در ساعت به پایین بیایید، اوج هیجان را تجربه خواهید کرد.

تور لحظه آخری دبی

پارک آبی وایلد وادی دبی

وسایل تفریحی پارک آبی وایلد وادی دبی

در میان این دستگاه ها و وسیله های هیجان انگیز می توان به ترن آبی اشاره کرد. در پارک آبی وایلد وادی یک تانتوریوم عالی وجود دارد که در آن با طوفان های زیادی روبرو خواهید شد.

برای تجربه یک تفریح آرام، بازدیدکننده ها می توانند در پارک آبی  از موج های ساحلی لذت ببرند. این بزرگترین استخر موجی در جهان می باشد که هر فردی می تواند  آن را تجربه کند.

در این پارک، بازی های مختلفی برای هر فرد وجود دارد.خشم شاهین، تونل سرنوشت و آبشارهای چرخشی در میان این وسایل بازی وجود دارد. البته وسایل تفریحی خانوادگی نیز  در این  پارک وجود دارد که می توانید با تمامی اعضای خانواده از آنها لذت ببرید.

بلیط ماهان 

وسایل بازی کودکان در پارک آبی وایلد وادی دبی

در پارک آبی وایلد وادی  کودکان نیز می توانند از تفریحات آبی لذت ببرند. وسایل بازی و تفریحی خاصی برای تمامی کودکان قرار داده شده است که همه کودکان می توانند از آنها استفاده کنند. در این پارک 100 فعالیت تفریحی آبی برای کودکان ترتیب داده شده است که همه می توانند از آنها استفاده کنند و از اوج هیجان لذت ببرند.

رستوران ها و مغازه های هدیه فروشی در پارک

جالب است بدانید که در این پارک دو مغازه هدیه فروشی قرار دارد که بازدیدکنندگان می توانند هر آنچه که می خواهند را به عنوان سوغاتی و هدیه از پارک بخرند. در کنار این مغازه ها چند رستوران وجود دارد که مهمانان می توانند از بهترین غذاهای سرو شده در آنها لذت ببرند. مطمئنا بعد از تفریح در این پارک، خوردن غذا لذت خاصی دارد و بیاد ماندنی خواهد شد. 

دبی دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد و امروزه یکی از مقاصد گردشگری دنیا است. سایت گردشگری دلتابان اطلاعات زیادی را درباره جاذبه های دبی در سایت خود قرار داده است تا همه بتوانند از این اطلاعات استفاده کنند.

پارک آبی وایلد وادی دبی

تور دبی با هواپیمایی ماهان

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران