بهترین مکان ها برای تفریحات آبی در دبی

بهترین مکان ها برای تفریحات آبی در دبی چه جاهایی هستند؟

بهترین مکان ها برای تفریحات آبی در دبی چه جاهایی هستند؟

دبی در تمامی دنیا به عنوان مرکز تجاری شناخته می شود. کویر اطراف این شهر و ماشین های آفرود و کمپینگ های کویر دبی بسیار معروف هستند. اما آیا دبی تنها به این تفریحات محدود می شود؟ پاسخ این پرسش یک نه بزرگ است! تفریحات آبی بسیاری در دبی وجود دارند که تابستان های گرم این شهر را برای شما بسیار دلپذیر می کنند. در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین مکان ها برای تفریحات آبی در دبی بپردازیم، پس با ما همراه باشید تا با بهترین مکان ها برای تفریحات آبی در دبی آشنا شوید.

 

بهترین مکان ها برای تفریحات آبی در دبی؛ پارک آبی آکواونچر

بزرگ ترین جزیره ساخته دست بشر، جایی که از آن به عنوان خانه آتلانتیس و فواره های نخل یاد می شود، پارک آبی آکواونچر نام دارد. در پارک آبی آکواونچر موج هایی با ارتفاع و سرعت فراوان وجود دارد که به همراه استخر های مواج این پارک یکی از بهترین مکان ها برای تفریحات آبی در دبیاست.

تجربه غوطه وری در آب که تنها در پارک آبی آکواونچر وجود دارد باعث شده تا این پارک به عنوان یکی ازبهترین مکان ها برای تفریحات آبی در دبیاز سایر پارک های آبی این شهر متمایز گردد.

برای تجربه دنیای زیر آب تنها کافی است یک کلاه حبابی بزرگ روی سر گذاشته و با کمک راهنما و کمپول اکسیژن به مخزن ماهی های بزرگ بروید. در این مخزن می توانید با انواع کوسه ها از نزدیک بر خورد داشته باشید و انواع ماهی های زیبا و کمیاب جهان را ببینید.

یکی دیگر از تفریحات موجود در پارک آبی آکواونچر وجود سرسره های بلند و نفس گیر در این مکان است. سقوط آزاد دیگر تجربه نفس گیر در پارک آبی آکواونچر می باشد. از این رو، بدون تردید می توان گفت که یکی از بهترین مکان ها برایتفریحات آبی در دبیپارک آبی آکواونچر است.

 

بهترین مکان ها برای تفریحات آبی در دبی؛ خانه قایق سواری دبی

این مکان توسط بسیاری از ستاره ها و سلبریتی های دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. قایق سواری پارویی یکی از تفریحات تازه تاسیس در دبی است و در مدت زمان کمی به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای تفریحات آبی دردبیشناخته شده است. ساحل سان ست یکی از معروف ترین مکان ها برای انجام قایق سواری با پارو است.

ساحل سان ست به علت آب آرام به همراه و هزینه نسبتا کم اجاره قایق های پارویی یکی از بهترین مکان ها برای تفریحاتآبی در دبیبه شمار می رود.با اجاره قایق های ساحل سان ست مهمان یکی از قوه های بسیار خوش عطر و بو خانه قایق سواری دبی می شوید که بسیار با ارزش تر از هزینه پرداختی برای قایق است. تنها آموزش به مدت 10 دقیقه کافی است تا آماتور ها هم بتوانند به آب بزنند و از جذابیت های این ورزش آبی لذت ببرند.

از مزیت های پارو زدن در تابستان گرم دبی سوزاندن بیش از 350 کالری در هر ساعت است. پس اگر آماده هستید تا تفریح سالمی داشته و از آب و ساحل زیبای سان ست استفاده کنید حتما باید به خانه قایق سواری که یکی از بهترینمکان ها برای تفریحات آبی در دبیاست سر بزنید.

 

تور دبی

بهترین مکان ها برای تفریحات آبی در دبی؛ شیرجه آل بوم

بسیاری از شیرجه رو های بزرگ دنیا در رویای پریدن از سواحل سنگی دبی هستند و به شدت علاقه مندند تا طبیعت این منظره را از نزدید ببینند. شیرجه آل بوم بسته های تفریحی را به توریست ها و مسافرین ارائه می دهد که دارای گواهی نامه و مهارت های کافی برای پرش و شیرجه باشند. در این مکان به کودکان و سیار افراد آموزش های اولیه نیز داده می شود.

با این حال آنها اجازه پرش از ارتفاع های بلند را ندارند. به آنها پیشنهاد می شود تا به جزیره ای که در 4 کیلومتری دبی قرار دارد بروند و به راحتی به تفریح و ورزش های آبی متنوع بپردازند.

در این جزیره آنها می توانند علاوه بر تفریحات آبی به غواصی نیز بپردازند و صخره های مرجانی زیبایی که در کف خلیج فارس قرار دارد را مشاهده کنند. به منظور غواصی و بازدید از انواع ماهی ها، لاک پشت های بزرگ و کوچک و صخره های مرجانی زیبای تشکیل شده باید مهارت کافی در غواصی داشته باشید یا با کمک مربی به این مکان ها بروید.

از این رو می توان به صراحت بیان کرد که یکی از تخصصی ترین و بهترین مکان ها برای تفریحات آبی در دبی، شیرجه آل بوم می باشد.

بهترین مکان ها برای تفریحات آبی در دبی؛ قایق پرنده

شاید در ابتدا از شنیدن اسم «قایق پرنده» جا بخورید! البته حق هم دارید. منظور از قایق پرنده یکی از ورزش های آبی است که در آن ورزشکار با استفاده از نیروی آب به بالا پرتاب می شود. تنها با این توضیح کوتاه نیز می توان متوجه شد که این ورزش پر از آدرنالین خالص است. پرتاب چرخان از داخل آب به بیرون یکی از تفریحات نسبتا جدیدی است که در دبی طرفداران بسیاری پیدا کرده و حتی در جهان نیز به شهرت رسیده است.

قایق پرنده که با نام جت آبی نیز شناخته می شود از آن دسته تفریحاتی هست که تنها چند ثانیه زمان می برد اما لذت و هیجان آن تا سال ها در ذهنتان خواهد ماند.

 

قرانین پرتاب

قبل از پرتاب، زمانی که در برد مخصوص قرار گرفتید، یک کوله در اختیار شما قرار می گیرد و باید کاملا کوله را به پشت خود ببندید و پاهای تان را با استفاده از بند های ایمنی روی برد قفل کنید. سپس مشاهده می کنید که آب اطرافتان در حال مکیده شدن است.

دستگاه با استفاده از مکش قوی مقدار زیادی آب را جمع می کند و فشرده سازی می نماید. پس از چند لحظه وقتی که مکش آب تمام شد باید منتظر انفجار باشد! یک، دو سه و…… آتش!

با سرعت بیش از حدی به آسمان پرتاب می شوید. این بسیار هیجان انگیز است. با توجه به میزان شلوغی و حضور گردشگران می توان گفت که قایق پرنده یکی دیگر از بهترین مکانها برای تفریحات آبی در دبی است. قایق پرنده را می توانید در JBR، درست در جلو هتل ریتزکارلتون پیدا کنید.

 

بهترین مکان ها برای تفریحات آبی در دبی؛ قایق پرنده

بهترین مکان ها برای تفریحات آبی در دبی؛ تور قایق سواری

دبی یکی از بهترین مکان ها برای مسافرت است زیرا انواع تفریحات در آن وجود دارد و می توانید از سراسر دنیا به آن مراجعه کنید. فعالیت آبی در دبی تور قایق های بادبانی در دبی مارینا است که یکی از بهترین مکان ها برایتفریحات آبی در دبیمی باشد.

با ثبت نام در این تور و پس از آموزش های اولیه یک قایق بادبانی در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید به تنهایی به بازدید از زیبایی های سواحل خلیج فارس بپردازید. همچنین در دبی مارینا مکان هایی تعبیه شده است که به مسافرین و توریست ها اجازه می دهد در آب های گرم خلیج فارس شنا کرده و از تابستان لذت ببرند.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران