سینماهای بارسلونا

تماشای فیلم در سینماهای بارسلونا

سینماهای بارسلونا

در شهر بارسلونا سینماهای فراوانی وجود دارد. سینماهای بارسلونا در دو نوع مدرن با تجهیزات کامل تکنیکی و سینماهای کوچک با قدرت های تخیلی بسیار بالا می باشند. سینماهای بارسلونا فیلم ها را معمولا در نسخه های دوبله اسپانیایی نشان می دهند. سینماهای زیادی وجود دارند که در نشان دادن نسخه اصلی فیلم تخصص دارند. علاوه بر سینماهای بارسلونا شما می توانید از جشنواره های مختلفی که در شهر برگزار می شوند بازدید کنید. این جشنواره ها شامل جشنواره های فیلم کوتاه هوای باز با کنسرت های زیاد، جشنواره فیلم های میکی موس و .. می شود.

 

Cines Verdi

 

سینمای وردی از سینماهای بارسلونا Cines Verdi

یکی از بهترین سینماهای بارسلونا سینمای وردی می باشد. در این سینما بیشتر فیلم ها در نسخه اصلی نشان داده می شوند. در این سینما می توانید فیلم ها را در زبان اصلی آنها تماشا کنید. اما یک مزیت اصلی در این سینما وجود دارد که فیلم ها با زیرنویس اسپانیایی نشان داده می شوند. در این سینما 5 سالن وجود دارد که تمامی آنها همزمان به پخش فیلم ها می پردازند. یک سینمای دیگر به نام سینمای وردی پارک نیز وجود دارد که دارای 4 سالن برای پخش فیلم ها می باشد. این سینما در حدود یک بلاک دورتر از سینما وردی قرار دارند. سینماهای بارسلونا بهترین شرایط پخش فیلم را برای بینندگان ایجاد می کنند.

 

 سینماهای بارسلونا

 

سینما رنیور فلوریدابلانس از سینماهای بارسلونا  Cines Renoir floridablanca

در میان سینماهای بارسلونا می توان نام سینما رنیور را نیز مشاهده کرد. این سینما دارای 7 پرده نمایش برای پخش فیلم ها می باشد. فیلم ها در نسخه اصلی خود نشان داده می شوند. در تمامی 7 سالن سینما فیلم های اخیر با بهترین و آخرین تکنولوژی های روز نشان داده می شوند. این سینما بسیار مجهز و پیشرفته می باشد. بیشتر فیلم ها در نسخه اصلی خود یعنی زبان انگلیسی نشان داده می شوند اما فیلم های زیادی هستند که به دوبله فرانسوی نمایش داده می شوند. این سینما از جمله سینماهای بارسلونا می باشد که در فلوریدا بلانس، 135 قرار دارد و از طریق مترو سانت آنتونی قابل دسترسی می باشد.

 

Filmo de Catalunya

 

فیلمو تکادو کاتالونیا از سینماهای بارسلونا Filmo de Catalunya

یکی از بهترین سینماهای بارسلونا ساین سینما می باشد. بایگانی فیلم ها نسخه های اصلی بیشتر فیلم ها را نگهداری می کنند. در این سینما فیلم های با ارزش تاریخی زیادی نگهداری می شود و برای عموم مردم قابل دسترسی هستند. سینما فیلمو تکا فیلم ها را با زبان اصلی نمایش می دهد. از طریق مترو می توان به این سینما دسترسی داشت و فرصت خوبی را برای تماشای فیلم ایجاد می کند.

 

 سینماهای بارسلونا

 

سینما ملیز بارسلونا Cine Melies

این سینما از جمله سینماهای بارسلونا می باشد که بسیار کوچک است. فیلم ها در نسخه اصلی خود در این سینما به نمایش گذاشته می شوند. این سینما دارای دو سالن می باشد که پرده ها و وسایل این سینما بسیار مجهز و مدرن می باشند. در این سینما تمامی فیلم های روز نشان داده می شود و بیتر فیلم ها در زبان اصلی خود به نمایش گذاشته می شوند. آدرس این سینما در ویلا رول، 102 می باشد.

 

سینما ایماکس Cinema Imax

این سینما از جمله سینماهای بارسلونا است که فقط دارای یک سالن و یک پرده نمایش می باشد. سینمای 3D بزرگ ترین فرمت فیلم در جهان است. پرده بزرگ و قدرت تفکیک پذیری خوب آن کیفیت تصویر روشن و دقیق را فراهم می کند. تصور کنید که یک فیل بزرگ و یا اینکه یک نهنگ غول پیکر در مقابل شما ظاهر شود واقعا حیرت آور و شگفت انگیز می باشد. این سینمای بارسلونا بسیار مجهز است و امکانات بسیار زیادی را برای بهبود کیفیت خود فراهم می کند.

 

سینمای کاسا آسیا بارسلونا Casa Asia

فیلم ها آسیایی در نسخه اصلی و در نسخه انگلیسی در این سینما به نمایش گذاشته می شوند. کاسا آسیا ایجاد شده بود تا اسپانیا و آسیا را از نظر فرهنگ و سطح اقتصادی به هم نزدیک تر کند. کاسا آسیا فیلم های آسیایی را در هر هفته در یک ساختمان مدرن و زیبا نمایش می دهد. ورودی این سینما رایگان می باشد اما تعداد صندلی ها محدود است. 

بعضی از سینماهای بارسلونا دارای چند پرده می باشند که بر روی هر پرده فیلم متفاوتی پخش می شود و امکانت بسیار عالیی را در اختیار مسافرین قرار می دهند. بارسلونا یکی از مهمترین مقاصد گردشگری می باشد و هر ساله افراد زیادی به آن سفر می کنند. شما نیز اگر می خواهید به این شهر سفر کنید می توانید در سایت دلتابان با شرایط خرید بلیط بارسلونا آشنا شوید.

 

 سینماهای بارسلونا

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران