مرکز خرید ونیزیا استانبول

معرفی مرکز خرید ونیزیا استانبول و ویژگی های آن

لذت خرید در ونیزیا استانبول

مرکز خرید ونیزیا استانبول یکی از معروف ترین مراکز خرید استانبول می باشد. این مرکز خرید یک اوت لت معروف استانبول ترکیه است. در فروشگاه های اوت لت می توانید اغلب اجناس برندهای معروف که مد روز نیستند را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید. این مرکز خرید یک مجتمع تجاری مسکونی می باشد که با طراحی بسیار شکیل شبیه شهر ونیز ایتالیا ساخته شده است. جالب است بدانید که مراکز خرید در اقتصاد ترکیه از اهمیت بالایی برخوردار هستند. مراکز خرید مجتمع های بزرگ و چند طبقه هستند که برای عرضه کالاهای مصرفی در مقیاس گسترده در نظر گرفته شده اند. تنوع محصولات، قیمت های مناسب و کیفیت محصولات از دلایل محبوبیت این مرکز خرید به شمار می روند. در اینجا قصد داریم مرکز خرید ونیزیا استانبول به شما معرفی کنیم.

مرکز خرید ونیزیا استانبول

اغلب افرادی که به استانبول سفر می کنند بعد از گشت و گذار و تفریح در شهر به دنبال خرید کردن از مراکز خرید و فروشگاه ها می روند. از طرفی خرید از مراکز خرید ارزان قیمت در اولویت هستند. در اینجا قصد داریم شما را با یکی از مرکز خرید های ارزان قیمت به نام مرکز خرید ونیزیا استانبول آشنا کنیم. توصیه می کنیم زمانیکه به استانبول سفر کردید حتما به این مرکز خرید سری بزنید. این مرکز خرید طوری طراحی شده است که علاوه بر لذت از معماری خاص و متفاوت آن حال و هوای خرید را در شما ایجاد می کند.

همانطور که در بالا اشاره کردیم خرید از مرکز خریدهای ارزان قیمت استانبول برای مسافران در اولویت می باشد. همچنین دولت ترکیه با شناختی که از مسافران خود دارد سعی کرده است فروشگاه هایی را دایر کند که علاوه بر خرید ارزان مسافران از فضای ایجاد شده و معماری خاص ساختمان نهایت لذت را ببرند. مرکز خرید ونیزیا استانبول از جمله مرکز خریدهای استانبول است که علاوه بر قیمت مناسب فضایی خاص و متفاوت را ایجاد کرده است.

جذابیت های مرکز خرید

در این مرکز خرید می توانید همانند ونیز گندولا سواری کنید و در عین حال از تماشای مغازه ها هم لذت ببرید. به عبارتی این فضا به گونه ای است که احساس می کنید در حال خرید در ونیز هستید. در مرکز خرید ونیزیا استانبول بهترین برندها با قیمت مناسب و معماری جذاب ایتالیایی گرد هم آمده اند. این مرکز خرید در منطقه اروپایی استانبول واقع شده است. گورسوی یکی از برترین هولدینگ های تجاری شهر استانبول می باشد که مسئول ساخت این مرکز خرید بر عهده ایشان بوده است. به جرات می توان گفت معماری سبک ایتالیایی این مرکز خرید باعث افزایش چند برابری لذت خرید شده است.

بهتر است بدانید که میدان سن مارکوی ایتالیا هم در مرکز خرید ونیزیا استانبول طراحی و ساخته شده است. در قسمتی که میدان سن مارکوی ایتالیا وجود دارد امکان خرید از صدها برند معروف با قیمت مناسب برای شما فراهم شده است.

مرکز خرید ونیزیا استانبول

(مرکز خرید ونیزیا استانبول)

گندولا سواری در مرکز خرید ونیزیا استانبول

وجود گندولا سبب متمایز شدن مرکز خرید ونیزیا استانبول شده است. گندولا قایق های مسافری کشیده و باریک هستند که مسافران را جابه جا می کنند. بهتر است بدانید که در ونیز ایتالیا برای جا به جایی مسافران از این قایق ها استفاده می شود. با کرایه گندولا و سوار بر آنها می توانید از تماشای مغازه های این مرکز خرید لذت ببرید. در صورتیکه قصد خرید از مغازه را داشته باشید می توانید از گندولا پیاده شوید و خرید کنید. این موارد باعث شده است مرکز خرید ونیزیا استانبول از محبوبیت خاصی برخوردار باشد.

چه چیزهایی بخریم؟

در این مرکز خرید می توانید مشهورترین برندهای اروپایی، ترکیه ایی و آمریکایی را با قیمت ارزان خریداری کنید. به جرات می توان گفت از این مرکز خرید دست خالی بیرون نخواهید آمد. از برندهای معروفی که در مرکز خرید ونیزیا استانبول شعبه دارند می توان به کوتو، بامبی، لوفت، سارار، ال سی واکی کی اشاره کرد.

همچنین بهترین فست فودها و کافه های دنیا در این مرکز خرید شعبه دارند. بنابراین پس از خرید می توانید در کافه ها و رستوران های معروف خستگی در کنید. بهتر است بدانید که این مرکز خرید در زمینه تکنولوژی و مخصوصا موبایل هم مغازه های خوبی دارد. برای مثال برند سامسونگ در مرکز خرید ونیزیا استانبول مغازه دارد. از دیگر برندهای معروف که در این مرکز خرید شعبه دارند ترک تله کوم و تکنوسا می باشد. برند تکنوسا علاوه بر موبایل وکامپوتر، لوازم خانگی الکتریکی هم عرضه می کند.

[cn-suggest-posts sts=”آنچه باید در مورد استانبول بدانیم” stl=”https://deltaban.com/what-we-need-know-about-istanbul/” sbs=”تور استانبول” sbl=”https://deltaban.com/istanbul-tour-asked-questions/”]

پاساژ

(مرکز خرید ونیزیا استانبول)

شکم گردی در مرکز خرید

بعد از خرید کردن و خستگی های آن بهتر است با خوردن خوراکی و نوشیدنی های خوشمزه لحظات دلچسبی را برای خود رقم بزنید. توصیه می کنیم بعد از خرید به مغازه کاساپ دونر بروید و خوشمزه ترین دونرها را میل کنید. رقیب کاساپ دونر بای دونر است. مغازه بای دونر هم در ونیزیا شعبه دارد. طعم دونر کباب های ترک در هر دوتا مغازه بی نظیر می باشد.

خدمات مرکز خرید

یکی از خدمات ویژه این مرکز خرید وجود 10 بانک معروف ترکیه ای می باشد. لازم به ذکر است که همه ی بانک های این مرکز خرید سرویس های ATM دارند. بنابراین در مرکز خرید ونیزیا استانبول با مشکل پول نقد یا واریزی مواجه نخواهید شد. همچنین در صورت نیاز به پول نقد می توانید از کارت های بین المللی از قبیل مستر کارت استفاده کنید.از دیگر خدمات ویژه این مرکز خرید تاکسی سرویس های آن می باشد. در صورت نیاز به تاکسی تنها کافیست با این شماره ها (۰۲۱۲۷۷۷۶۶۶۷ – ۰۵۳۴۶۹۴۶۹۰۸) تماس بگیرید. وجود مرکز مربوط به اشیا گم شده از دیگر خدمات ویژه این مرکز خرید می باشد. بنابراین در صورتی که وسیله ای را گم کنید می توانید با مراجعه به مرکز خرید وسیله گم شده خود را پیگیری کنید. همچنین در صورت پیدا کردن چیزی می توانید آن را به این مرکز تحویل بدهید.

مرکز مربوط به اشیا گم شده در اطراف میدان سن مارکو این مرکز خرید واقع شده است. ویلچر برای معلولین از دیگر خدمات این مرکز خرید می باشد. بنابراین افرادی هم که ناتوانی جسمی-حرکتی دارند می توانند از مرکز خرید ونیزیا استانبول دیدن کنند. لازم به ذکر است که جهت دریافت ویلچر باید کارت شناسایی به همراه داشته باشید.

 

خدمات پاساژها

(مرکز خرید ونیزیا استانبول)

سینما در مرکز خرید

وجود سینما و تماشای فیلم از دیگر خدمات ویژه این مرکز خرید محسوب می شود. بهتر است بدانید که 9 سالن سینما در این مرکز خرید وجود دارد. در مواقعی می توانید از تماشای فیلم های به روز سینمای هالیوود هم لذت ببرید. برای افرادی که نمازشان را اول وقت می خوانند مسجدی در مرکز خرید ونیزیا استانبول در نظر گرفته شده است. بنابراین وجود مسجد برای افرادی که نماز می خوانند جزء خدمات ویژه این مرکز خرید محسوب می شود.

اگر به همراه کودک خود به این مرکز خرید رفته اید لازم نیست نگرانی به خود راه بدهید. در این مرکز خرید اتاق های نگهداری از کودکان در نظر گفته شده است. کودکان در این اتاق ها می توانند کمی استراحت کنند. سپس شما می توانید به ادامه خرید خود در این مرکز خرید جذاب ایتالیایی استانبول بپردازید.

[cn-suggest-posts sts=”پروازهای چارتر استانبول” stl=”https://deltaban.com/charter-flights-istanbul/” sbs=”بلیط هواپیما استانبول” sbl=”https://deltaban.com/flights/istanbul-airline-ticket/”]

نمایی از مرکز خرید ونیزیا

(مرکز خرید ونیزیا استانبول)

چگونه به مرکز خرید برویم؟

در صورتی که در میدان تکسیم هستید می توانید با مترو خود را به ایستگاه مجیدیه کوی-شیشلی برسانید. بعد از اینکه از ایستگاه مترو خارج شدید سوار متروبوس شوید و در ایستگاه ادیرنه پیاده شوید. متروبوس های استانبول شبیه خطوط BRT هستند. لازم به ذکر است که ساعت کاری مرکز خرید ونیزیا استانبول 10 صبح تا 10 شب می باشد.

برای مشاهده سایر جاذبه های ترکیه میتوانید به صفحه ی تور ترکیه مراجعه کنید.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران