رستوران Hofbrauhaus مونیخ

تنوع غذا در رستوران Hofbrauhaus مونیخ

معرفی رستوران Hofbrauhaus مونیخ

رستوران Hofbrauhaus مونیخ یکی از بهترین رستوران های شهر می باشد که غذاهای بسیار خوبی را سرو می کند. Hofbrauhaus امروزه به دلیل رستوران افسانه ای در پلاتزل شناخته شده است. این رستوران در تمامی روزهای سال باز می باشد و آماده خدمات رسانی به تمامی مسافرین این شهر می باشد. در این رستوران بهترین غذاهای روز سرو می شود که توسط بهترین سرآشپزها آماده می شوند. با ما همراه شوید تا کمی درباره رستوران Hofbrauhaus مونیخ اطلاعات کسب کنید.

 

 رستوران Hofbrauhaus مونیخ

 

تاریخچه Hofbrauhaus مونیخ

تاریخچه رستوران Hofbrauhaus مونیخ به به چهار قرن قبل باز می گردد. این سالن در ابتدا در سال 1589 بوسیله دوک ویلهلم تاسیس شد تا در این مکان برای او و دوستان او نوشیدنی های مختلفی فراهم شود. این افراد از نوشیدنی های فصل و سرو شده در شهر مونیخ راضی نبودند. به همین منظور این افراد تصمیم گرفتند تا مرکز تولید نوشیدنی خود را تاسیس کنند و این فکر به نظر آنها یک ایده منطقی و عاقلانه بود. این مکان توسط پادشاه لودویگ 1 در سال 1828 تاسیس شده است.

ویلهلم در صنعت تولید نوشیدنی خود بسیار موفق بود و میزان فروش بسیار زیادی داشت. به همین خاطر تصمیم گرفت تا Hofbrauhaus را توسعه دهد و کار خود را گسترش دهد. در ابتدا نوشیدنی های این مکان برای عموم مردم در سال 1610 تولید شد. Hofbrauhaus کم کم صاحبان اصلی خود  را کنار گذاشت. در سال 1852 ایالت باواریا مالکیت Hofbrauhaus را به عهده گرفت. امروزه در سال 1897 مکان اصلی باز شد و هنوز پابرجا است و قسمت هایی از آن باقی مانده است و تبدیل به یکی از بهترین رستوران های شهر شده است و رستوران Hofbrauhaus در اینجا احداث شد.

 

 رستوران Hofbrauhaus مونیخ

 

رستوران Hofbrauhaus مونیخ

هیچ سفری به این شهر بدون رفتن به رستوران Hofbrauhaus مونیخ تکمیل نمی شود. این مکان مشهورترین و بزرگترین رستوران در سطح شهر می باشد که قادر است افراد زیادی را همزمان پذیرایی کنند و اجازه لذت بردن از وقت را به آنها بدهد. این مکان در قلب شهر مونیخ قرار دارد و در نزدیکی جاذبه های بسیار زیادی از شهر قرار دارد. در هر زمانی از سال که به این مکان بروید می توانید برنامه ای برای بازدید از رستوران Hofbrauhaus مونیخ داشته باشید تا بتوانید فرصتی برای آشنایی با فرهنگ مردم این شهر داشته باشید.

 

Hofbrauhaus

 

فضای رستوران Hofbrauhaus مونیخ

محیط سنتی رستوران Hofbrauhaus مونیخ شامل یک فضای بسیار سرزنده، غذاهای بسیار خوش طعم و جذاب، موسیقی زنده و نوشیدنی های گوارا و فصل می باشد. گاهی اوقات در این رستوران دوستان و خانواده های نزدیک به دور یک میز چوبی دور هم جمع می شوند تا بتوانند جشنی با هم داشته باشند. در این مکان می توان بر روی صندلی های رعیتی نشست، گاهی اوقات بعضی از این صندلی ها متعلق به 100 سال قبل هستند. این رستوران با عناصری مانند نقاشی های هنری میوه ها و سبزی ها مزین شده است که از سقف به پایین آویزان شده اند و این مکان به وسیله چلچراغ های آهنی که اندازه فانوس های خیابانی هستند نورانی شده است. در این مکان هر روزه گروه موسیقی oompah باواریان موسیقی اجرا می کنند و می توانید به موسیقی مشهور آنها گوش دهید.

 

 رستوران Hofbrauhaus مونیخ

 
غذاهای رستوران Hofbrauhaus مونیخ

این رستوران مکانی برای خوردن غذاهای سنتی است. در این رستوران همه چیز با افتخار از شهر تهیه می شود و نوشیدنی و غذاهای با کیفیت خود را تضمین می کند. تمامی مواد غذایی این رستوران از مواد ارگانیک و طبیعی می باشد. در یک وعده غذایی می توانید یک اسنک سبک با پنیر اوباتزدا بخورید و در کنار آن انواعی از سالادها و دسرها را سفارش دهید. وقتی وارد رستوران Hofbrauhaus مونیخ شوید اصلا دلیلی برای ترک رستوران پیدا نخواهید کرد.

 

پیشخدمت های رستوران Hofbrauhaus مونیخ

جالب است بدانید که در رستوران Hofbrauhaus پیشخدمت های بسیار فعال و ماهری وجود دارد که خدمات عالی برای مسافرین ارائه می دهند. این پیشخدمت ها لباس های سنتی بر تن دارند و با لبخند بهترین خدمات را به مسافرین ارائه می دهند. مطمئن باشید با یکبار امتحان غذاهای رستوران Hofbrauhaus مونیخ مشتری دائمی آن خواهید شد و از غذاهای لذیذ آن در یک محیط آرام و سنتی لذت خواهید برد.

سفر به مونیخ تجربه بیادماندنی برای تمامی افراد ایجاد می کند. شهر مونیخ دارای رستوران های بسیار زیادی است که بهترین غذاهای سنتی و بین المللی را سرو می کنند برای آشنایی با این مکان ها می توانید از سایت دلتابان کمک بگیرید و کمی با آنها و غذاهای آنها آشنا شوید.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران