سیستم حمل و نقل عمومی کلن

استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی کلن

بررسی سیستم حمل و نقل عمومی کلن

سیستم حمل و نقل عمومی کلن کمک بسیار زیادی به جا به جایی مسافرین در سطح شهر می کند. بوسیله سیستم حمل و نقل عمومی کلن به راحتی می توان شهر را بازدید کرد و جا به جایی را در شهر کلن بسیار راحت و آسان می کند. حمل و نقل عمومی  اتوبوس ها، متروها، تراموا، تاکسی ها و .. می باشد. این سیستم ها بسیار سریع هستند و با رعایت نکاتی ایمنی مسافرین را به گوشه و کنار شهر می برند. این سیستم با بهترین امکانات سفر را خاطره انگیز می کنند.

 

subway

 

 سیستم حمل و نقل عمومی کلن

سیستم حمل و نقل عمومی کلن خدماتی 24 ساعته را برای مسافرین و گردشگران شهر فراهم می کنند. این سیستم به گردشگران کمک می کنند تا از گوشه و کنار شهر بازدید کنند و به راحتی به مکان های گردشگری و توریستی دسترسی داشته باشند. گشت و گذار در شهر بوسیله اتوبوس ها و ترامواها آسان است، چرا که این شهر در دسترسی بسیار خوبی از اتوبوس ها و شبکه ترامواها دارند. سطح تعرفه آنها بستگی به مسیری که از شهر یا مکان هایی که سفر خود را شروع کرده اید دارد. حتی می توانید بلیط های روزانه را برای یک نفر و حتی یک گروه دریافت کنید. در صورتی که مسافرین از کارت های ولکام استفاده کنند می توانند به طور 24 ساعته از حمل و نقل عمومی استفاده کنند و تا 50 درصد تخفیف بگیرند.

 

 سیستم حمل و نقل عمومی کلن

 

بلیط های سیستم حمل و نقل عمومی کلن

بلیط های مختلفی در مراکز خدمات مشتری مهیا هستند. حتی بیشتر آنها در دستگاه های بلیط فروشی در اتوبوس ها، متروها و ترامواها قابل دسترسی هستند. بلیط های روزانه برای مقصدهای بسیار زیادی هستند. این بلیط های سیستم حمل و نقل عمومی مسافرین را به کلیسای جامع، موزه ها، مراکز موسیقی و مراکز خرید می رسانند و بلیط های روزانه کمک می کند تا مسافرین به مقصدهای زیادی در بین ساعت های 9 صبح تا 3 شب برسند. این بلیط ها به صورت اتوماتیک معتبر می شوند. اگر بلیط های خود را از دکه های فروش بخرید بهتر است به محض اینکه وارد وسیله نقلیه می شوید آنها را معتبر کنید.

 

 سیستم حمل و نقل عمومی کلن

 

اتوبوس ها و قطارها در کلن

سیستم حمل و نقل بسیار مجهز و راحت هستند. قطارها و اتوبوس ها معمولا هر 20 دقیقه به ایستگاه می رسند و تا دیر وقت کار می کنند. در زمان هایی که ترافیک سنگین است و شهر بسیار شلوغ می باشد بیشتر قطارها هر 5 دقیقه وارد ایستگاه می شوند و بیشتر اتوبوس ها در هر 10 دقیقه به ایستگاه می رسند. در مرکز شهر در طی چند ساعت می توانید به هر مکانی که می خواهید برسید و از سیستم حمل و نقل کلن که بسیار سریع هستند لذت ببرید. در قسمت های مختلف شهر کلن می توانید از اتوبوس ها و قطارها استفاده کنید.این سیستم ها قلب شهر شناخته می شوند.

 

 سیستم حمل و نقل عمومی کلن

 

تاکسی ها و متروها در شهر کلن

در شهر کلن مسافرین می توانند از تاکسی ها نیز استفاده کنند. تاکسی ها به تمامی نقاط شهر دسترسی دارند و جا به جایی مسافرین را راحت تر می کنند. این سیستم  بسیار مجهز می باشد و نرخ آنها بر اساس مسافتی که مسافرین طی می کنند تعیین می شوند. البته باید بدانید که هزینه رفت و آمد در شهر کلن بوسیله تاکسی ها کمی گران تر می باشد.

متروها نیز دارای خطوط زیادی هستند که نقاط مختلف شهر را به هم وصل کرده اند. هر ساله خطوط بیشتری به این سیستم حمل و نقل  اضافه می شود و امکان دسترسی را به جاذبه ها بیشتر می کند.

 

سیستم خدمات فرودگاهی کلن

مسافرین فرودگاه شهر کلن نیز می توانند از حمل و نقل عمومی استفاده کنند. در خارج فرودگاه ایستگاه های اتوبوس شاتل قرار دارد که مسافرین در کوتاه ترین زمان ممکن به مرکز شهر می رسانند. البته در این مناطق تاکسی ها نیز قرار دارند که در ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی به مسافرین این شهر می باشند. تمامی این سیستم حمل و نقل به قسمت های مختلف شهر رفت و آمد دارند.

شهر کلن دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی است که مسافرین بسیار زیادی هر ساله از سرتاسر دنیا از جاذبه های آن دیدن می کنند. در سایت گردشگری دلتابان می توانید با سایر جاذبه های گردشگری این شهر و خدمات فرودگاهی کلن آشنا شوید و از خدمات آن استفاده کنید.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران