یونیورسال استودیو سنگاپور بهترین مرکز تفریحی سنگاپور

نمایی از ورودی یونیورسال استودیو سنگاپور

یونیورسال استودیو سنگاپور یکی از بهترین جاذبه های گردشگری این کشور کوچک اما پر ماجرا می باشد و بی شک یکی از بهترین تفریحات این کشور نیز خواهد بود. سنگاپور از نظر مدرنیته با بسیاری از شهر های آسیایی متفاوت بوده و از جمله مدرن ترین کشور های آسیایی شناخته می شود و به همین دلیل گشت و گذار در خیابان های آن نیز می تواند حس خوبی برایتان داشته باشد اما از گشت و گذار در جاذبه های تاریخی و همچنین مدرن سنگاپور هم اگر بگذریم نباید تفریحات بی نظیر آن را نادیده گرفت و مراکز متعددی در سطح این کشور فعالیت می کنند که می توانید بهترین تفریحات را در آنها تجربه نمایید. یکی از مهمترین مراکز تفریحی در این کشور، یونیورسال استودیو سنگاپور نام دارد که این پارک موضوعی به عنوان یکی از بهترین و محبوب ترین شهربازی ها در جهان شناخته شده و بازدید از آن به کلیه گردشگران سنگاپور توصیه می شود. یکی از مهمترین ویژگی هایی که یونیورسال استودیو سنگاپور را به یک مقصد مناسب تفریحی تبدیل کرده را می توان وجود تفریحات متنوع برای انواع سنین مختلف دانست و به همین دلیل می توانید به صورت خانوادگی از این شهربازی بی نظیر لذت ببرید.

یونیورسال استودیو سنگاپور علاوه بر اینکه یک مقصد گردشگری مناسب برای کلیه گردشگران جهان می باشد از اهمیت ویژه ای برای مردم این کشور نیز برخوردار بوده و بسیاری از مردمان این کشور نیز برخی از اوقات خود را به گشت و گذار و لذت از این پارک موضوعی اختصاص می دهند. هیجان یکی از لازمه های زندگی می باشد و می توانید این حس را به بهترین شکل ممکن در یونیورسال تجربه کرده و بهترین لحظات را برای خود به ارمغان آورید. در این پارک می توانید بیش از 22 بازی بی نظیر را هدف قرار دهید و بی شک متناسب با هر نوع سلیقه ای خواهد بود. گذشت زمان در این پارک معنایی نخواهد داشت چرا که چنان غرق در لذت خواهید بود که گذر زمان را فراموش خواهید کرد. کودکان بیشترین سهم را از این پارک خواهند داشت چرا که انواع شخصیت های کارتونی در آن قابل مشاهده بوده و می توانند در دنیای این شخصیت های کارتونی زندگی کرده و با آنها انس بگیرند. در صورتی که جشن تولد و یا مراسم خاصی در موعد سفر داشته باشید می توانید با گرفتن جشن در این پارک طرف خود را به بهترین شکل ممکن سورپرایز کنید تور مالزی، سنگاپور می تواند بهترین گزینه سفرهای آسیایی باشد.

تفریحات یونیورسال استودیو سنگاپور

یکی از تفریحات یونیورسال استودیو سنگاپور

تفریحاتی که در یونیورسال می توانید تجربه کنید به 7 بخش دسته بندی می شوند و هر یک از این بخش ها بر پایه فیلم های مشهور و نامی ساخته شده اند. هیچ جای تکراری در این پارک وجود نداشته و می توانید از متنوع ترین تفریحات در آن لذت ببرید و تنها تفریحات و بازی ها نیستند که در این پارک توجه شما را به خود جلب می کنند و می توانید با نوشیدن یک نسکافه داغ یا یک نوشیدنی سرد در کافه های یونیورسال از خود پذیرایی کنید. انواع سرگرمی های که زمانی آرزویش را داشتید در این پارک مهیا شده و می توانید به یکباره تمامی آرزو های خود را برآورده شده ببینید. اجرا های خیابانی و کنسرت ها زرق و برق بیشتری به هر یک از بخش ها داده اند و می توانید 7 دنیای متفاوت را در این پارک موضوعی هدف قرار دهید. از مهمترین تفریحات این پارک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ترن یونیورسال: چنانچه خواهان هیجان در یونیورسال باشید امتحان کردن ترن آن عاری از لطف نخواهد بود، لازم است بدانید که ترن یونیورسال استودیو سنگاپور به عنوان مرتفع ترین تر های دوقلوی جهان شناخته شده اند و ساخت آن الهام گرفته از سریال تخیلی ناوبر فضایی گالاکتیکا می باشد.

سرزمین شرک: یکی دیگر از بخش های تفریحی یونیورسال سنگاپور سرزمین شرک و اجرای موزیکال غول ها در این قسمت می باشد که می تواند برای کودکان یکی از بهترین تفریحات باشد.

مصر باستان

نمای مصر باستان در استودیو سنگاپور

آیا می خواهید از اهرام مصر دیدن نمایید؟ با سفر به یونیورسال استودیو سنگاپورمی توانید با یک تیر دو هدف نشانه رفته و اهرام مصر را نیز با همان ساختار مشاهده کنید. یکی از محبوب ترین بخش های این پارک، مصر باستان می باشد که در این بخش اهرام مصر به گونه ای کاملا مشابه با نمونه اصلی در مصر ساخته شده اند و می توانید با تاریخ و فرهنگ مصریان نیز در کوتاه ترین زمان اطلاعاتی کسب نمایید.

دنیای گمشده

دنیای گمشده و تابلوی آن

بیشترین هیجان پس از ترن یونیورسال استودیو سنگاپور را می توانید در دنیای گمشده آن تجربه کنید، این بخش کاملا مختص دایناسور ها و دوران ژوراسیک بوده و می توانید در یک سرزمین رویایی با دایناسور ها دست و پنجه نرم کرده و نهایت لذت را از سفر خود ببرید.

علاوه بر موارد ذکر شده، ده ها تفریح دیگر در این منطقه انتظار شما را می کشند که بی شک بهترین لحظات را برایتان رقم خواهند زد.

دسترسی به پارک یونیورسال سنگاپور

تفریحات جذاب یونیورسال استودیو سنگاپور

این پارک در منطقه سنتوسا سنگاپور قرار گرفته و می توانید تنها در عرض 10 دقیقه از مرکز تجاری سنگاپور به آن دسترسی داشته باشید. برای دسترسی به این پارک می توانید از وسیله های نقلیه متنوعی استفاده نمایید و از جمله بهترین وسیله های حمل و نقل می توان به اتوبوس، خطوط ریل ام آر تی و تاکسی ها اشاره کرد.

هزینه ورودی برای بزرگسالان 76 دلار، کودکان 56 دلار و کهنسالان 38 دلار سنگاپور خواهد بود و می توانید از ساعت 10 تا 20 شب از این پارک بی نظیر دیدن نمایید.

نظرات کاربران