بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز
3 آبان 1398
ایرلاین ها

آشنایی با پرواز بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز

پرواز بیزینس کلاس

پرواز بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز را می توان یکی از بهترین کلاس های پروازی دانست که به دلیل کیفیت بالای خدماتش مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. پرواز بیزینس کلاس خدمات متوسط هواپیمایی را ارائه می دهد و همانطورکه از نام آن پیدا است اغلب افراد تجاری و صاحب منصبان از آن استفاده می نمایند. توجه داشته باشید که صندلی های این کلاس پروازی از جمله مزیت های آن به شمار می رود و امکان تا شدن به حد ممکن را خواهند داشت و به یک تخت تبدیل خواهند شد و مسافران به راحتی می توانند بر روی آن استراحت نمایند.

امکانات متنوعی در این کلاس پروازی شاهد هستیم که از جمله مهمترین امکانات آن می توان مجهز بودن به چراغ مطالعه و میز غذاخوری اشاره نمود. بهترین سرویس دهی به این کلاس پروازی ارائه می شود و مسافران می توانند بهترین و لذیذترین غذاها را در آن سرو نمایند. ترکیش ایرلاینز یکی از محبوب ترین شرکت های پروازی می باشد که در سطح بین المللی فعالیت داشته و به 300 نقطه جهان پرواز انجام می دهد. اگر قد خرید تور و یا رزرو بلیط هواپیما را دارید و میخواهید سفرتا را با ترکیش تجربه کنید، با ما همراه باشید.

پرواز بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز

ترکیش ایرلاینز یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی فعال در عرصه بین المللی است که هر ساله پرواز های مختلفی را به اکثر نقاط جهان دارد و ناوگان های این شرکت پروازی بالاترین درجه کیفی را داشته و بهترین خدمات را برای مسافران در نظر گرفته اند. ترکیش ایرلاینز کلاس های پروازی مختلفی را ارائه می نمایند که در هر یک از این کلاس های پروازی خدمات ویژه ای برای مسافران در نظر گرفته شده است و می توانید متناسب با خواسته خود اقدام به انتخاب کلاس مورد نظر خود نمایید.

لازم به ذکر است که کلاس های پروازی در حالت کلی به 3 نوع: اکونومی، تجاری و فرست کلاس دسته بندی می شوند که بهترین آنها فرست کلاس است و بیشترین خدمات را برای مسافران ارائه می نماید. شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز یکی از شرکت های معروف و فعال بین المللی می باشد که در کشور ایران نیز فعالیت موثری دارد. این شرکت پروازی بیشترین میزان امکانات و خدمات را برای مسافران در نظر گرفته است وبه همین دلیل هیچگونه کمبودی با انتخاب ناوگان این شرکت نخواهید داشت.

 

بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز

تاریخچه ترکیش ایرلاینز

همانطور که از نام این شرکت پروازی پیداست ترکیش ایرلاینز به عنوان یکی از شرکت های پروازی ملی ترکیه می باشد و پرچم کشور ترکیه نیز بر روی تمامی ناوگان قابل مشاهده می باشد. ترکیش ایرلاینز امروزه یکی از بهترین شرکت های پروازی جهان به شمار می رود و به اکثر نقاط جهان پرواز دارد. این شرکت به جهت مدرن سازی ترکیه و به دستور آتاتورک در سال 1933 به وجود آمد.

ترکیش ایرلاینز در ابتدا تعداد اندکی ناوگان داشت، اما به دلیل مدرن بودن هواپیماها و ارائه بهترین خدمات توانست سریعا به یکی از بهترین شرکت های پروازی ترکیه تبدیل شود. ترکیش ایرلاینز سال های سخت و دشوار بسیاری را پشت سر گذاشته است و فراز و نشیب های متعددی را تجربه کرده است اما امروزه به 300 مقصد مختلف جهان پرواز دارد و به عنوان یکی از فعال ترین شرکت های هواپیمایی در جهان شناخته می شود. باید بدانید که معروفیت این شرکت پروازی به بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز نیز بستگی دارد چرا که این شرکت از جمله معدود شرکتهایی است که اقدام به ارائه این کلاس پروازی نموده است و بهترین خدمات را برای مسافران ارائه می نماید.

فضای بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز

کلاس پروازی اکونومی در یک بخش در نظر گرفته شده است و در آنها صندلی هایی به صورت ردیفی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند اما فضای بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز بسیار باز تر از این گونه کلاس های پروازی می باشد و یکی از مهمترین مزیت های این کلاس پروازی به شمار می رود. فضای آرام و دلنشین بیزینس کلاس در ترکیش ایرلاینز از دیگر ویژگی های این نوع پروازها می باشد و مسافران به راحتی می توانند بر روی صندلی های تعبیه شده بنشینند.

سافر با انتخاب این کلاس پروازی فضای آزاد بسیاری خواهد داشت. با انتخاب این کلاس پروازی می توانید با اطمینان کامل و آسودگی خاطر از تمامی امکانات استفاده نمایید. به همین دلایل است که بسیاری از تاجران و کسانی که دارای برند خاصی هستند، بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز را انتخاب می نمایند و دلیل آن را می توان مناسب بودن فضا و میزان خدمات دانست.

خدمات پرواز بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز

بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز خدمات منحصر به فردی را برای مسافران در نظر گرفته است و به همین دلیل با انتخاب این پرواز هیچگونه کمبودی نخواهید داشت. از آنجا که اکثریت استفاده کنندگان از این کلاس پروازی افراد مشهور و همچنین صاحب منصبان هستیم کلیه خدمات با بهترین کیفیت ها ارائه خواهند شد و بی شک از آن رضایت کامل خواهند داشت. توجه داشته باشید که انواع خدمات رفاهی برای مسافران این بخش در نظر گرفته شده است و کارکنان هواپیما در اختیار مسافران بیزینس کلاس بوده و می توانید تمامی خواسته های خود را از این مسئولان بخواهید.

یکی از مهمترین خدمات بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز را می توان ارائه غذا در زمان مقرر دانست که این امر زمانی به وقوع خواهد پیوست که پروازی طولانی مدت داشته باشید چرا که در پرواز های کوتاه نیاز به خوردن غذا نخواهد بود و البته می توانید در پرواز های کوتاه مدت نیز از رستوران هواپیما اقدام به خرید نمایید. توجه داشته باشید که بر روی هر یک از صندلی های بیزینس کلاس یک چراغ در نظر گرفته شده است که نور این چراغ ها قابل تنظیم بوده و به راحتی می توانید نور آن را به حد دلخواه خود درآورید.

خدمات بیزینس کلاس ترکیش ایر

امکانات پرواز بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز

در پرواز های بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز امکانات متعددی برای مسافران در نظر گرفته شده است و به همین دلیل مسافران می توانند سفری با آرامش داشته باشند. از جمله مهمترین امکانات این کلاس پروازی می توان به داشتن صندلی های راحت اشاره نمود چرا که صندلی های بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز به صورت یک تخت درآمده و تختی به طول 188 سانتی متر ایجاد خواهند نمود که مسافران به راحتی می توانند بر روی آنها دراز بکشند.

مسافران این بخش اجازه حمل بار به میزان 30 کیلوگرم را خواهند داشت و البته امکان افزایش این وزن با پرداخت مبلغ اضافی امکان پذیر خواهد بود. یکی از مهمترین بخش های پر کاربرد را می توان میز جلوی هر صندلی دانست که امکان باز و بسته کردن آن وجود خواهد داشت و در مواقعی که به خوردن غذا و نوشیدن چای و قهوه اقدام می کنید می توانید آن را باز نمایید.

 

امکانات بیزینس کلاس ترکیش ایرلاین

سرو غذا در بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز

یکی از مهمترین مواردی که بیزینس کلاس را با کلاس پروازی اکونومی متمایز می نماید نوع غذاهایی است که به مسافران ارائه می نماید چرا که می توانید بهترین غذا ها را در این کلاس پروازی انتخاب نمایید. یکی از وجه تمایزات این کلاس پروازی را می توان امکان انتخاب غذا توسط مسافران دانست و می توانید خودتان هر نوع غذای بین المللی و مخصوص را سفارش داده و در کمترین زمان تحویل بگیرید. غذاهایی که در بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز سرو خواهند شد در کنار دسر، مخلفات و میوه خواهند بود و می توانید یک وعده غذایی کامل داشته باشید.

اهمیت پرواز بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز

توجه داشته باشید که به دلیل آسایش بالای کلاس پروازی تجاری و همچنین میزان خدماتی که در هواپیما های ترکیش ارائه می شود بسیاری از ایرانیان نیز هواپیما های این شرکت را برای پرواز انتخاب می نمایند و به دلیل گذر این هواپیما ها از ایران امکان استفاده از آنها برای تمامی ایرانیان وجود خواهد داشت و به راحتی می توانید نسبت به رزرو بلیط آن اقدام نمایید.

نظرات کاربران