سفر به آمریکا

راهنمای سفر به آمریکا

ایالات متحده آمریکا یکی از مقاصد ایده­ آل برای گردش و زندگی محسوب می­شود و افراد بسیاری تمایل دارند اقامت این کشور را به دست بی آورند. البته برخی از افراد نیز هستند که ترجیح می­ دهند تنها برای مدت زمانی کوتاه و یا سفر وارد آمریکا شوند. آمریکا یکی از کشورهای بزرگ و پیشرفته در جهان شناخته می­شود که هیچ­گونه زیرساخت توریستی نداشته و قطارهایی که در این کشور رفت­ وآمد می­کنند تنها در چند نقطه محدود توقف دارند.

افراد بسیاری تمایل دارند برای کار وارد آمریکا شوند اما باید درنظر داشته باشند که این کشور به سختی ویزای کار صادر می­کند و گردشگران نیز باید مدت زمان زیادی را برای اخذ ویزای توریستی آمریکا درنظر داشته باشند. سفر به آمریکا نیازمند آشنایی با هزینه ­ها و شرایط اقامت در این کشور است و چنانچه فردی این اطلاعات را دراختیار داشته باشد می­تواند با برنامه­ ریزی و آگاهی بیشتری سفر خود را آغاز کند.سفر به آمریکا

در صورتی که به سفر های خارجی علاقمند هستید ، تور ترکیه ارزان و  تور ارمنستان ارزان  هم میتوانند پیشنهادات خوبی برای شما باشند. این تور های پر طرفدار ، از نظر مالی نیز بسیار به صرفه هستند و شما میتوانید با هزینه کمتری به این کشور های جذاب سفر کنید.

هزینه اقامت درسفر به آمریکا

هزینه اقامت در آمریکا باتوجه به رزرو هتل و هاستل و یا خانه اجاره­ای متفاوت خواهد بود. تعداد هتل­های این کشور زیاد نیستند و افرادی که تمایل دارند در هاستل اقامت کنند باید در بیرون از شهرهای بزرگ این کار را انجام دهند. اقامت در هاستل­ ها حدود 25 تا 40 دلار برای هرشب هزینه درپی خواهد داشت این درحالی است که افراد برای اقامت در هتل­های ارزان قیمت و مسافرخانه ­ها باید برای هرشب مبلغ 35 دلار را پرداخت کنند. اقامت در هتل­های لوکس آمریکا نیز از قیمت 70 دلار آغاز می­شود اما متقاضیان باید توجه داشته باشند که این مبلغ در شهرهایی همچون نیویورک بیشتر بوده و افراد برای هرشب اقامت خود باید مبلغ 100 دلار را پرداخت کنند.

هزینه غذا در سفر به آمریکا

هزینه­ای که بابت غذا در آمریکا باید پرداخت شود نسبت به دیگر کشورها ارزان­تر است و افراد می­توانند با پرداخت کمترین مبلغ از غذاهای فست­فودی و یا ساندویچ­ها استفاده کنند. هزینه­ای که بابت خرید ساندویچ پرداخت می­شود 5 دلار بوده و جهت خرید فست ­فود نیز باید 6 دلار را پرداخت نمود. هزینه غذا در امریکا باتوجه به رستورانی که انتخاب می­شود متغیر است و به نوع انتخاب افراد نیز بستگی دارد. در رستوران­ هایی که دارای میز و صندلی هستند افراد برای هر وعده غذایی باید مبلغی در حدود 10 تا 15 دلار را پرداخت نمایند. البته در شهرهای ساحلی آمریکا هزینه غذا کمی بالاتر خواهد بود اما اگر افراد خود علاقه­ مند به آشپزی باشند می­توانند با پرداخت 50 تا 60 دلار به­ صورت هفتگی مواد اولیه را خریداری نموده و آشپزی کنند.

هزینه حمل­ ونقل در آمریکا

مساحت بالایی که آمریکا دارد موجب شده سفر به شهرهای مختلف آن کمی سخت باشد و افراد برای اینکه بتوانند به راحتی به بخش­های مختلف این کشور سفر کنند بهترین گزینه استفاده از ماشین خواهد بود. سفر با ماشین به افراد این امکان را می­دهد که از تمام مناظر طبیعی و دیدنی این کشور بازدید نمایند. در شهرهای ساحلی می­توان با پرداخت کمترین هزینه از اتوبوس و قطار برای جابجایی در بخش ­های مختلف استفاده کرد. برای سوار شدن به اتوبوس تنها پرداخت یک دلار کافی خواهد بود و با این مبلغ افراد می­توانند خود را به نقطه موردنظر برسانند.

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید آنلاین بلیط پرواز خارجی از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو هتل ارزان نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

نظرات کاربران