11 آذر 1397
آلمان

سفر به آلمان

فهرست مطالب

سفر به آلمان

هرساله گردشگران بسیاری از کشورهای بین­ المللی با هدف سفر به آلمان وارد می­شوند اما افرادی نیز هستند که جهت برخورداری از شرایط زندگی ایده­ آل به این کشور اروپایی مهاجرت می­کنند.

آلمان کشوری اروپایی و توسعه یافته است که جایگاه ویژه­ای از نظر گردشگری و موسیقی و هنر دارد. این کشور اروپایی از نظر صنعتی طی سال­های گذشته توانسته به پیشرفت­ه ای قابل توجهی دست پیدا کند.

سفر به آلمان مستلزم آشنایی با وصعیت این کشور بوده و چنانچه افراد پیش از سفر خود اطلاعات لازم را در اختیار داشته باشند می­توانند سفری بدون مشکل را تجربه کنند.

تور لحظه آخری مشهد

وضعیت آب ­وهوای آلمان

علیرغم تابستان­های گرم و زمستان­های سرد باید وضعیت آب­ وهوای آلمان را معتدل معرفی کرد.

موقعیت جغرافیایی آلمان موجب شده تا امکان بارندگی در هر فصلی وجود داشته باشد به همین دلیل توصیه می­شود افرادی که قصد سفر به آلمان را دارند حتما چتر با خود داشته باشند.

میانگین دمای هوا در فصل زمستان به منفی 10 درجه می­رسد این درحالی است که دمای هوا در طول فصل تابستان به 35 درجه سانتیگراد افزایش پیدا می­کند.

تور لحظه آخری دبی

سفر به آلمان

هزینه اقامت در آلمان

یکی از مهم­ترین مواردی که افراد پیش از سفر به آلمان باید درنظر داشته باشند هزینه اقامت در آلمان است.

متقاضیان باید درنظر داشته باشند که هزینه اقامت در این کشور اروپایی در مقایسه با دیگر کشورهایی که در حوزه یورو قرار دارند ارزان بوده و این مسئله موجب شده افراد بسیاری آلمان را به­عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند. 

اقامت در هاستل­ های آلمان نیازمند پرداخت مبلغ 10 تا 30 یورو به ازای هرشب است.

اجاره اتاق خصوصی در هاستل ­ها پرداخت مبلغ 50 یورو را درپی خواهد داشت.

هزینه اقامت در آلمان باتوجه به شهر و محلی که برای اقامت انتخاب می­شود متغیر خواهد بود.

در این کشور اروپایی هتل­های ارزان­قیمتی نیز وجود دارد که مبلغ پایه به ازای هرشب اقامت در آن­ها حدود 50 یورو است.

اقامت در اتاق­ هایی که دارای دو تخت­خواب است به همراه استفاده از سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی مستلزم پرداخت مبلغ 45 تا 65 یورو به ازای هر شب است.

اگر متقاضیان تمایل داسته باشند که آپارتمانی را به­صورت اختصاصی برای خود اجاره کنند باید مبلغ 45 یورو را به­ عنوان کرایه بپردازند.

تور ارزان گرجستان

هزینه غذا در آلمان

از دیگر مواردی که پیش از سفر به آلمان باید نسبت به آن توجه داشت هزینه غذا در آلمان است.

متقاضیان در طول سفر خود می­توانند مبلغ کمی را برای تهیه غذا در این کشور اروپایی پرداخت کنند. در سطح خیابان­ های این کشور فروشندگانی حضور دارند که تنها با پرداخت مبلغ 2 تا 4 یورو می­­توان غذایی ارزان ­قیمت را خریداری کرد.

تهیه غذا از کافه­ ها نیازمند پرداخت مبلغ 9 تا 15 یورو است اما با پرداخت مبلغ 5 یورو می­توان از ساندویچ ­های آماده نیز استفاده کرد.

میل کردن یک وعده غذای سنتی این کشور به همراه نوشیدنی مبلغ 14 یورو هزینه دربرخواهد داشت.

در رستوران­ها و کافه­ های این کشور غذاهای خاورمیانه و ترکی نیز عرضه می­شوند که برای میل کردن آن­ها افراد باید مبلغ 20 یورو را بپردازند.

اگر فردی تمایل داشته باشد خود آشپزی کند با پرداخت مبلغ 35 تا 65 یورو می­تواند مواد غذایی موردنیاز خود را به صورت هفتگی خریداری نماید.

 

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران