هزینه های سفر به سنت پترزبورگ

بررسی دقیق و کامل هزینه های سفر به سنت پترزبورگ

هزینه های سفر به سنت پترزبورگ

هزینه های سفر به سنت پترزبورگ به موارد مختلفی بستگی خواهد داشت که باید قبل از سفر به آنها توجه ویژه داشته باشید. سفر به تور سنت پترزبورگ یکی از انتخاب هایی است که هر ساله شاهد شرکت خیل عظیمی از گردشگران در آن هستیم. باید بدانید که این شهر یکی از شهر هایی است که در آن شاهد فعالیت هتل های متعددی هستیم و این امر به دلیل جاذبه های گردشگری متعدد در این شهر می باشد. یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید هزینه هایی است که برای سفر مورد نیاز خواهد بود.

هزینه های سفر را می توان به هزینه های قبل از سفر سنت پترزبورگ و بعد از سفر دسته بندی نمود. قبل از سفر به سنت پترزبورگ باید بدانید که چه مراحلی را باید طی کنید و هزینه های این مراحل چه مقدار خواهد بود همچنین باید بدانید که پس از سفر چه مواردی را باید رعایت کنید و هزینه های این موارد چقدر خواهد بود. در این مقاله تمامی خرج و مخارجی که در سفر به سن پترزبورگ باید به آن توجه داشته باشید را به حضورتان معرفی نموده ایم

در صورتی که به سفر های خارجی علاقمند هستید ، تور لحظه آخری دبی هم میتواند پیشنهاد خوبی برای شما باشند. این تور پر طرفدار ، از نظر مالی نیز بسیار به صرفه است و شما میتوانید با هزینه کمتری به این کشور  جذاب سفر کنید.

گذرنامه از جمله هزینه های سفر به سنت پترزبورگ

یکی از هزینه های سفر به سنت پترزبورگ را می توان هزینه های قبل از سفر دانست که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید.

گذرنامه

قبل از سفر به سنت پترزبورگ باید مدارک خاصی را داشته و مراحل ویژه ای را طی نمایید. از جمله هزینه های سفر به این شهر که قبل از سفر باید به آنها توجه داشته باشید می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– 1 هزار تومان بابت شناسه
– حدود 4 هزار تومان بابت عوارض شهرداری
– حدود 100 هزار تومان جهت صدور گذرنامه به حساب خزانه داری
– حدود 37 هزار تومان از بابت خدمات پلیس +10 و هزینه های پست
هزینه ویزا را می توان یکی دیگر از هزینه ها دانست که هزینه ویزا ها با یکدیگر متفاوت خواهد بود. باید بدانید که هزینه انواع ویزا سن پترزبورگ از قیمت 1 میلیون تومان تا 6 میلیون تومان متفاوت خواهد بود.

هزینه خرید بلیط هواپیما

یکی دیگر از هزینه های سفر به این شهر را می توان هزینه های بلیط برای پرواز دانست که باید پرداخت شود. توجه داشته باشید که هزینه های پرواز را می توانید خودتان نیز کنترل نمایید. چرا که بلیط  هواپیما را می توانید در انواع مختلف مشاهده نمایید که این امر سبب تمایز قیمت چشمگیر بلیط خواهد شد.

هزینه اقامت

یکی از مهمترین هزینه های سفر به این شهر را می توان هزینه های اقامت دانست که این هزینه ها را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود چرا که در سطح شهر سنت پترزبورگ هتل های متفاوتی فعالیت می کنند که هر یک از آنها ویژگی های منحصر به خود را داشته و در نتیجه قیمت متفاوتی نیز خواهند داشت.

[cn-suggest-posts sts=”مراکزخرید سنت پترزبورگ بسیار متنوع و زیبا می باشد” stl=”https://deltaban.com/shopping-center-saint-petersburg/” sbs=”خرید آنلاین بلیط هواپیما” sbl=”https://deltaban.com/flights/”]

اقامت از جمله هزینه های سفر به سنت پترزبورگ

جهت اقامت در سنت پترزبورگ می توانید از میان هتل های 1 الی 5 ستاره یکی را انتخاب نمایید یا اقدام به اجاره منزل نمایید. اما هاستل می تواند میزان هزینه سفر به سنت پترزبورگ را به حداقل برساند. باید بدانید که تمامی معاملات در سنت پترزبورگ بر حسب دلار انجام می شود. هزینه اقامت در انواع هتل های مختلف در سنت پترزبورگ از قرار زیر خواهد بود:

– هزینه اقامت یک روزه دریک هتل 1 ستاره حدود 8 الی 20 دلارهزینه برخواهدبود.
– هزینه اقامت یک روزه در یک هتل 2 ستاره بین 16 الی 40 دلار هزینه بر خواهد بود
– هزینه هتل 3 ستاره نیزبه ازای یک شب اقامت از 16 الی 61 دلارمتغیرخواهدبود.
– هزینه هتل 4 ستاره نیز 37 الی 112 دلارهزینه خواهدداشت.

– هتلهای 5 ستاره سنت پترزبورگ که گران قیمت ترین نوع اقامت می باشد به ازای یک شب 90 الی 160 دلار از شما اخذ خواهند کرد.
هاستل ها را می توان ارزانترین نوع اقامت دانست که به ازای یک شب اقامت مبلغی حدود 6 الی 14 دلار از شما اخذ خواهد شد. توجه داشته باشید که می توانید با انتخاب زمان سفر خود در اوقات کم گردشگر ، میزان هزینه های سفر خود را به حداقل برسانید.

هزینه خورد و خوراک

یکی از مهمترین هزینه های سفر به این شهر را می توان هزینه هایی دانست که به جهت خورد و خوراک خرج می شوند. در رابطه با این موضوع باید گفت: مردم سنت پترزبورگ به خورد و خوراک اهمیت ویژه ای قائل هستند و به همین دلیل انتخاب متنوعی از غذا ها را پیش رو خواهید داشت که هر یک از آنها نیز قیمت بخصوصی خواهند داشت.

خورد و خوراک از جمله هزینه های سفر به سنت پترزبورگ

باید بدانید که نمی توان قیمت غذا را ارزان دانست. جهت خوردن یک صبحانه معمولی با مخارج کم باید حدود 4 الی 8 دلار هزینه نمایید و هزینه ناهار نیز حدود 5 الی 9 و شام 7 الی 15 دلار خواهد بود. گران بودن خورد و خوراک در این شهر به دلیل گران بودن مواد اولیه غذایی می باشد و به همین دلیل باید حتما به فکر خورد و خوراک خود در سفر به سنت پترزبورگ باشید. البته غذاهای محلی را می توانید تنها با پرداخت 3 الی 4 دلار میل نمایید. جهت سرو غذا در رستوران های معمولی حدود 12 الی 24 و سرو غذا در رستوران های گران قیمت هزینه ای بین 24 الی 48 دلار باید بپردازید.

هزینه حمل و نقل

حمل و نقل را می توان از جمله مواردی دانست که باید به آن توجه داشته باشید. وسیله های نقلیه متفاوتی را می توانید در سفربه سنت پترزبورگ شاهد باشید و می توان گفت از هرگونه وسیله نقلیه شهری می توانید در سنت پترزبورگ استفاده نمایید.

[cn-suggest-posts sts=”مکان های جذاب شهری سنت پترزبورگ” stl=”https://deltaban.com/stunning-city-urban-places/” sbs=”تور سنت پترزبورگ” sbl=”https://deltaban.com/russia-tours/”]

حمل و نقل از جمله هزینه های سفر به سنت پترزبورگ

یکی از هزینه های سفر به این شهر را می توان حمل و نقل دانست که گران قیمت ترین نوع وسیله های حمل و نقل را می توان تاکسی ها دانست که این وسیله ها برای یک مسیر نیم ساعتی هزتینه ای حدود 15 الی 20 دلار اخذ خواهند کرد اما اتوبوس و مینی بوس ها همین مسیر را با کمتر از 1 دلار طی خواهند کرد. هزینه هر یک کیلومتر برای تاکسی های شهری حدود 2/1 دلار خواهد بود. اما تراموا و مترو و همچنین اتوبوس قیمت پایین تری نسبت به سایر وسیله های نقلیه دارند. چرا که جهت جابجایی به هر نقطه از شهر تنها حدود 1 دلار از شما درخواست خواهد شد. البته می توانید از دوچرخه ها نیز جهت حمل و نقل استفاده نمایید که در این صورت می توانید میزان هزینه های سفر به سن پترزبورگ را به حداقل برسانید.

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید آنلاین بلیط پرواز خارجی از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو هتل ارزان نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

نظرات کاربران