بررسی هزینه های سفر به مسکو

هزینه های سفر به مسکو

فهرست مطالب

 سفر به مسکو

سفر یکی از دلپذیرترین برنامه هاست که هر فرد به آن علاقه بسیار زیاد و شدیدی دارد. روسیه یکی از سرد ترین کشورهای جهان است و هزینه های سفر به مسکو برای افراد زیادی که مکان های سردسیر و بازدید از روسیه را دوست دارند بسیار مهم و موثر میباشد. 
هزینه ها بسیار زیاد نمی باشد و شما با یک هزینه معمولی و شرکت در یک تور گردشگری معمولی می توانید به این شهر سفر کرده و از گردشگری در یکی از سردترین شهرهای جهان و کشورهای جهان بسیار لذت ببرید. اما فراموش نکنید برای سفر به مسکو تنها هزینه ها مهم نمی باشد و شما باید یک لباس گرم بسیار مناسب برای سردترین شهر جهان همراه خود داشته باشید.

در صورتی که به سفر های خارجی علاقمند هستید ، تور ترکیه لحظه آخری و تور گرجستان ارزان هم میتوانند پیشنهادات خوبی برای شما باشند. این تور های پر طرفدار ، از نظر مالی نیز بسیار به صرفه هستند و شما میتوانید با هزینه کمتری به این کشور های جذاب سفر کنید.

بررسی هزینه های سفر به مسکو

سفر به کشورهای خارجی برای کشور ما هزینه‌هایی را دارد. یکی از هزینه‌های سفر هزینه تهیه پاسپورت باشد و برای اینکه بتوانید به کشوری خارج سفر کنید حتما باید پاسپورت خود را تهیه کنید. مدارک لازم جهت تهیه پاسپورت با هزینه‌های مربوط به آن را می‌دانید و تقریباً میتوان حدس زد که حدود ۲۰۰ هزار تومان هزینه تهیه پاسپورت می باشد.
برای دیگر هزینه ها شما باید مدرکی از جمله هزینه تهیه ویزا را پرداخت کنید. برای اینکه بتوانید به مسکو وارد شوید و یا به روسیه بروید پس از سال ۲۰۱۱ هم باید ویزای این کشور را دریافت کنید. دریافت ویزا نیز یکی از هزینه های سفر به مسکو می باشد که هزینه های خاص خود را دارد.

بررسی هزینه های سفر به مسکو
از دیگر هزینه‌های سفر به مسکو هزینه رفتن و راه های ورود به مسکو می باشد.

مسیر رسیدن و هزینه های سفر به مسکو

بهتر است این را بدانید برای رسیدن به این شهر از ایران راه های گوناگون ندارید و تنها با هواپیما میتوانید به این شهر بروید و تنها راه رسیدن شما مسیر هوایی میباشد. زیرا شما برای دریافت ویزای ورود به روسیه بلیط هواپیمای خود را به سفارت نشان داده تا بتوانید اجازه ورود و گردشگری در روسیه را دریافت کنید. پس هزینه هاشامل تهیه بلیط هواپیما یا به صورت شخصی یا به وسیله آژانس های مسافرتی می باشد.

[cn-suggest-posts sts=”متروی مسکو” stl=”https://deltaban.com/attraction/moscow-metro/” sbs=”ویزای روسیه” sbl=”https://deltaban.com/russia-visa/”]

هزینه های اقامت

اگر قصد دارید که در هزینه های سفر به مسکو خود صرفه جویی کرده بهتر است که به صورت شخصی به این کشور سفر کنید و نوع مقصد خود، نوع محل اقامت، خوراک و آنچه که قصد دیدن از آن را دارید، خود تعیین کنید و هزینه‌های آن را کمتر کنید. هزینه ها به وسیله تور با آژانس های هوایی  ممکن است مقداری گران تر شود زیرا آنها در هتل های خوب اقامت می کنند اما زمانی که شما به صورت شخصی به این شهر سفر می کنید هزینه ها با تغییر نوع محل اقامت و یا حتی نوع خوراک و هزینه حمل و نقل و مسائل حمل و نقل ممکن است متفاوت باشد و به شما در صرفه جویی در هزینه ها کمک بسیار زیادی بکند و سفر به مسکو را سفری ارزان و متناسب با درآمد شما برای شما رقم بزند.

هزینه های اقامت از هزینه های سفر به مسکو
در سفر به روسیه، شهر مسکو شما می توانید در یکی از مکان های زیر اقامت داشته باشید.

هتل ها:

هتل ها از انواع لوکس با قیمت گران شروع می شوند، هتل های ۵ ستاره  تا به هتل های تک ستاره می رسند شما می توانید با توجه به هزینه خود یکی از هتل‌های متفاوت و زیبای مسکو را انتخاب کنید و در آن اقامت کنید.

آپارتمان ها:

راه دیگری که می توانید کمی در هزینه های خود صرفه جویی کنید انتخاب آپارتمان ها و خانه هایی که برای استفاده مسافران در مسکو به چشم می خورد باشد. حدود ۹۰۰ مسافر خانه و آپارتمان برای مسافرانی که قصد سفر به مسکو را دارند وجود دارد که با انتخاب یکی از آن ها می توانید هزینه ها را کاهش داده و در آن صرفه جویی کنید.

هاستل:

مورد دیگری که در سفر به مسکو می توانید مشاهده کنید هاستل ها می باشد این هاستل ها برای افراد یک نفره و خانوادگی و متفاوت می باشد و قیمت آنها از بسیار کم حدود ۴۵ هزار تومان تا ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان در هر یک شب متفاوت می باشد که با توجه به نوع تعداد افرادی که پذیرا می شوند و با کلاس بودن آنها قیمت آنها نیز متفاوت می باشد. شما برای حضور در هاستل ها می توانید در هزینه های سفر به مسکو بسیار صرفه جویی کرده و از سفری ارزان قیمت برخوردار شوید.
به غیر از هزینه‌های محل اقامت، هزینه حمل و نقل برای بسیاری از افراد مهم می‌باشد از آنجا که مسکو یکی از گران ترین و پیشرفته ترین شهر های دنیا می باشد لذا باید در این هزینه‌ها نیز صرفه جویی کنید تا هزینه ها شما را تحت فشار قرار ندهد.

[cn-suggest-posts sts=”دانشگاه دولتی مسکو” stl=”https://deltaban.com/attraction/moscow-state-university/” sbs=”تور روسیه” sbl=”https://deltaban.com/russia-tours/”]

هزینه حمل و نقل در هزینه های سفر به مسکو

دولت مردان روسیه برای کم کردن هزینه و راحتی مسافران در مورد هزینه ها برای حمل و نقل آنها امکان استفاده از وسایل متعددی را در نظر گرفتند، مترو و اتوبوس و تراموا، کشتی ها و … که شما با توجه به علاقه خود میتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید. برای اینکه هزینه‌های حمل و نقل شما کاهش داشته باشد و شما هزینه بسیار زیادی پرداخت نکنید باید ترویکا که بلیت الکترونیکی این شهر میباشد را تهیه کنید که در تعداد آن محدودیت ندارید می توانید آن را تا ۳ هزار روبل شارژ کرده و از آن در سفرهای خود استفاده کنید و از یکی از وسایل حمل و نقل از جمله کشتی، تاکسی، اتوبوس، مترو و….استفاده کنید و به هر کجا که دوست دارید سفر کنید.

هزینه حمل و نقل در هزینه های سفر به مسکو
از دیگر هزینه های سفر به مسکو می توان برای شما هزینه خورد و خوراک و هزینه پوشاک را در نظر گرفت و با توجه به گران بودن شهر مسکو شما باید سعی کنید تهیه غذای خود را خود بر عهده بگیرید و هزینه های سفر شما ارزان تر شود.

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید بلیط هواپیما چارتر از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو هتل نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

نظرات کاربران