معرفی اقامتگاه های توکیو

اقامتگاه های توکیو در جذابترین مکان های توکیو

 معرفی اقامتگاه های توکیو :

امروزه جمعیت بسیاری هستند که به کشور ژاپن می روند ولی برای کم کردن هزینه های سفر خود به دنبال اقامتگاه های توکیو می باشند، چرا که هزینه های هتل خیلی بیشتر از اقامتگاه های توکیو است. البته اقامت در هر مکانی که ممکن نیست و باید مکانی را برای اقامت انتخاب کنید که پاکیزه و آرام باشد. در شهر توکیو اقامتگاه هایی وجود دارد که نه تنها برای خوابیدن مناسب می باشد بلکه شما اگر ماندن در آنجا را تجربه کنید، برای بیشتر ماندن مشتاق تر می شوید.به همین دلیل در ادامه برخی از اقامتگاه های توکیو که بسیار الهام بخش می باشند و قابل اقامت هستند را معرفی می کنیم. باید دقت داشته باشید که این اقامتگاه های توکیو خیلی فراتر از یک جایی برای خواب هستند بلکه مکانی جذاب و هیجان انگیز می باشند.

همانطوری که بیان نمودیم برخی از افرادی که به کشور ژاپن می روند نمی خواهند هزینه زیادی را برای اقامت صرف کنند و به همین دلیل به دنبال اقامتگاه های توکیو می باشند. در ادامه برخی از بهترین اقامتگاه های توکیو را معرفی می کنیم.

در صورتی که به سفر های خارجی علاقمند هستید ، تور ترکیه ارزان و  تور ارمنستان ارزان  هم میتوانند پیشنهادات خوبی برای شما باشند. این تور های پر طرفدار ، از نظر مالی نیز بسیار به صرفه هستند و شما میتوانید با هزینه کمتری به این کشور های جذاب سفر کنید.

1. خوابگاه بوک اند بد از اقامتگاه های توکیو

یکی از محبوب ترین اقامتگاه های توکیو این خوابگاه می باشد . در این اقامتگاه کتاب های بسیار دوست داشتنی وجود دارد و محیط آن بیش از اندازه راحت می باشد. کسانی که در این خوابگاه اقامت داشته اند به قدری اشتیاق نشان داده اند که علاوه بر اینکه از این خوابگاه در توکیو وجود دارد یک شعبه دیگری هم به تازگی در شهر کیوتو تاسیس کرده اند. درست است که بیشتر کتاب های آنها ژاپنی می باشد ولی کتاب های انگلیسی زیادی هم در آنجا قرار داده اند. البته شما می توانید با مشاهده کتاب های ژاپنی با فرهنگ و نوشتار ژاپنی ها بیشتر آشنا شوید.

خوابگاه بوک اند بد
کسی که این اقامتگاه را تاسیس کرده وقتی به سفر می رفته است حتما با خود کتابی را همراه داشته تا در طول سفر آن کتاب را مطالعه کند، به همین علت اقامتگاهی را تاسیس کرده است که سراسر کتاب می باشد. شما اگر یک شب در این اقامتگاه ماندگار شوید به قدری لذت می برید که مشتاق می شوی یک شب دیگر در شهر توکیو ماندگار شوید.

2. جنشیمورا از اقامتگاه های توکیو

یکی از شگفت انگیزترین اقامتگاه های توکیو جنشیمورا می باشد. شما می توانید با رفتن به غرب توکیو به روستایی بروید که مسیرهای آن بسیار زیبا می باشد و از کنار آبشارها رد می شود. بهارهای گرم این منطقه به قدری زیبا می باشد که چشمان هر بیننده ای را خیره می سازد. در این مکان دره ای وجود دارد که تمامی آنجا با جنگلی بسیار زیبا احاطه شده است.

[cn-suggest-posts sts=”مهم ترین جاذبه های تاریخی توکیو” stl=”https://deltaban.com/tokyo-historical-attractions/” sbs=”تور کره جنوبی” sbl=”https://deltaban.com/south-korea-tours/”]

کلبه های جنشیمورا

در این دره 3 کلبه حصیری وجود دارد که هریک از این کلبه ها برای 8 نفر جا دارد. شما می توانید با اقامت در این مکان درست مانند گذشتگان زندگی کنید. گردشگرانی که به این مکان می روند باید بسیار دل و جرات داشته باشند چرا که به آنها هیچگونه وسیله رفاهی داده نمی شود، تنها چیزی که به آنها می دهند اجاق گازی می باشد که آن هم خراب است. تنها خوش شانسی که گردشگران در این منطقه می توانند داشته باشند، این است که در اطراف این جنگل یک مغازه ای می باشد که در آن نودل های دست ساز پخته می شود.

جنشیمورا
البته کسانی که چندان مایل نیستند در این کلبه ها اقامت داشته باشند می توانند در دیگر اقامتگاه های این منطقه که کمتر روستایی می باشد ساکن شوند. این اقامتگاه ها دارای اتاق های سنگی می باشد که تخت خواب هایی چند طبقه دارند و این اتاق ها در خانه ای ییلاقی قرار گرفته اند که بسیار زیبا می باشد و جریان رود در آن قرار دارد.

3. راینوز :

یکی دیگر از اقامتگاه های توکیو که در شرق خلیج توکیو قرار دارد این هتل می باشد. رفتن به این هتل دقیقا حس و حال سواحل ونیز را به شما منتقل می کند. در واقع این هتل در جنگل های وحشی ساخته شده است که  فاصله بسیار کمی تا آب دارد. در نزدیک این هتل یک پارک وجود دارد که تمامی وسایل آن تازه احداث شده و زیبا می باشند، بسیاری از افرادی که مایل هستند می توانند در این جنگل چادر بزنند و کسانی که مایل نیستند، می توانند از میان آپارتمان هایی که ساده و شیشه ای هستند و یا اینکه فولادی و چوبی می باشند یکی را انتخاب کنند. دقت داشته باشید که این آپارتمامان ها برای دو نفر ساخته شده است.

راینوز از اقامتگاه های توکیو
همچنین مکان های دیگری هم برای اقامت در این مکان وجود دارد، مانند ساختمان سفید رنگی نمای آن بسیار زیبا می باشد و قالی هایی که درون آن وجود دارد قبیله ای می باشند. راینوز یک منطقه ای است که شما شاید در نظر اول احساس کنید که می توانید در آنجا موج سواری کنید ولی خبری از موج سواری نیست. امه یک منطقه بسیار زیبایی شنی در این مکان وجود دارد که اجاق های گازی هم در آن قرار داده اند تا گردشگران از آن لذت ببرند.

4. کیراکو اوبی :

کیراکو اوبی یکی از اقامتگاه های توکیو می باشد که حتی خود ژاپنی های از آن بی خبر هستند. این منطقه کلکسیونی از خانه های سامورائی می باشد که در قرن نوزدهم وجود داشته است. این اقامتگاه هم از جمله اقامتگاه های توکیو می باشد که در سواحل شرقی این شهر قرار گرفته است. در این منطقه خانه های بسیاری وجود داشته است که در میان درختان سرو قرار گرفته بودند، این خانه ها بعد از مدتی در حال از بین رفتن بودن که کمپانی کیراکو آنها را پیدا کرد و بازسازی نمود.

این خانه ها را می توان به عنوان ویلاهای شخصی انتخاب نمود و در آن اقامت گزید. اولین ویلایی که بازسازی شد پشت یک دیواره سنگی قرار دارد که برای 6 نفر ظرفیت دارد. ظاهر خارجی این اقامتگاه ها پوشیده شده از سرو می باشد که زیبایی آن را چندین برابر کرده است. همچنین نمای داخلی این ویلاها به قدری زیبا می باشد که اگر یک شب در این مکان اقامت گزینید اشتیاق چندین شب اقامت را به دست می آورید. شما می توانید برای غذا خورد به رستورانی که در نزدیکی این مکان ساخته شده است بروید و طعم لذیذ غذاهای محلی را تجربه کنید.

[cn-suggest-posts sts=”مراکز خرید ژاپن” stl=”https://deltaban.com/valuable-shopping-centers-japan/” sbs=”تور ژاپن” sbl=”https://deltaban.com/japan-tours/”]

کلام آخر

به طور کلی همانطوری که بیان کردیم اقامتگاه های توکیو بسیار جذاب و خاص می باشند که اگر شما فردی جستجوگر هستید و می خواهید مکان های جدیدی را برای اقامت تجربه کنید این اقامتگاه های توکیو بهترین انتخابی می باشد که می توانید داشته باشید. البته باید دقت داشته باشید که اقامت در برخی از این مکان ها به راستی دل و جرات می خواهد.

کیراکو اوبی از اقامتگاه های توکیو
همچنین از آنجایی که این اقامتگاه های توکیو بسیار خاص و ویژه می باشند احتمال دارد که هزینه های آن هم زیاد باشد ولی بیشتر آنها دارای هزینه های کمی می باشند چرا که امکانات زیادی در این اقامتگاه های توکیو وجود ندارد و تنها چیزی که نظر بیشتر بینندگان را جذب می کند زیبایی مناطقی است که این اقامتگاه ها درون آن قرار گرفته اند.جنگل ها به طور طبیعی یکی از زیباترین مناظری می باشند که شما می توانید اوقات فراغت خود را درون آنها بگذرانید، و اینکه شما در جنگل ها محلی برای سکونت داشته باشید زیبایی و آرامش آن را چندین برابر می کند.

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید بلیط چارتر از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو هتل ارزان نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

نظرات کاربران