راهنمای سفر رستوران گردی
  • ۴ شهریور ۱۳۹۹
  • نظرات: 0
  • بازدید: 23
  • لایک:
    0

شهر نیس، یکی از زیباترین شهرهای کشور فرانسه است. در این مطلب می‌خواهیم رستوران‌های شهر نیس را برای شما معرفی کنیم ؛ رستوران‌هایی که جزء بهترین و مهمترین رستورانهای نیس محسوب می‌شوند، تا شما آشنایی و آگاهی کامل از رستوران‌های این شهررا داشته باشید و هنگام سفر به شهر نیس، مشکلی برایتان پیش نیاید و به راحتی بتوانید در این شهر، غذاهای بی نظیر فرانسه و مدیترانه‌ای را میل کنید و لذت ببرید.

1-رستوران آکچیاردو

رستوران آکچیاردو، یکی از بهترین رستوران‌های شهر نیس، در یک محله سنتی واقع شده است. این رستوران در سال 1927 افتتاح شده و یکی از پیشرفته‌ترین و مشهورترین رستوران های شهر نیس می باشد.

در رستوران آکچیاردو، غذاهای خوشمزه فرانسه وجود دارد و با رفتن به این رستوران بی شک عطر و طعم این غذاهای خوشمزه تا آخر عمر در ذهنتان باقی خواهد ماند؛ اگر شما بخواهید برای صرف ناهار، به بهترین رستوران‌های شهر نیس بروید، توصیه می‌کنیم رستوران آکچیاردو را انتخاب کنید.

تمیزی فضای رستوران و رفتار صمیمی و دوستانه کارکنانش شما را به حیرت در می‌آورد؛ و از سویی وجود سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی در این رستوران باعث آسایش و راحتی مسافران می‌شود.

اگر به شهر نیس سفر کردید، به شما پیشنهاد می کنیم از بین رستوران‌های این شهر، حتما به رستوران آکچیاردو بروید و غذاهای خوشمزه و بی نظیر این رستوران را امتحان کنید و لذت ببرید، مطمعنا جزء طرفداران این رستوران خواهید شد.

2-رستوران فوکا سری

رستورانهای نیس فرانسه

رستوران فوکا سری، از رستوران‌های شهر نیس بوده و یکی از بهترین رستوران‌های این شهر محسوب می‌شود. حضور شما در این رستوران، می‌تواند لحظات ماندگاری را به جا بگذارد و همچنین یک تجربه عالی غذا خوردن در شهر نیس باشد.

این رستوران بر باب میل فرانسوی‌ها از بهترین و با کیفیت‌‌‌ترین مواد در پخت غذاها استفاده می‌کند به طوری که اکثر افراد، به این رستوران برای میل کردن غذاهای با کیفیت می‌روند. از غذاهای رستوران فوکا سری، می‌توان به ساندویچ نیسوئیس تون و پیتزا لایدر یا پیتزا تاروت اشاره کرد.

3- رستوران رز پلیمرف از بهترین رستورانهای نیس

رستوران رز پلیمر، در مرکز شهر، به یکی از بهترین رستوران‌های شهر نیس معروف شده است.در این رستوران، انواع غذاهای گوشتی مثل: گوشت گوساله، گوشت مرغ پخته و گوشت گوسفند سرو و به رسم و سلیقه، سنتی درست می‌شود.

شما در این رستوران می‌توانید بهترین و خوشمزه‌ ترین غذاهای فرانسه در وعده‌های ناهار و شام را تجربه کنید؛ با امتحان کردن غذاهای این رستوران به این نکته پی خواهید برد، که رستوران رز پلیمر جزء بهترین رستوران‌های شهر نیس است.

4- رستوران اوگرام

بهترین رستورانهای نیس

رستوران اوگرام، یکی دیگر از معروف‌ترین رستوران‌های شهر نیس محسوب می‌شود. اگر شما به کشور فرانسه سفر کردید، حتما به شهر جذاب و معروف فرانسه، شهر نیس هم بروید و در این شهر برای صرف غذای با کیفیت و خوشمزه، رستوران اوگرام را انتخاب کنید که غذاهای عالی و خوشمزه‌ای دارد.

خدمت کاران رستوران اوگرام، آنقدر رفتار گرم و صمیمی دارند که شما مطمعنا از رفتار آن‌ها خوشتان می‌آید و این رستوران را برای دفعه‌های بعدی جزء بهترین رستوران‌های شهر نیس در نظر خواهید گرفت.

قیمت غذاهای این رستوران نسبت به رستوران‌های مرکز شهر ارزان است؛ اگر شما به این شهر سفر کردید و خواستید در یکی از رستوران‌های شهر نیس با داشتن محیطی آرام و ساکت غذا میل کنید، پیشنهاد ما به شما این است که رستوران اوگرام را از بین رستوران‌های شهر نیس انتخاب کنید.

5- رستوران بوکاکیو

رستوران بوکاکیو نیز در لیست بهترین رستوران‌های شهر نیس قرار دارد. بهترین غذاهای مدیترانه‌ای و غذاهای دریایی در این رستوران موجود است. رستوران بوکاکیو در مرکز شهر نیس واقع شده و خدمت کاران این رستوران به سه زبان ایتالیایی، فرانسه و انگلیسی صحبت می‌کنند و شما به هر کدام از این زبان‌ها که مسلط باشید، می‌توانید از همان خدمت کار، به راحتی غذاهای خوشمزه فرانسوی را سفارش داده و میل نمایید.

اگر شما چند نفر باشید و بخواهید دسته جمعی به رستوران بوکاکیو بروید به خاطر ظرفیت محدوی که این رستوران دارد باید از قبل میز در این رستوران رزرو نمایید؛ چرا که حداقل ظرفیت در این رستوران 50 نفر است.

از خدمات این رستوران می‌توان به، تهویه مطبوع، پارکینگ برای خودرو در نزدیکی رستوران، وای فای رایگان، اجازه ورود حیوانات خانگی، میز و صندلی‌های مناسب اشاره کرد.

به یاد داشته باشید رستوران بوکاکیو، از ساعت 10 صبح خدمات خود را شروع می‌کند.

6- رستوران لو شالیمار، از دیگ بهترین رستورانهای نیس

رستورانهای نیس فرانسه

رستوران لو شالیمار یکی دیگر از رستورانهای نیس است. اگر شما به شهر نیس سفر کردید و خواستید غذاهای خوشمزه هندی را تجربه کنید، رستوران لو شالیمار را حتما انتخاب نمایید؛ این رستوران دارای فضای گرم و صمیمی بوده و رنگ و نمای دیوارهای آن به صورت هندی سنتی است که توجه شما را به خودش جلب می کند.

رستوران لو شالیمار به خاطر خوشمزه و بی نظیر بودن غذاهایش، به یکی از بهترین رستوران‌های شهر نیس شناخته شده است.

ساعات کاری این رستوران از ساعت 12 تا 14 و 19 تا 22 است؛ شما می‌توانید در این بازه‌های زمانی برای صرف ناهار یا شام به رستوران لو شالیمار رفته و بهترین و خوشمزه‌ترین غذاهای هندی را در زندگیتان تجربه کرده و لذت ببرید؛ بی شک با میل غذاهای خوشمزه هندی از طرفدارن این رستوران خواهید بود.

از خدمات رفاهی این رستوران می‌توان به پارکینگ خودرو اشاره کنیم؛ رستوران لو شالیمار با قرار دادن پارکینک برای مشتریان خواسته است، تا موقع پارک خودروهایشان راحت باشند و مشکلی برایشان پیش نیاید؛ و همچین در این رستوران بعد از میل غذا می‌توانید هزینه غذا را با روش‌های مختلف پرداخت کنیم، پس خیالتان از بابت پرداخت هزینه غذا راحت باشد.

0
می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *