فرودگاه تان سون نهات
14 آذر 1398
فرودگاه ها

درباره فرودگاه تان سون نهات چه می دانید؟

درباره فرودگاه تان سون نهات چه می دانید؟

فرودگاه تان سون نهات از پرترددترین فرودگاه های بین المللی ویتنام است. در این فرودگاه سالانه بیست و دو میلیون مسافر سفر می کنند. اکثر این مسافران ویتنامی نیستند و حتی مقصدشان هم ویتنام نیست. بلکه فقط برای مسافرت به کشور های دیگر در ویتنام توقف می کنند و از آن جا به کشور مورد نظر خود می روند. این فرودگاه بین المللی دارای خدمات رفاهی و امکانات بسیاری است که از بهترین نوع خود هستند. این فرودگاه در حدود شش کیلومتری شهر هوشی مین که نام دیگرش سایکو می باشد، واقع شده است.

خوب است بدانید این فرودگاه از مدرن ترین و بروزترین وسایل و تجهیزات تشکیل شده است. ممکن است گردشگران و مسافران برای سفر بعدی خود چندین ساعت در فرودگاه منتظر بمانند و در طی این ساعات نیاز به امکانات رفاهی داشته باشند. بنابراین امکانات رفاهی لازم و کافی برای آنها وجود دارد و به راحتی از این امکانات بهره می برند.تور ویتنام

مراکز خرید فرودگاه تان سون نهات

فروشگاه ها و مراکز خرید متنوعی در فرودگاه تان سون نهات قرار دارند که برای خرید مسافران بهترین گزینه است. بیشتر اجناس این فروشگاه ها از تولیدات خود کشور ویتنام می باشد. ساعت کار این فروشگاه ها یکی دو ساعت بعد از طلوع آفتاب می باشد. همچنین تا نیمه های شب فعالیت دارند و مسافران و گردشگران حاضر در فرودگاه به راحتی و با آرامش خاطر می توانند از این فروشگاه ها برای دوستان و نزدیکان خود سوغات و هدیه بخرند. این فروشگاه ها دارای اجناس با کیفیت و با طرح های متنوع بوده که باعث می شود اشتیاق شما را نسبت به خرید از آن فروشگاه ها بیشتر کند.

خوب است بدانید شما هر کالایی نیاز داشته باشید در این فروشگاه ها می توانید پیدا کنید و نیاز خود را برطرف نمایید. برخورد فروشندگان با مسافران بسیار خوب است و با رویی خوش و با حوصله فراوان در خدمت مسافران حاضر در فرودگاه می باشند.

[cn-suggest-posts sts=”تونل کوچی” stl=”https://deltaban.com/attraction/cu-chi-tunnels-ho-chi-minh-city-vietnam/” sbs=”خرید بلیط هواپیما” sbl=”https://deltaban.com/flights/”]

 

رستوران های فرودگاه تان سون نهات

گاهی اوقات شما زودتر از ساعت پرواز به فرودگاه تان سون نهات می رسید و یا بعد از پایان پرواز خود، هنگامی به فرودگاه می رسید که زمان صرف شام و نهار است و مجبورید غذای مورد نیاز خود را از داخل فرودگاه تهیه نمایید. در این مواقع اصلا نگران نباشید. چون رستوران های تمیز و لوکسی درون فرودگاه قرار دارند و غذاهای با کیفیتی درست می کنند که شما با خیال راحت غذای مورد نیازتان را سفارش می دهید.

اگر کودک خردسال همراه شما باشد صندلی کودک هم درون رستوران می باشد که می توانید کودک خود را روی صندلی مخصوص کودک قرار دهید. در بیشتر مواقع مسافران برای گذراندن وقت و استراحت به کافی شاپ فرودگاه می روند. پرواز های زیادی که در این فرودگاه انجام می شود باعث شده است که این فرودگاه از بهترین منو های غذایی که با کیفیت بالایی طبخ می شود، استفاده کنند. گارسون های این رستوران به صورت کاملا بهداشتی و اصولی از شما پذیرایی می کنند تا خستگی پرواز از تن شما بیرون بیاید. قیمت غذا های این رستوران با رستوران هایی که در سطح شهر قرار دارند، هیچ تفاوتی ندارند که بخواهید به خودتان زحمت بدهید و برای غذا خوردن به سمت شهر حرکت کنید.

 

 

خدمات پزشکی در فرودگاه

برای هر شخصی ممکن است در طول سفر به طور ناگهانی اتفاقی افتاده و احتیاج به اورژانس داشته باشد. خدمات پزشکی فرودگاه تان سون نهات در حد مداوای اورژانسی و صدمات سطحی و تا حدی عمیق می باشد. بعضی دارو ها نیز در این فرودگاه به فروش می رسند. در حین پرواز اگر با مشکلات گوارشی یا حتی فیزیکی مواجه شدید.

پس از فرود و پیاده شدن از هواپیما و گذشتن از سالن اصلی فرودگاه حتما به خدمات پزشکی فرودگاه سر بزنید و از آن ها کمک بخواهید. شاید که مشکل شما در بین راه برایتان دشوار تر شود و باعث عقب افتادن از کارها و به هم زدن برنامه های سفر شما شود. اکثر فرودگاه های بین المللی دارای این خدمات هستند که از مجرب ترین پرستاران و ماهرترین پزشکان در این مراکز درمانی استفاده می کنند تا در خدمت مسافران و گردشگران باشند.

 

امکانات فرودگاه تان سون نهات

 

اداره پست در فرودگاه تان سون نهات

شاید قبل از پرواز هواپیما و حتی بعد از فرود آمدن با این مسئله مواجه شوید که یک سند یا وسیله را همراه خود اضافه آورده اید یا نیاز باشد در اولین دفتر پستی آن را برای شخص مورد نظر، پست کنید.

فرودگاه تان سون نهات این امکان را برای مسافران فراهم کرده تا به راحتی و بدون هیچ گونه استرسی از این دفاتر پستی درون فرودگاه در مواقع ضرورت، استفاد کنند. لازم است بدانید این دفتر پست مانند دیگر مراکز پستی واقع در سطح شهر، عمل می کند و شما بعد از اینکه کالای مورد نظر خود را به دفتر پست تحویل دادید. رسید و سند معتبر دریافت می کنید.

سپس از شما، شماره تماسی گرفته می شود. که بعد از چند دقیقه کد رهگیری برای شما پیامک می شود و این اطمینان به شما داده خواهد شد که کالای شما قابل پیگیری است. همچنین  اگر برای کالای شما اتفاقی بیفتد دفتر پست دارای مسئولیت است و باید جوابگو باشد. بنابراین با خیالی راحت از خدمات این دفتر پست استفاده کنید.

 

مکان تعویض پول

بعضی اوقات فراموش می کنید که پول خود را تبدیل کنید و در سفر با مشکل بر می خورید اما فرودگاه تان سون نهات دارای اداره تعویض پول می باشد که برای راحتی شما پول هایتان را به هر نوعی که بخواهید تعویض می کند. این اداره به صورت شبانه روزی در فرودگاه باز است تا در هر ساعتی برای خدمت رسانی به مسافران آماده باشد. تعویض پول گاهی در خود فرودگاه نیز احتیاج است و شما ممکن است انجام این کار را فراموش کرده باشید و از این طریق به راحتی می توانید کارهای خود را انجام داده و استرسی برای جا ماندن از برنامه های خود را نخواهید داشت.

[cn-suggest-posts sts=”موزه Hoa Lo” stl=”https://deltaban.com/attraction/hoa-lo-prison-memorial-vietnam/” sbs=”رزرو هتل خارجی ارزان” sbl=”https://deltaban.com/hotel-reservation/”]

محل خواب در فرودگاه تان سون نهات

گاهی اوقات مسافران حاضر در فرودگاه تان سون نهات ساعت ها منتظر پرواز می مانند و نیاز به استراحت دارند، یا اینکه مجبورند به دلایلی شب را تا صبح درون فرودگاه به سر برند. بنابراین مکانی برای این مسافران در نظر گرفته شده است که با خیال راحت ساعت ها در آن مکان استراحت کنند. این مکان به دور از سر و صدا و هیاهو می باشد و از امنیت بسیار بالایی برخوردار است.

همچنین گاهی اوقات پرسنل خود فرودگاه تان سون نهات نیز از این محل خواب استفاده می کنند. خوب است بدانید اگر وسایل قیمتی همراه دارید می توانید آنها را به صندوق امانات فرودگاه تحویل دهید و بدون هیچ نگرانی استراحت کنید. البته بعضی افراد هم هستند که از صندلی های سالن انتظار فرودگاه برای استراحت کوتاه استفاده می کنند.  

 

زمان پرواز هواپیماها در این فرودگاه

در فرودگاه تان سون نهات زمان پرواز ها کاملا دقیق بوده و هواپیما دقیق سر ساعت پرواز می کند. بنابراین به این نکته توجه داشته باشید همیشه باید زودتر به فرودگاه بیاید وگرنه این تاخیر باعث می شود سفر شما با تاخیر زیادی انجام شود و تمام برنامه های سفر شما به هم بریزد. زیرا باید ساعت ها منتظر پرواز بعدی شوید. هرگاه از پرواز خود جا ماندید به سرعت برای خرید اولین بلیط پرواز به مقصد مورد نظر خود، اقدام کنید و در زمان از دست رفته کمتری موفق به پرواز بعدی شوید. در این فرودگاه بین المللی اصلا تاخیر پرواز دیده نمی شود. 

مسافران منتظر در سالن فرودگاه فقط منتظر پرواز به مقصد بعدی خود می باشند. پروازها خیلی دقیق و حساب شده انجام می گیرند و پرسنل فعال در این فرودگاه مسافران را به درستی راهنمایی می کنند.

نظرات کاربران